Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Pa sej se to dogaj povsod ( ignoranca ).

So določene osebe ki ti že na videz niso všeč in jih enostavno ignoriraš.

Narediš kod v samopostrežni trgovini.

Nabašeš robo skupaj pa vržeš na pult "tole bi kupu če imate ustrezno velikost " (ok motor bo malo težje)

Če pa še to ne nuca se pa enostavno obrneš in greš drugam.

Sej je itak ratal teh trgovin ko dreka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gesta šefa se mi zdi prav lepa in korektna! Tako se dela...

Kar se pa pritožb in pi***nja tiče sem totalno za in to do konca podpiram! Brez pritožb ni sprememb na boljše, saj nadrejeni, odgovorni morda za težave ne vedo. Nekateri v tej naši Sloveniji še vedno te logike ne razumejo in lepo ponižno prenašajo vse hudo in samo kimajo, ter se zgražajo, če se kdo kdaj pritoži, češ da je razvajen, tečen,...

Kar se TC Motoshopa tiče - sem pri njih kupil za cca. 200.000 sit opreme, sicer večino lani in predlani in sem bil takrat v stari trgovini zelo zadovoljen z odnosom do strank.

Čez čas pa so sicer ostali prijazni, le malo jim je stopilo v glavo kakšni Jacki so in koliko vedo o motorjih in opremi. Jaz sem na primer enkrat kritiziral el njihove ponudbe, prodajalec pa se mi je le prezirljivo nasmehnil v stilu - pojma nimaš, bodi rajši tiho.

Stara dva prodajalca sta mi všeč, ta novi (no tam je že kako leto) pa ima malo bolj čuden odnos do strank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne vem no, prov pohvalt ga morm tistga prodajalca no... (nemevprašatkkdojebilknevemimena  :rolleyes:  , en mejhn  šarmer  ;)  )

Damjan, mejbi? :rolleyes: :)

Tudi Horjota je popedenal z popolnoma novo usnjeno jakno in hlacami, se prej pa skornji, ter novim Kawazzzakijem :D B)

Jp, :) se mi zdi, da bo ravno on... :D . (zdej, k sm prebrala ime, mi je znano)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej ste se nekateri pogovarjali o tem koliko se Shubertke kaj splačajo (cenovno) kupovati v TCju v primerjavi s tujino. Kot pravte so cene zelo podobne. No jaz vam pa samo povem kako je glede Xena ključavnic. Za piskajoči diskolock, ki bi me v HG prišel €100, sem v TCju plačal 14.000 SIT. Kar fino, ane.

Sploh pa mislil, da se po vstopu v EU prodajalcem moto opreme obetajo lep(š)i časi, ker tujina ne bo več ugodnejša za vračilo davka. Lahko pa da sem se tudi kaj zmotil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej ste se nekateri pogovarjali o tem koliko se Shubertke kaj splačajo (cenovno) kupovati v TCju v primerjavi s tujino. Kot pravte so cene zelo podobne. No jaz vam pa samo povem kako je glede Xena ključavnic.

Šubertke so podražili, po novem stane S1 približno skoraj 100 jűrjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, :) se mi zdi, da bo ravno on... :D . (zdej, k sm prebrala ime, mi je znano)

No, vids, no sej ce pugledas na racun tam nekje zgoraj tudi pise kdo te je spedenal v TCju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ženska al pa ne, kupec je kupec., al ma kej med nogam al pa ne.... sej so bli še drugi notr, (moški npr. ) pa sm vidla, da so jih kr lepo stregl...

Mogoče pa res zarad tega.....  :D  :P  :unsure:  ...  :angry:  :) .  B)  :ph34r: 

No, spet bla tm, pa spet bla lepo postrežena, pa kooončnoooo neki kupla tm  :D  ... (ne da se mi hodt po eno malenkost v tujino).... tut naši trgovci morjo žvet ...  :huh:

...ne vem no, prov pohvalt ga morm tistga prodajalca no... (nemevprašatkkdojebilknevemimena  :rolleyes:  , en mejhn  šarmer  ;)  )

Damjan... ;) fejst možakar, če njegov šef to bere... stimulacijo gor... :angry:

Za ostale "pljuvače" pa ne vem kaj se tko "nakuhavajo" kot star fižol... :huh: Strpnost, strpnost in še enkrat strpnost... Sicer pa imaš (nevemkdože...) jezik, se lepo obrni in nagovori prodajalca, ki gre mimo. Če pa ima stranke... hja... boš pač malo počakal. So pa tudi druge tovrstne trgovine in ti predlagam, da se obrneš k njim. In tako javno pluvanje po trgovini, kot je TC m... v glavnem ni lepo kajti mislim, da nas je večina, ki smo z njihovo storitev zadovoljni.

Se pa strinjam, da nikdar nisi dovolj dober, da nebi bil še boljši... Se pa trudijo in učijo... vsega pa itaq ne morjo imet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem - meni Damjan marsikaj proda v štacuni. Edino buč mi ni še nikoli prodajal, ker se vedno vse lepo pošteno zmenima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, saj velikkrat pridem pa u štacuno sam zijala kupovat :) pa gnjavit prodajalce, pa mal pozornosti pritegovat pa tko... Kaj čmo, smo pač tudi windowshopperji... shopping-sociopati :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze nekaj let nazaj,sem v TC-ju zapazil znizanje cen celed. Arai,model Quantum,je bil iz stotih cukov spuscen na 80 in kojci sem si jo prisvojil.Ko sem rekel da jo vzamem,je vrli prodajalec sel po novo skatlo,iz nje vzel celado,jo pogledal in mi povedal,da je pravi model in velkost.Odstel sem cekine,pograbil celado in jo odvihral.Ko sem doma hotel pogledati,kaksno hudobijo sem kupil,me je skoraj kap.Debeli prodajalec,me je hotel nategniti(in to brez vazelina)in mi podtaknil en model slabso Araiko,ki je bila za nekaj deset cukov cenejsa!Se dobro,da sem poznal model(ki se kar dosti razlikuje),drugace verjetno se danes nebi porajtal.Takoj sem letel nazaj in debeluha seznanil z napako,ta pa se mi je opravicil in rekel da se tudi to zgodi.Zagotovo se ni zmotil,ker jo je prej dobro pogledal in todi razlike so vec kot ocitne.

Drugace,pa sem v TC-ju kupil kar nekaj opreme.Bil sem prijazno in korektno seznanjen in tudi postrezen.Razumem,da so ljudje razlicni in vsi niso nateguni.Hmm...Po drugi strani pa,kako gre ze tisti pregovor o gnilih jabolkah in gajbi...

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težava je ravno v tem, ker si prišel k njim "samo" po rokavice. Če bi kupil še vse ostalo, kar si naštel, bi bila pesem verjetno drugačna ;) B)

Pa tud če bi pršu po en sam majcen vijak te morajo obravnavat OK.

In to samo 1x na leto.

Včasih so rekl "Kupec je kralj".

Tudi jaz imam slabe izkušnje z njimi.

Letos spomladi sem ZZR-a pelu tja odkupit- pokazat, pa se je un tamau prodajalec obnašal pod vsako kritiko. Neki je bil naduvan kaj sem sploh prpelu tja, da bi še jaz njim moral njim plačat itd.

Na koncu so ga prodal v HMC za 680.000 SIT brez problema.

Tud sam delam v komerciali-prodaji in če bi se tako obnašal, nebi tud za 1SIT robe prodal (pa nisem plačan po proviziji).

Popravljeno . Popravil ar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj pa že nehite - majku milu, nabijate, da je groza...

Vsi smo ljudje, vključno s trgovci. Če komu kaj ne paše, naj to pove v trgovini, ne pa tukaj na forumu, kjer je mogoče najslajše nabijat v smislu "jaz sem kupec in sem kralj, pa nisem bil kraljevsko postrežen".

Prideš v trgovino, rečeš dobr dan, pogledaš, kar te zanima, če te ne opazijo, greš tja in rečeš - oprostite, tole me zanima: ....

Za njih je procedura podobna - ko pride kupec, mu rečejo dober dan, un mal gleda, potem, če je sramežljiv ali pač bolj kraljevske sorte, stopijo do njega in rečejo - oprostite, vam kaj pomagamo? ...

In to je to...

PS: prepričan sem, da kolikor je trgovino, da je za vsako vsaj deset pritožb ("niso me kraljevsko postregli"), in za vsako še vsaj trikrat več pohval. Kdor pa ne bo šel v TC samo zato, ker je slišal, da nekoga niso od spredi in od zadi spedinali, pa je bedak - ipak tam prodajajo tudi še kaj zanimive robe. Seveda, tako kot v tujini in v drugih slovenskih trgovinah....

Zdaj pa kličem v TC, če so že dobili tiste luštne poletne rokavičke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC Motoshop

kraj strašnega slovesa

kjer denarnica moja

se še ni pobrala od stresa

kjer v žepu me koj zaboli

ko se Rado dol privali

ko me prvi prodajalec nagovori

ko se v zadnjem kotu kaj lepga zablešči!

BTW pa tut kava in nasmeh se pocen dobi!!!!!!!!!!!!!!!!!

RADO...............KJE JE "MOJA" ČRNA S1?????????????????????????????????

:rolleyes: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil v tej tako kritizirani trgovini.

Vtis dober, so se potrudili, kupil sem le nekaj malenkosti, oba prodajalca ustrežliva. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil v tej tako kritizirani trgovini.

Vtis dober, so se potrudili, kupil sem le nekaj malenkosti, oba prodajalca ustrežliva. B)

No, in na koncu bomo izvedeli, da je Tadej za ta svoj post dobil celo procente. Kajti čeprav naj bi bila slaba, to vseeno je REKLAMA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil v tej tako kritizirani trgovini.

Vtis dober, so se potrudili, kupil sem le nekaj malenkosti, oba prodajalca ustrežliva. B)

No, in na koncu bomo izvedeli, da je Tadej za ta svoj post dobil celo procente. Kajti čeprav naj bi bila slaba, to vseeno je REKLAMA

A nisi videl, da je naslov TC Moto Shop %&#?, kar je zelo podobno naslovu "Čelade od A do Ž" ... :)

Seveda je tudi tole reklama :)))

Pa še resen predlog administratorjem foruma - naj morda naredijo en forumski sklop, kot je recimo "Motocikli", kjer naj odprejo teme določenim trgovcem, uvoznikom, distributerjem in drugim komercialno obarvanim strokovnjakom ter svetovalcem, ki lahko v temah tudi hvalijo svojo malho, ali pa tudi resno pomagajo in svetujejo več kot 1600 motosvetovcem.

Naj se admini z njimi dogovorijo za nekaj $$$ in jim tako omogočijo/jih vzpodbujajo v resno operiranje po forumu. Kajti, če bo takšno svetovalnico imel samo Nolan, zgleda zadeva malce čudno, kot da je Nolan "izven konkurence". Pri čemer seveda priznavam gospodu Komparetu vso zasluženo kompetenco, da ne bo kdo narobe razumel mojega posta.

Tako bi forum lahko dobil povsem novo dimenzijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote. Nikogar od trgovcev ne poznam in sem bil včeraj drugič (2) v tej trgovini. Prvič takoj po otvoritvi in še sedaj. Kupil sem čistilo za verigo in pa nogavice, ki so bile testitane in je test na MS-u.

Glede nogavic bi želel samo dodati, da se skoraj v popolnosti strinjam s ugotovitvami. Noge res ostanejo suhe (včeraj med 16.30 in 19.30 opravil preiskus - cca 250 km) - vendar sem imel ves čas občutek, da mi je v noge malo preveč vroče. Za lažjo predstavo - moji "tabani" so v škorenjčkih znamke Sidi vertebra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gallus, če me nisi razumel, naj napišem, da sem v zame pozni uri pozabil dodati par smeškotov. Jih bom pa zdej B) ;) :P :D . Sej je blo mišljeno majo za šalo, malo zares.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... nogavice, ki so bile testitane in je test na MS-u.

Glede nogavic bi želel samo dodati, da se skoraj v popolnosti strinjam s ugotovitvami. Noge res ostanejo suhe (včeraj med 16.30 in 19.30 opravil preiskus - cca 250 km) - vendar sem imel ves čas občutek, da mi je v noge malo preveč vroče. Za lažjo predstavo - moji "tabani" so v škorenjčkih znamke Sidi vertebra.

za primerjavo:

sam imam skornje daytona road star goretex in cisto navadne sportne nogavice.noge in nogavice tudi po 500+ km suhe (!) v najvecji vrocini (v nalivu samovmevno :) ).obcutek enak kot pri tebi; kot da je malenkost prevroce v skornjih,vendar ne vlazno ali mokro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nogavic bi želel samo dodati, da se skoraj v popolnosti strinjam s ugotovitvami. Noge res ostanejo suhe (včeraj med 16.30 in 19.30 opravil preiskus - cca 250 km) - vendar sem imel ves čas občutek, da mi je v noge malo preveč vroče. Za lažjo predstavo - moji "tabani" so v škorenjčkih znamke Sidi vertebra.

Po MS širi se novica, da naš Gallus malce u noge švica!!!! :P :P :P :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kajti, če bo takšno svetovalnico imel samo Nolan, zgleda zadeva malce čudno, kot da je Nolan "izven konkurence". Pri čemer seveda priznavam gospodu Komparetu vso zasluženo kompetenco, da ne bo kdo narobe razumel mojega posta.

Ojojojojojo.... smo spet pametni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kajti, če bo takšno svetovalnico imel samo Nolan, zgleda zadeva malce čudno, kot da je Nolan "izven konkurence".  Pri čemer seveda priznavam gospodu Komparetu vso zasluženo kompetenco, da ne bo kdo narobe razumel mojega posta.

Ojojojojojo.... smo spet pametni!

Ah, saj veš, vsak se trudi po svoje.

Ne bom več, da ne bo kdo užaljen :ph34r:

Grem v TC pogledat, če že imajo tiste lahke rokavičke FIRST.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po MS širi se novica, da naš Gallus malce u noge švica!!!! :P :P :P :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

zato poreko mu trpini... :ph34r:

umij se :ph34r:

če ne.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po MS širi se novica, da naš Gallus malce u noge švica!!!! :P  :P  :P  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

zato poreko mu trpini... :ph34r:

umij se :ph34r:

če ne.... B)

:P :P B) B) :rolleyes: :rolleyes:

Kekec umetniška duša!!! :D

Ampak pravi, da štumfki pomagajo!!!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!