Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Jaz bi pa prosila, če kdo kupona ne potrebuje, da mi ga odstopi. V planu imam kupit nekaj stvari in bi bila res vesela kaksnega popusta.

jest mislim da ti bojo popust vseen obračunal..a ne TC????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa prosila, če kdo kupona ne potrebuje, da mi ga odstopi. V planu imam kupit nekaj stvari in bi bila res vesela kaksnega popusta.

Ker sem pred parimi dnevi obiskal Tc in nabavil nekaj stvari in nisem imel seboj kupona, vendar naš božiček Rado vse zrihta Tako da res hvala za vse!

Pa zdej ko pač nebom rabil trenutno kupona ti pa ga lahko odstopim ampak mislim da nebi smelo biti problema če bi se brez njega oglasila pri njih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud pr men je blo tko da so mi že kr obračunal popust pa čeprou sm pozabu kupon. Hvala TC-ju za ponovno prijaznost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala za poslano voščilnico s popustom TC :). Imam pa vprašanje - 30% popust velja tudi pri nakupu preko spleta? Žal nismo vsi iz Ljubljane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, tisti sončniki al senčniki v čeladah so čisto nepotrebni (velja tudi za Nolan, ageve in čvajzmajz firme). Kakšna fora je, da moraš sneti sončne špegle in jih dajati nekam, pol pa spet natikati. OK, grem spat, da bom lahko jutri gledal skozi spraskan pleksi. Zaug !

Vidim, da ne nosiš očal. Čestitke. Obstajamo pa tudi taki, ki jih - premisli, kako poteka logistika pri nas.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj če bi trgovci odprli temo o težakih, kot smo včasih kupci, a...?? :O:hmm:

to je super ideja!!!

sem enkrat bral temo turističnih vodnikov in njihovih prigod.

Zanimivo branje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš......to težk dobiš, če pa že je pa malo morje denarja.....mal pofirbcat pr njih :-)

mam jest lanskoletno za prodat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Živ,

 

Me je toliko pogrelo včeraj, da moram še tukaj opisati včerajšni dogodek. V TC-ju sva s punco probavala kombinezone zanjo. Prodajalec ok, pokaže, prinese za probat nato pa zgine. Čakava, si misliva svoje, nato pride drug prodajalec, prinese za probat nekaj drugega in zgine. Kul. Kavbojke gor, jest jih imam dovolj. Nakar pride, čez ene 15 min, prvi prodajalec nazaj in vpraša, kako kaj? Ja kaj pa je s tabo? Kaj si zdaj nazaj prišel? In mi odgovori, oprostite vip stranke. WTF ???!!!???!!! A, ko sem pa pri vas v preteklih letih kupil tuto kompleto vse, alles, sem bil pa dober?!!??

 

Saj vem, ni treba kupovati pri vas, če mi kaj ni všeč. Verjetno tudi ne bom več. Vse kul. Žal mi je edino, da sem vam okrog delal dobro reklamo in da sem kupil pri vas vse kar sem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ,

 

Me je toliko pogrelo včeraj, da moram še tukaj opisati včerajšni dogodek. V TC-ju sva s punco probavala kombinezone zanjo. Prodajalec ok, pokaže, prinese za probat nato pa zgine. Čakava, si misliva svoje, nato pride drug prodajalec, prinese za probat nekaj drugega in zgine. Kul. Kavbojke gor, jest jih imam dovolj. Nakar pride, čez ene 15 min, prvi prodajalec nazaj in vpraša, kako kaj? Ja kaj pa je s tabo? Kaj si zdaj nazaj prišel? In mi odgovori, oprostite vip stranke. WTF ???!!!???!!! A, ko sem pa pri vas v preteklih letih kupil tuto kompleto vse, alles, sem bil pa dober?!!??

 

Saj vem, ni treba kupovati pri vas, če mi kaj ni všeč. Verjetno tudi ne bom več. Vse kul. Žal mi je edino, da sem vam okrog delal dobro reklamo in da sem kupil pri vas vse kar sem!

Ne da bi se delali, dejansko se počutijo elitne. Če se sam nimaš za takega je z njimi kar težko. Če pa lahko kupiš kaj preko spleta pa se tako izogneš njihovim VIP izrazom na obrazu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ,

 

Me je toliko pogrelo včeraj, da moram še tukaj opisati včerajšni dogodek. V TC-ju sva s punco probavala kombinezone zanjo. Prodajalec ok, pokaže, prinese za probat nato pa zgine. Čakava, si misliva svoje, nato pride drug prodajalec, prinese za probat nekaj drugega in zgine. Kul. Kavbojke gor, jest jih imam dovolj. Nakar pride, čez ene 15 min, prvi prodajalec nazaj in vpraša, kako kaj? Ja kaj pa je s tabo? Kaj si zdaj nazaj prišel? In mi odgovori, oprostite vip stranke. WTF ???!!!???!!! A, ko sem pa pri vas v preteklih letih kupil tuto kompleto vse, alles, sem bil pa dober?!!??

 

Saj vem, ni treba kupovati pri vas, če mi kaj ni všeč. Verjetno tudi ne bom več. Vse kul. Žal mi je edino, da sem vam okrog delal dobro reklamo in da sem kupil pri vas vse kar sem!

 

Si imel pač smolo .... Jaz sem imel z njimi v TCju  vedno dobre izkušnje ...

Prodajalcev se večinoma otepam ;-)  Vedno dobim popust.. Kaj bi človek želel več ?

 

Ampak kaj čmo, 100 ljudi - 100 čudi, 100 žena - 200 sisa ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ,

 

Me je toliko pogrelo včeraj, da moram še tukaj opisati včerajšni dogodek. V TC-ju sva s punco probavala kombinezone zanjo. Prodajalec ok, pokaže, prinese za probat nato pa zgine. Čakava, si misliva svoje, nato pride drug prodajalec, prinese za probat nekaj drugega in zgine. Kul. Kavbojke gor, jest jih imam dovolj. Nakar pride, čez ene 15 min, prvi prodajalec nazaj in vpraša, kako kaj? Ja kaj pa je s tabo? Kaj si zdaj nazaj prišel? In mi odgovori, oprostite vip stranke. WTF ???!!!???!!! A, ko sem pa pri vas v preteklih letih kupil tuto kompleto vse, alles, sem bil pa dober?!!??

 

Saj vem, ni treba kupovati pri vas, če mi kaj ni všeč. Verjetno tudi ne bom več. Vse kul. Žal mi je edino, da sem vam okrog delal dobro reklamo in da sem kupil pri vas vse kar sem!

 

Nekdo, ki se spozna na moto trg v Sloveniji, mi je kakšnih 14 dni nazaj rekel: "Ostali bodo samo veliki, ki vedo, da obstajajo še drugi. Recimo: Nolan, AS Domžale, BS, KMC. Ostalim se žal slabo piše."

 

Jaz se spodpišem pod to. Jaz že lep čas nisem bila v TC-ju. Ko sem jim nazadnje poslala mail, če mi lahko morda povejo, kaj imajo za oblečit 12-letno punčko, sem sicer hitro dobila odgovor, vendar nobenga konkretnega podatka. Samo povabili so me k njim. A naj grem samo gledat kaj imajo? Saj to ne zanima mene, pač pa eno stranko, ki se odloča kaj kupiti. Da se bom peljala pa 80 km v eno stran, da bodo potem rekli, da nič nimajo, pa tudi hvala lepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaba izkušnja pač! Se zgodi. Če le ni preveč pogosto. V bistvu je pa tako... Povsod enaka zmeda. In zakaj? Zato, ker vsi šparajo na delovni sili (prodajalcih)!

Managerji pravijo; Pol manj (prodajalcev), pol večja plača, in še nekrat toliko moraš prodati, kot prej dva.

Vemo pa, da se mora enkrat več prodati za pol manjšo plačo, s polovično delovno silo! To ne leti na TC, ampak za prodajo v Sloveniji na splošno. Tako pač je.

Zadnjič sem bil v eni trgovini (pa ne v moto trgovini, a je popolnoma vseeno, ker je povsod enako) in gledal prodajalca, kako se je naprezal z nešteto strankami... Zakaj? Zato, ker je bil revež sam med množico ljudi, ki bi nekaj radi. Za ta nered, pa so krivi šefi in direktorji, ne pa revež med regali!!

V TC-ju je pa žal takole (pa ne maram delati anti reklame).

Ko si kupec, te ponavadi postrežejo, čeprav jim za posameznika pogosto zmanjkuje časa.

 

Problem pa nastane, če z robo, ki si jo nabavil nekaj ni v redu! Takrat se dobesedno skrivajo pred tabo, s šefom vred, iščejo neštete izgovore, čeprav bi lahko, če ne celo morali, napisati reklamacijski listek in zadevo posredovati proizvajalcu, ki je škart izdelek proizvedel.

V tem primeru trgovina ni čisto nič na izgubi. To pa je problem, ki kupca spravlja v slabo voljo. A ne samo to. Je glavni razlog, da stranke (če se le da) bežijo v druge trgovine. Upravičeno!

Tako je, in ne mi reči, da je kaj drugače.

To pa je zelo slabo, za samo trgovino.

In če boste tole brali (TC) vedite, da je to vaša velika pomanjkljivost, ki odganja kupce. Povedano z drugimi besedami. - Oklešča vaš zaslužek in denar.

P.S.

Vsak kupec je najpomembnejši! Tudi takrat, če gre kaj narobe. To pa je dolgoročna naložba za podjetje!

:OK:  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Januarja sem bil v TCju in zamenjal mehanizem za GIVI kovček... poleg tega, naročim še tisti dve gumici ki sta v kufru.... prodajalec mi reče, da jih nima na zalogi in da me pokliče takoj ko jih dobi... Do marca ne dobim nobenega klica, zato se osebno odpravim tja, kjer mi rečejo da robe še nimajo??? 2 meseca??? ok, bom počakal.... junija se čisto naključno ustavim pri njih in povprašam po mojem naročilu... seveda najprej zmedene face, potem pa sledi odgovor, da so dobili napačne??? s takimi odgovori lahko farbate otroke v vrtcu....

 

dragi TC (če tole berete), s svojimi dejanji ste me prisilili v tale post, čeprav tega nisem hotel... In če sem v štirih ali petih postih o vas vedno znova in znova rekel, da se bom kljub slabim izkušnjam še vrnil v vašo trgovino, zdaj te besede preklicujem.... tako kot se pa vi delate norca iz človeka, pa še nisem doživel... verjamem, da te gumice niso nekaj veliko profitabilne, pa vseeno bi s tem zadržali stranko....ampak očitno vam ni do tega....

 

navkljub vsemu, vam želim veliko strank in čimveč prometa!

 

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Januarja sem bil v TCju in zamenjal mehanizem za GIVI kovček... poleg tega, naročim še tisti dve gumici ki sta v kufru.... prodajalec mi reče, da jih nima na zalogi in da me pokliče takoj ko jih dobi... Do marca ne dobim nobenega klica, zato se osebno odpravim tja, kjer mi rečejo da robe še nimajo??? 2 meseca??? ok, bom počakal.... junija se čisto naključno ustavim pri njih in povprašam po mojem naročilu... seveda najprej zmedene face, potem pa sledi odgovor, da so dobili napačne??? s takimi odgovori lahko farbate otroke v vrtcu....

 

dragi TC (če tole berete), s svojimi dejanji ste me prisilili v tale post, čeprav tega nisem hotel... In če sem v štirih ali petih postih o vas vedno znova in znova rekel, da se bom kljub slabim izkušnjam še vrnil v vašo trgovino, zdaj te besede preklicujem.... tako kot se pa vi delate norca iz človeka, pa še nisem doživel... verjamem, da te gumice niso nekaj veliko profitabilne, pa vseeno bi s tem zadržali stranko....ampak očitno vam ni do tega....

 

navkljub vsemu, vam želim veliko strank in čimveč prometa!

 

lp,mz

 

Tudi jaz sem imel zelo podobne probleme z naročilom "rezervnih delov" za Givi kovček ... očitno te jemljejo resno le če kupuješ motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem imel zelo podobne probleme z naročilom "rezervnih delov" za Givi kovček ... očitno te jemljejo resno le če kupuješ motor.

 

kaj pa vem, jaz sem imel že s kombinezonom in s škornji bolj grenke izkušnje... tole mi je pa bila kaplja čez rob... 

 

Očitno imajo še monopol (večinski tržni delež v SLO), ampak s takimi vedenjem, to ne bo dolgo... in takrat se bojo stvari spremenile... verjamem da nima vsak slabih izkušenj z njimi, pri meni je bilo žal tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!