Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

kaj si zdej hotu povedat?

Mišljeno je blo za uporabnika motocrossKTM. Pa kaj če ma človek XXXL glavo, men to ni prav nič smešn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišljeno je blo za uporabnika motocrossKTM. Pa kaj če ma človek XXXL glavo, men to ni prav nič smešn.

štekam; se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bon za novoletni popust na voljo ker trenutno ni potrebe po nakupu česarkoli.velja do 20.1.2014

 

bon od BS Centra tudi na voljo, velja do 31.1.2014(ne najdem na forumu)

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

4.novembra 2013 naročen artikel po telefonu. Obljubljena dobava "kakšen mesec". Ok. Jutr smo 22.decembra 2013.....

Ja jutr smo že 29.januarja 2014, še čakam klic....no comment :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskrena hvala "ferplayu" TC-ja... vsi smo "odprli karte" in "padel je" primeren gotovinski popust... vplačal pri njih aro... In do naslednje srede bo motor še pri njih "garažiran"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskrena hvala "ferplayu" TC-ja... vsi smo "odprli karte" in "padel je" primeren gotovinski popust... vplačal pri njih aro... In do naslednje srede bo motor še pri njih "garažiran"!

In to je??  V-strom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

evo, po prebiranju tele teme nekak nisem več vedela ali je naložba v obliki are pri naročilu artikla, ki ga v TC-ju nimajo na zalogi, pametna ali je že vnaprej izgubljena tako kot denar za dokapitalizacijo našega bančnega sistema.  :wacko:  obenem smo pač punce take, da ni dovolj dobro, če je samo funkcionalno - mora bit tud lepo...  :naughty:  poleg tega se glavna moto-sezona nezadržno približuje meni pa brez dotičnega kosa živeti ni...

 

...in ker mi je všeč tist "living on the edge" občutek, sem končno zbrala pogum in se odpravila v TC-ja. moram rečt, da so se fantje nenormalno potrudili... poleg preverjanja ali bo ta zadeva sploh pasala na moj motor zaradi nekaterih naknadnih modifikacij, sem od njih dobila tudi vsa pojasnila v zvezi materiali. prav tako so zadevo naročili takoj - še preden sem odšla iz trgovine in mi ob tem zagotovili, da je rok dobave max. 3 tedne. po vseh opozorilih sem vse vzela zelo z rezervo in si samo želela, da bo zadeva prišla vsaj do prvomajskih praznikov, ko planiram prvi letošnji malo bolj "zaresn" dopust. 

 

sem pa bila ravno zato danes toliko bolj presenečena, ko je zazvonil telefon in so me fantje iz TC-ja prijazno obvestili, da me naročen artikel čaka, da ga prevzamem... in to v samo 12 dneh od naročila. zgleda, da včasih lepa beseda še vedno lepo mesto najde. gotovina pa to, kar hočeš imet :)

 

v glavnem - škatla je doma... kaj je notri, vam pa pokažem, ko bo zmontirano :evilgrin:

 

post-22737-0-15522800-1394742139_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, po prebiranju tele teme nekak nisem več vedela ali je naložba v obliki are pri naročilu artikla, ki ga v TC-ju nimajo na zalogi, pametna ali je že vnaprej izgubljena tako kot denar za dokapitalizacijo našega bančnega sistema.  :wacko:  obenem smo pač punce take, da ni dovolj dobro, če je samo funkcionalno - mora bit tud lepo...  :naughty:  poleg tega se glavna moto-sezona nezadržno približuje meni pa brez dotičnega kosa živeti ni...

 

...in ker mi je všeč tist "living on the edge" občutek, sem končno zbrala pogum in se odpravila v TC-ja. moram rečt, da so se fantje nenormalno potrudili... poleg preverjanja ali bo ta zadeva sploh pasala na moj motor zaradi nekaterih naknadnih modifikacij, sem od njih dobila tudi vsa pojasnila v zvezi materiali. prav tako so zadevo naročili takoj - še preden sem odšla iz trgovine in mi ob tem zagotovili, da je rok dobave max. 3 tedne. po vseh opozorilih sem vse vzela zelo z rezervo in si samo želela, da bo zadeva prišla vsaj do prvomajskih praznikov, ko planiram prvi letošnji malo bolj "zaresn" dopust. 

 

sem pa bila ravno zato danes toliko bolj presenečena, ko je zazvonil telefon in so me fantje iz TC-ja prijazno obvestili, da me naročen artikel čaka, da ga prevzamem... in to v samo 12 dneh od naročila. zgleda, da včasih lepa beseda še vedno lepo mesto najde. gotovina pa to, kar hočeš imet :)

 

v glavnem - škatla je doma... kaj je notri, vam pa pokažem, ko bo zmontirano :evilgrin:

 

attachicon.gifSW MOTECH.jpg

 

Sigurno so stranske torbe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, po prebiranju tele teme nekak nisem več vedela ali je naložba v obliki are pri naročilu artikla, ki ga v TC-ju nimajo na zalogi, pametna ali je že vnaprej izgubljena tako kot denar za dokapitalizacijo našega bančnega sistema.  :wacko:  obenem smo pač punce take, da ni dovolj dobro, če je samo funkcionalno - mora bit tud lepo...  :naughty:  poleg tega se glavna moto-sezona nezadržno približuje meni pa brez dotičnega kosa živeti ni...

 

...in ker mi je všeč tist "living on the edge" občutek, sem končno zbrala pogum in se odpravila v TC-ja. moram rečt, da so se fantje nenormalno potrudili... poleg preverjanja ali bo ta zadeva sploh pasala na moj motor zaradi nekaterih naknadnih modifikacij, sem od njih dobila tudi vsa pojasnila v zvezi materiali. prav tako so zadevo naročili takoj - še preden sem odšla iz trgovine in mi ob tem zagotovili, da je rok dobave max. 3 tedne. po vseh opozorilih sem vse vzela zelo z rezervo in si samo želela, da bo zadeva prišla vsaj do prvomajskih praznikov, ko planiram prvi letošnji malo bolj "zaresn" dopust. 

 

sem pa bila ravno zato danes toliko bolj presenečena, ko je zazvonil telefon in so me fantje iz TC-ja prijazno obvestili, da me naročen artikel čaka, da ga prevzamem... in to v samo 12 dneh od naročila. zgleda, da včasih lepa beseda še vedno lepo mesto najde. gotovina pa to, kar hočeš imet :)

 

v glavnem - škatla je doma... kaj je notri, vam pa pokažem, ko bo zmontirano :evilgrin:

 

attachicon.gifSW MOTECH.jpg

 

To je zato ker dobr zgledas ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da nis buse vplaču..je tm že ene dve let v salonu

 

Hehehe... jo bo pa zato edn ki jo bo res hotu in bo to vedel, za dobro ceno dobu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem si jo zares želu.Po dolgem prerekanju nismo našli skupnega jezika(češ,kdu u slo kupuje falkona???) in sem obupal,zavrtel tel.v Maribor in oni so jo zdobavli,ter prisluhnili željam potrošnika!Čez 2 tedna mi prjatu sporoči,da držijo istega falkona v Tc-ju--noro.In ta isti prjatu je bil tudi pravi kupec,pa se kljub mopedu na zalogi niso mogli dogovort nič.

Zgodba je zelo dolga in komična.............,če koga zanima jo zalepm obširno,drugače neham smetit tuki,ker maste že dovolj vsakdanjih smeti na tem sajtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,zopet ne opravim nič,češ,ni kriv denar,ne videz,sam takšna je politika firme.Bilo je nekje 1/2/3 avgust in počasi sem obupal.Vljudno se posloviva,kljub jezi in besu ter počiva nazaj nadelo.Med potjo se mi porodi ideja in obrnem številko M-jeta Mb.Trgovec na drugi strani g.Tomaž,katerega ime sem tokrat shranil v bazo podatkov moje že načete buče mi zelo hitro pride nasproti.Popust????,ni blema.Hmmmmm si mislim,drug svet al kaj in nadaljujeva zgodbo.V 10 minut mi pripravi vse cene,rok dobave in zaprosi za moj mejl,da bo zadeva ok.Nisem mogu verjet in še isti moment nakažem avans,ter mu vse skupaj mejlam s pripisom da si mopeda res želim do 12 avgust kot je obljubil,ker imam takrat roj.dan in bi bilo to fino darilo hehehehe.Koj me pokliče nazaj in potrdi da bo.Juhu takoj si rezerviram dopust za konec naslednjega tedna.Nastopi petek zadnji dan službe in kličem v mb,če moped je.Narobe,tel dvigne nov možic in pove,da je g.Tomaž trenutno na dopustu,da pa ga naj pokličem za 0,5h,da preveri zadevo-----------neeeeeeeeeeeeeeeee spet noooooooooo.Res pokliče nazaj in se opraviči,da je prišlo do prepoznega naročila iz njihove strani,ter da bo moped v torek,ali najkasneje do petka teden dni.Grrrrrrr,ampak ok,zdej sem že zabredu in ni umika.Vzel sem 2 tedna dopusta in si planiram prve ture z falkonom.Teden je bil v pričakovanu zelo dolg in sem se odpravil nekega jutra v Tc navsezgodaj firbcat rabljene in nove motocikle,čist tak iz ljubega brezdelja.Za pultom opazim čisto neznani obraz,katerega nagovorim:"a maste kakšno buso na zalogi???"heheheh.On pa v smeh in reče:"ma nehi,to sploh ne gre,to je kr neki,ne nimamo,je brez veze,kdo še to kupuje,brezveze,ne,nimamo".Štekam,ne gre,sam kaj če bi ga jest mel????,začudeno me pogleda,poznam že take poglede,se nasmehne in reče:"Vi????,hmmm,no ja, hmmmm,vi to resno???,grem šefa prašat".Ne ni treba,sam nmal se hecam,moped je itak krš.On pa približno tako:"ja,krava je,težk k svija,kej češ s tem,to ni nč".Zopet se vljudno zahvalim za strokovno pomoč in veselo pičim med naše hribe--domov.

Konec tedna zopet vrtim številke,tokrat mariborske in norim počasi.Spet je šlo nekaj narobe izvem,prevoznik pozabu prevzet mopeda in blablablabla,spet štala.Moped bo,dobim zagotovilo.Ker moram spet delat bom skrajšal nmal tole.

Mopeda dobim 12-i dan mojega dopusta v soboto,ga dostavim v box in priklenem z vsemi verigami,ki sem jih mel na razpolago,da mi ga kdo ne zmakne čez noč.Naaredim v nedeljo krog do Litije parkiram spet v box,uletim v "pisarno",kjer častim vse kar vidim in v ponedeljek z hudim glavobolom nastopim službo.

Ja,tak je to blo,nakar mi po mesecu dni prjatu pove,da so v Tc-ju nabavli falkona.Sem že mislu da se norce dela,ampak vseeno uletim na ogled.Groooooooza,falkon u štacun grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.Uletim not in prašam kwa dugaja,oni pa,mamo falkona,primeš?????.Ne me jebat no,mam istega zuni,zkwa ste pa tu nardil???? in rečejo:"taka je politika firme".Vsi umiramo od smeha.................

The end!!!!!!

 

Obstaja pa še zgodba,kak so mi po 9-ih meseci maja v 2 urah(to niso laži,obstaja mnogo prič) 2x v istem dnevu falkona prekucnili na levo in desno na mestu.Mogoče najdem prostor kamor bi še to zalepu,sam prej moram še 1x prebrat pravila tega sajta,da mi ne bo admin kake "grošnje"pošilu,ker to se je že zgodilo na začetku mojega prijavljanja na ta sajt.

 

Lp in brez zamere,saj je lajf en sam hec,če ne boli preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ualam se ej, ravnokar si mi polepšal četrtek. :D

 

Politika firme. To si bom zapomnu :D

 

 

srečno z buso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi že bla kšna akcija bi lahko dal 11.990 na tri obroke in ne zgornje cene (no pride 12950€)

Redna cena: 13.190,00 EUR
Vaša cena: 11.990,00 EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pajade....tole akcijo si lahk vtaknejo nekam....ta busa je tm notr vsaj dve let....če ti misliš da to bojo dal novo na tok obrokov si pa naivn k mejhn otrok...

če bi blo tko zakaj pol  novga stroma ni na obroke.....no mal se vpraši...haaallloooo

+ tega mi ni jasno, zapraviš toliko denarja, pa ti tudi motorja do doma ne pripeljejo. Slovenija je pa res velika, da jih dostava velliko stane :slap:

Ahh sej se bodo spremenili časi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC-do mene so bili vedno korektni! Je pa res da rešujem in kupujem samo ko je v bližini Bojan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi mimam kaj reči čez njh..

 

tale skuter vzel pri njih konec leta 06 - namontirali še nosilec kufra

in se veselo odpeljal novim dogodivščinam naproti... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC motoshop... tale trgovc je pa mal poseben...

 

bil do včeraj 2x pri njih. Prvič sem šel nabavit neka čistila, rokavice za darilo, prvo pomoč in ključavnico... 30 minut sem sam skakal okoli, ko sem našel prodajalca in ga prosil za pomoč pa mi je odvrnil "samo trenutek" in ga spet 10 min ni bilo. No, stvari sem sam nabral in jih šel plačat. 

 

Drugič; všeč mi je bil First-ov beli kombinezon, cena ok (cca. 400€), pa sem rekel sprobam in nabavim... Pridem v trgovino, ponovno vsi zaposleni na polno, pa si sam začnem ogledovat in brskat. Po 15 min pride prodajalec. Jaz: "rad bi sprobal Firstov kombinezon, sem videl, da ga imate tudi v beli barvi", prodajalec: "imamo imamo, imamo pa tudi od Berika tegale, tudi v akciji, bi probal?" Ajde, zakaj pa ne, grem v garderobo, se oblečem, raztegujem, počepe delam, gledam, se obrnem in prodajalca ni več?! Jaz v kombinezonu iščem prodajalca... ni ga več!! Nakar po nekaj minutah pride drugi.. " o, a vam je všeč, ga boste vzeli?" pa pravim, da je ok samo trenutno mi je malo predrag (cca. 900€ v akciji) in da je bil moj namen sprobat cenejšega od Firsta, če ga imajo. "seveda ga imamo" in odide. Nikome ništa, jaz sredi trgovine stojim z Berikovim kombinezonom v roki, prodajalca, prvega niti drugega pa ni. Jaz za pult in pravim, kam lahko odložim tale kombinezon in mi pravi (ta tretji) "...ali ga boste vzeli", pravim da ne, "...jah potem ga pa vrnite od tam kjer ste ga vzeli). WTF?! saj nevem niti od kod mi ga je sploh kdo prinesel?! No dal sem ga čez razstavni motor in sem šel ven.

 

No včeraj pa sem šel z namenom kupit čevlje TCX SR1. Imel sem kar malo čuden občutek iti tja. No, pridem tja, izrazim željo in mi ponudi TCX gorotex... Pravim, da hočem SR1, ne gorotex, BELE in mi jih tudi prinese. Probam, hodim gor, dol, ok, super, bom vzel. Happy Happy, nakup je šel kot po maslu :) pa še to so me presenetili. Cena na spletu 179,25€ v trgovini 167€ :OK:

 

tako da, nevem, očitno so tam samo posamezni prodajalci baksuzi, spet drugi pa znajo opravit s kupcem, tako kot je treba. ^_^

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!