Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Nas obritoglavce povsod poznajo :lol1:.

 

sam res, pa prjazni so do nas :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

V njihovi trgovini imaš z njihovo kartico 30 % na en izdelek !

A da obstaja njihova kartica? Tudi tu ni pri njih nobene doslednosti in logike. Sem kupil pri njih letos (kot nov motorist-povratnik) tri stvari in bi še dosti več, če nebi bil odnos kot je...

Kupim prvo zadevo, vpišejo(?) podatke v računalnik, da bom deležen kakšnih mailov, popustov..., pridem naslednjič in me v računalniku ni. Tudi ne razumem logike, kdo dobi bon oz. nek SMS in kdo (oz. zakaj) ne - dobil nisem nič, čeprav naj bi me sedaj imeli vpisanega v računalniku. Tudi meni je zelo moteče njihova očitna nejevolja, ko mora kdo od zaposlenih iti kaj iskati. Ko pa kakšno zadevo prinese pa to njihovo teženje z nakupom, stanje zraven in izvajanje "pritiska" k nakupu. Zelo moteče je tudi, ko vse kar probaš je o.k. in točno tako mora biti, in čisto slučajno je najbolj optimalno ravno tisto, kar imajo oni na razpolago in točno tista številka, četudi sam veš (kljub pomanjkanju izkušenj) da to ni to.

Sam si najbolj želim trgovca, ki mi bo jasno rekel, da neka zadeva ni optimalna, da mi bo  svetoval nek proizvod, četudi ga sami nimajo ali pa ga sploh ne prodajajo in bom s tem vedel, da mu je bistveno, da bom kot stranka zadovoljen.  K takšnemu trgovcu bi se vedno vrnil ker vem, da mu je bistven moj interes - mogoče tisti hip neke malenkosti ne bo prodal, bo pa dolgoročno sigurno imel profit, zvesto stranko in nekoga, ki bo tudi drugim prenesel dober glas. Da bom prišel do njih z zaupanjem pa četudi le po nasvet. Siljenje se trgovcu mogoče prvič/drugič še izide, dolgoročno pa je na izgubi. In slabega glasu se neprimerno težje rešiš kot pridobiš dobrega. 

Ja, se najde kdo, ki ima tudi dobre izkušnje, vendar pa so to prej izjeme, kjer je stranka deležna boljšega odnosa, ker ga kao poznajo. Halooo (!). Težko je razumeti lastnika, ki ima toliko povratnih informacij pa vseeno nič bistvenega ne spremeni. Sam imam z npr. BS-jem in AS-on neprimerno boljše izkušnje, Louis (Beljak, Dunaj) pa je čisto druga liga.

TC-jevcem resnično želim, da zberejo odzive strank, zaznajo težave in se jih začnejo odpravljati. Sam bi veliko raje glavnino € pustil v SLO kot da sem jih prisiljen nositi v A.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Jaz imam z njimi samo dobre izkušnje. Vedno pripravljeni teči v drugi prostor po ustrezno številko, vedno pripravljeni razlagati o izdelku, čeprav potem nič ne kupim, vedno pri roki, ko jih potrebujem in nič vsiljivi. Mogoče zato, ker sem obritoglavec ? Upam, da bodo tudi to pohvalo prebrali. Pa mislim, da so jakost glasbe znižali in je sedaj znosnejše. 

Če bi jaz prišel z plavimi lučmi bi bilo tudi vse drugače!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

Če bi jaz prišel z plavimi lučmi bi bilo tudi vse drugače!  :lol1:

Nimam plavih luči,pa vseeno vejo, da se nesmejo zezat - so zmeri prijazni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Nimam plavih luči,pa vseeno vejo, da se nesmejo zezat - so zmeri prijazni :P

tebe se pa bojijo zaradi močnih brkov! :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

tebe se pa bojijo zaradi močnih brkov! :lol1:

Zase se brigi :P Sam da so prijazni :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil pri njih. Kupil čelado Schuberth C3pro. Zelo korektno svetovali. Zmerili glavo in probal. Čez čas probajte še eno večjo. Vzel večjo, ki mi je bolje pristajala.

Sončni vizir na tej je imel zvito polje(slika je bila popačena na enem delu). Ker mi zaradi tega sproži migreno sem prosil če zamenjajo. Ni problema. Prinesli drug vizir a tudi ta ni bil najboljši. Prinesli tretjega, ki je bil OK in ga zmontirali. Večkrat tekali v skladišče itd brez problemov ali slabe volje. Dobil 30% popusta. Vzel in sem zadovoljen z uslugo.

Kupil tanktorbo. Na moj kozovc je pasala kot sedlo na kravo. Šel direktno do njih in pokazal kako stoji na kozovcu. Vzeli nazaj brez problema. Za kupnino dobil dobropis. Vzel bi drugo pa niso imeli na zalogi. So jo naročili. Ko je prispela dobim klic. Sproti sem se zmenil, da mi jo kar pošljejo domov. Drugi dan prispela. Zadovoljen. Dobil sms s popustom in še popust na kartico.

Mogoče malo preveč prežijo na kupce. Pa glasba je bila preveč glasna prvič. Drugi obisk bolje.

Jaz zadovoljen. 

P.s. Sem pa tud bos po glav če to kaj šteje. Pa vedno grdo gledamt0115.gifb0221.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D zanimivo, da vedno ko s kom debatiraš o TCju in ni zadovoljen, teče debata o enem in istem trgovcu. Je očitno res tako, da je ena slaba izkušnja vredna toliko kot 100 dobrih, odzivi pa posledično taki kot so. Škoda. Ob mojem prvem obisku je bila izkušnja katastrofalna, v bistvu ZELO katastrofalna, v drugo ko sva komunicirala z g. Bojanom (in deloma z enim mlajšim fantom), pa zelo pozitivna. Trenutno potrebujem nekaj offroad opreme in mislim da si bom zadeve ogledal tudi pri njih. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, solorider pravi:

Če bi jaz prišel s plavimi očmi ...  :lol1:

Naredimo po želji :lol1::jezik:.

pred 45 minutami, Ferrarist pravi:

:D zanimivo, da vedno ko s kom debatiraš o TCju in ni zadovoljen, teče debata o enem in istem trgovcu. Je očitno res tako, da je ena slaba izkušnja vredna toliko kot 100 dobrih, odzivi pa posledično taki kot so. Škoda. Ob mojem prvem obisku je bila izkušnja katastrofalna, v bistvu ZELO katastrofalna, v drugo ko sva komunicirala z g. Bojanom (in deloma z enim mlajšim fantom), pa zelo pozitivna. Trenutno potrebujem nekaj offroad opreme in mislim da si bom zadeve ogledal tudi pri njih. ;)

Ti bom dal moj popust. :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Borutt pravi:

Naredimo po žeji :lol1::jezik:.

 

prišel sigurno ne, šel bi verjetno žejen! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Erik99 pravi:

Sem kupil pri njih letos (kot nov motorist-povratnik) tri stvari in bi še dosti več, če nebi bil odnos kot je...Kupim prvo zadevo, vpišejo(?) podatke v računalnik, da bom deležen kakšnih mailov, popustov..., pridem naslednjič in me v računalniku ni. Tudi ne razumem logike, kdo dobi bon oz. nek SMS in kdo (oz. zakaj) ne - dobil nisem nič, čeprav naj bi me sedaj imeli vpisanega v računalniku.

Pomoje so falil kaksno crko pa te ni najdl .. tud mene majo shranjenga narobe ker so se zatipkal ocitno in pol svoj naslov povem pa najdejo... itak pa me ni  nikol vec tja ker so u piz*** 

Najvec pa oni  res zgubijo na tem ker mi kupci dobimo un obcutek..... moras kupit pri nas!!  vzami!!  to jih je že malo morje napisalo in oni vse to seveda berejo... ma se jih ocitno nic ne prime... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tudi ni jasno, kako je s temi boni/sms-i . Sva s frendom pri njih kupila komplet opremo, pa on dobiva bone/sms-e jaz pa ne? Drgač pa nekak nimam neki slabih iskušenj z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, vse tvoje nakupe imajo v bazi (mene vedno povprašajo po podatkih) - verjetno je tako, da bi jim lahko ob nekem bodočem obisku to tvojo težavo povedal ali pa jim enostavno napiši e-pošto.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Zopet jih lahko samo pohvalim ... Servis na C3 Pro brezplačen.... kapo dol !

sj jst pa pohvalm PitStop 100% popust na montažo pnevmatike :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj vas je napisalo, da je glasba glasna, jaz pa mislim, da glasba ni pravega žanra za tako trgovino ampak sem verjetno jaz metuzalem, ker sem z onih časov, ko je motor bil rock'n'roll in ga nihče ni povezoval z jezusom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da ne navijajo kakšne maše ali pa kmetijskih nasvetov in podobne polomije, pa je v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A mi zna kdo odgovort.Akcija velja do konc januarja ane.

A popust-kupon sms velja samo na kar je na zalogi ali.....

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Wakasaki pravi:

A mi zna kdo odgovort.Akcija velja do konc januarja ane.

A popust-kupon sms velja samo na kar je na zalogi ali.....

Hvala za odgovore

Mislim, da boš dobil pri njih najboljšo informacijo, toliko se pa res ne razumemo v detajle trgovine ... Čeprav so mi sosedje :blush:

059 228 404

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se z g. Bojanom dogovorjen, da me obvesti, ko bo prispela stvar v njihovo trgovino. Po mailu sem mu poslal tudi telefonsko, tako, da zdaj bom pa videl, če me bo kdo kontaktiral tja do 10.2.2017 . Verjamem, da bom tukaj vam napisal lahko svojo prvo, predvsem pa dobro izkušnjo z TC Motoshop-om.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcasih so se kr ponujali popusti za TC Motoshop :)

Zdaj pa bi rad narocil eno zadevo pa me zanima ce ma kdo se kaksen popust ali pa lahko kaj zrihta. Gre se pa za zadevo ki ni na zalogi in ko je treba narocit. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vuk76 pravi:

Vcasih so se kr ponujali popusti za TC Motoshop :)

Zdaj pa bi rad narocil eno zadevo pa me zanima ce ma kdo se kaksen popust ali pa lahko kaj zrihta. Gre se pa za zadevo ki ni na zalogi in ko je treba narocit. Hvala.

Osebno pojdi ,se da kar zment , sej veš , osebni pristop pa take pa to ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!