Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

28 minutes ago, Kmet2 said:

Osebno pojdi ,se da kar zment , sej veš , osebni pristop pa take pa to ;)

135km bi moral prevozit v eno smer...potem bi moral bit res dober popust :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, vuk76 pravi:

135km bi moral prevozit v eno smer...potem bi moral bit res dober popust :)

 

Štekam . Mogoče , če ti ni nujno ,enkrat sproti ko imaš pot v lj ....;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, vuk76 pravi:

135km bi moral prevozit v eno smer...potem bi moral bit res dober popust :)

 

do konca januarja je še -30%...bil danes in ni na zalogi nosilca za stranske kufre, ker sem plačal 100%avans mi je g.Bojan prizal 30% dol

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vuk76 pravi:

135km bi moral prevozit v eno smer...potem bi moral bit res dober popust :)

Povej kaj bi rad, se bom šel dilat, tudi v bližino MB ti dostavim .... ZS pse ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wakasaki & HD-Dyna hvala za idejo in ponudbo. Ce dobim pametni odgovor preko maila kr direkt nabavim, ce ne se pa javim tebi-HD-Dyna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, vuk76 pravi:

Wakasaki & HD-Dyna hvala za idejo in ponudbo. Ce dobim pametni odgovor preko maila kr direkt nabavim, ce ne se pa javim tebi-HD-Dyna.

Dogovorjeno,imam službo zraven TCja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Obljubim, da nisem sla brat zadnjih 10 strani objav.. Ampak, a je se kdo imel sreco komunicirat z "novim" prodajalcem v TC-ju? Starejsi mozakar, kateremu ne vem imena ampak je strasno vsiljiv in "pameten".. Saj ga nocem zalit al pa kej, ampak nekako odkar mi je zadnjic na vsak nacin hotel prodat skornje, se nekako izogibam TC-ju.. :O:O:O:O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pohvale Dejanu iz  tc motoshop, ker se je  odzval profesionalno še poklical nazaj in poslal robo na naslov. :beer2: Ko bi vsi trgovci bili takšni!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

No, ne samo nore akcije, tudi nore laži TC-jevcev...,

Do sedaj sem bil pri njih skoraj po pravilu deležen vsiljivega prodajanja tako, da sem si rekel, da ne bom več kupoval v TC-ju, pa sem šel novembra vseeno pogledat ene nizke TCX poletne "škornje" . Moje številke niso imeli in mi je dal prodajalec za probat ene druge od TCX, ki so mi po številki odgovarjali, ne pa po modelu, ki sem si ga želel. Prodajalec me je na vse pretege prepričeval, naj vzamem te, ki sem jih pomeril saj da nima smisla da čakam na številko tistih, ki sem jih sicer imel namen kupiti, ker da ta model proizvajalec ne bo več izdeloval in gredo ven iz prodaje. 

Doma sem posrfal po Louisovi strani in presrečen videl, da oni pa še imajo mojo številko pa še ravno je bila akcija -20€, če kupim nad XX€. Oblačila ponavadi ne kupujem preko neta, saj jih želim pomeriti, vendar ker bo ta artikel šel "ven iz proizvodnje" sem vseeno takoj naročil. Z dobljeno obutvijo sem bil zadovoljen, sem pa prejšnji teden, ko sem dobil nov katalog od Louisa presenečen opazil, da je ta model TCX še vedno v prodaji - ja, seveda so, zakaj le nebi bili..., in sam sebi se zdim extremno naiven, ko sodim druge po sebi...

Ne morem razumeti, kako da lastnik TC-ja ne naredi nekaj glede posameznih prodajalcev, da sedaj poleg vsiljivega prodajanja in prežanja na kupce tudi laganje ni več ovira, da bi se le dosegel dnevni cilj.  TC :BUA:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzeka v Gradcu imam praktično pred nosom a sem naivno kupoval opremo pri nas. Z vsakim nakupom sem se potem tolkel po glavi. Zaradi cene in trgovskih uslug. Razen za obleko Modekka z katero sem zelo zadovoljen in tudi trgovci so bili v Bsc... strokovni in ustrežljivi.  Ko sem pa vso opremo že dvakrat posodobil sem pa se spomnil na sosednjega Lojzeka in ... no, sedaj ga večkrat obiščem ali naročim preko spleta. Nekako sem pozabil na najboljšega soseda:winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Tc moto katastrofa, prodajalci izjemno nesposobni, šiptarji na tržnci bi znal boljse svetovati o opremi, ko pa imas problem, da ti mehanizem celade, ki si jo kupil pri njih pred mescom dni ne dela, so pa komentarji da mi celada ocitno ni vsec ce hodim nazaj z njo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 2. 2017 ob 18:33, BinaBana pravi:

Obljubim, da nisem sla brat zadnjih 10 strani objav.. Ampak, a je se kdo imel sreco komunicirat z "novim" prodajalcem v TC-ju? Starejsi mozakar, kateremu ne vem imena ampak je strasno vsiljiv in "pameten".. Saj ga nocem zalit al pa kej, ampak nekako odkar mi je zadnjic na vsak nacin hotel prodat skornje, se nekako izogibam TC-ju.. :O:O:O:O

Tud mene je zelo zmotilo. Vsiljivost, češ če si prišel moraš nekaj kupit. Že sam obraz te odbije. Aroganca. Mene tam sigurno več ne vidijo. Grem še le k Yogiju in loisu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un stari je res aroganten in nezainteresiran. Tudi sam nisem med najmlajšimi in ne razumem tega tipa. Bi kupil tako čelado kot škornje, pa mi je le pokazal  tja gor proti vrhu kjer so Schubertke in tja nekam kjer so škornji. Verjetno me spet naslednjih nekaj let ne bo tja.

Bljak.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Naslov teme je (preberite si) , ne pa kje me rit srbi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem v postopku izbire kompletne nove opreme, kar pomeni, da je treba sprobat 1001 stvar. Šel sem v BS, TC in Yogi, KMC mi še ni zneslo. 

BS: Ženska totalno mimo, deluje brezvoljna, odrezava, vedno grdo gleda, prodajalci tud nimajo nikol časa ker se ukvarjajo s kom drugim. Tud ko si na vrsti se ti posvetijo za pol minute, pa še to dobiš odgovor samo na točno tisto kar vprašaš, brez kakšne obširnejše razlage ali nasveta. Hvala lepa.

 

TC: Vsaj 3/4 ure sem bil not, probal vse od čelade, jakne, rokavic, par modelov škornjev, skupaj sma pregledala ponjave in ključavnice itd., brez vsake vsiljivosti ali občutka da se mu ne bi dalo - prodajalec Matevž. Na koncu ponujen se dodatni 10% popust na vse eventualno izbrane izdelke. 

 

YOGI: Zelo pozitivni občutki, zelo prijazna tako prodajalka kot prodajalec, tudi nasveti brez milijon podvprašanj so prišli sami od sebe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Evo, jaz moram tud pohvaliti TC motoshop. Sem v zadnjih dneh lanskega leta opravil en manjši nakup in moram pohvalit prodajalca (žal ne poznam njunih imen), da si sta res uzela čas in mi pomagala pri nakupu, čeprav se ni šlo za drago zadevo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 20. 12. 2019 ob 14:56, Luka66 pravi:

Dobil sem odgovor iz servisnega centra SCHUBERT, da se opravičujejo za napako na vizirjih in nevšečnosti. Vizir je pod enko garancijo kot čelada, torej 5 let in bi mi ju morali zamenjati v trgovini TC, kaj so naredili piše zgoraj. Tako, da bodo posredovali v TC, da zadevo uredijo v skladu z garancijskimi pogoji.

No sedaj pa čakam odziv gospe zadolžene za garancije iz TC, ki se je bala blamaže, če bi reklamirala vezirja.

No po slabih 4 tednih, od takrat, ko so mi iz SHUBERT-a sporočili (v istem dnevu so mi odgovorili), da je reklamacija vizirjev akceptirana, jim je "prišlo" tudi v TC-ju in so me poklicali, da lahko pridem po nova.......še dobro, da je zima......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"čelada vam je padla na tla" je stalnica v tej trgovini kar se tiče schuberta .. isto je fasala urssa ko je hotela uveljaviti garancijo na mehanizem vizirja...

ko je na sejmu v italiji pokazala čelado na schubertovem štantu so ji mehanizem vizirja popravili v času enega kofeta ..brezplačno in povrh vsega so se še opravičili za izjavo tcja in neuporabno čelado za čas neuporabe..

midva z mojo sva nad njimi obupala po 3 obiskih.. in našla "nedobavljive" in "ni več v ponudbi"  ali "ne proizvaja se več" stvari v italiji ali drugje..

nisem ravno človek nakupovanja po internetu .. komot naročim v trgovini in plačam za stvar msrp  70e +10-15e več.. vem da se dobave vršijo v kontingentih in ne posamično zaradi skontov in stroškov prevoza.. tudi pričakujem , da položim 100% avans in namesto oblubljenih 2 tednov dobave počakam 5-6 tednov na izdelek , ki ni v redni ponudbi.. 

da pa si zapišejo telefonsko v papirnat blok in ti rečejo , da te bodo obvestili na gsm potem pa po 2 mesecih in enem vmesnem klicu pri katerem ti zagotovijo - ponovno- da bodo preverili in obvestili o dobavi ni ne duha ne sluha od njih - noup hvala za trud ..

da ne omenjam strokovnosti prodajalca , ki moji ob vprašanju o magnetni tank torbi kako prime na tank , ki je poliman s folijo reče "ja to pa ne ker nima direktnega stika s kovino" in na vprašanje " kako so pa magneti na spodnjem delu torbe a bodo potemtakem spraskali lak na tanku" odgovori  "ja saj so pod tkanino" moja lahkotno odgovori " a potem nimajo direktnega stika s kovino" - brez besed in brez deal-a.. 

ok mogoče je bil pa samo malce šovinistično nastrojen tisti dan.. sam ne pri moji , ki ve kaj je injektor in da ima njen motor 3 različna olja pa napamet ve , koliko morajo biti napupane gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno vas imajo povsod zelo radi in komaj čakajo takih, vaših obiskov. Verjetno nosite tudi superge doživljensko , ker pridete  vsake pol leta po nov podplat oziroma reklamirat, ker ste starega znucali. Gospod Luka66, reklamirate vsako stvar ki jo kupite, pa naj si bo to trenirka ali vizir....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, repsol pravi:

Verjetno vas imajo povsod zelo radi in komaj čakajo takih, vaših obiskov. Verjetno nosite tudi superge doživljensko , ker pridete  vsake pol leta po nov podplat oziroma reklamirat, ker ste starega znucali. Gospod Luka66, reklamirate vsako stvar ki jo kupite, pa naj si bo to trenirka ali vizir....

a ti mal brezveze sikaš?

 

 

klasična tecejevska fora..vsi ostali so zmeraj krivi..

zgleda da kakor so njihive "stranke" zakompleksane so oni prekompleksani..

@repsol a si ti v kakršnemkoli -razen kot kupec- finančnem stiku s trgovino ?

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!