Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Bil v vseh treh TC-jih, samo firbcal in probaval pa so bili prijazni. Bolj ali manj tudi v drugih trgovinah, čeprav sem takoj povedal, da gotovo ne bom nič kupil, ker sem začetnik in šele ugotavljam, kaj pravzaprav želim. Če me kje ne opazijo ko to želim, opozorim nase z običajnim "dober dan". Odgovor je vedno enak: Dober dan, želite prosim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Predlagam tisto PanEuropean - če jo še imajo.  ;)

Se, se jo majo in to tako v kotu kar tam med kupom kovckov ;)

Ceprav jim tam med ostalimi motorji zeva VELIKA praznina ker ni vec srebrne FAZER FZS 1000 :D

In prvi občutki :D

:blink: B) jz pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse stvari od resnih firem so pa marsikdaj drazje. Poglej npr. samo ceno celad Schubert pri nas in pri njih :ph34r:

Tadej

Šubertke so bile v TC-ju bistveno ceneje kot v utjino. Po novem staneja enako veliko. No, to me ni oviralo, da si danes ne bi ene privoščil myself :)

Je pa res - totalna praznina v štacuni -- MOTORJEV V TC-ju skoraj ni več sploh!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadej,a ti samo cakas da te kdo opazi ali tudi aktivno sodelujes pri razpoznavanju prodajalec-kupec?! ......samo vprasam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadej,a ti samo cakas da te kdo opazi ali tudi aktivno sodelujes pri razpoznavanju prodajalec-kupec?! ......samo vprasam....

Kaj naj bi po ta novem kupec lovil prodajalca po trgovini in ga prosil, če mu pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sam eni ljudje dajejo vtis, oziroma hocejo stvari u miru pogledat in ce ga vprasas ce mu lahko kej pomagas, ti prov grdo rece - bom sam pogledu.

Sej ne pravm da gre kle za tak primer. Ampak cudn se mi zdi, k jest sm bl tak tip kupca, da si stvari u miru pogledem in mi grejo prevec prijazni prodajalci na zivce (in v TCju ponavadi so).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tc motoshop je v ku+++.

Tudi jaz sem imel izkušnjo in to s tistim blond visokim pamžem, ki se obnaša kot, da je on lastnik vsega in da si ti tega tudi ne moreš kupiti.

Ogaben odnos.

Sicer pa ko jih jebe. Do Italije je pol ure.

Verjamem, da tole bereta tudi g. in ga. Kerlatec in da se bo kaj spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da še jaz povem svojo izkušnjo. Tam sem bil včeraj, prišel sem 5 minut pred osmo zvečer, ob 20h naj bi zaprli. V trgovini res ni bilo nobene stranke več, tko da sem prišel notri, pa se pozanimal za čelade in mi je en prodajalec lepo vse razložil, ni mi delovalo, kot da se mu mudi, ker je bla ura že 20h. Pol sem probal še par jaken, pa je vse lepo razložil, pokazal, še popust na gotovino je rekel da mi da (samo sem moral sam vprašati). Skratka, meni se zdijo O.K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obcutkiii... ahhh ja, se grem kr pelat :rolleyes: :D B)

Lije kot iz skafa :angry: :huh: :( :ph34r:

Sonce, hocemo sonce! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxa je torej odnos do strank v TC-motoshopu ocitno popolnoma zadovoljil (spedinali so ga od spredi in odzadi PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil samo enkrat tam... postrežba zelo dobra :) ... presenetlo me je samo to, da je potrebno za škornce SIDI, ki niso na zalogi čakat pol leta :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil samo enkrat tam... postrežba zelo dobra :) ... presenetlo me je samo to, da je potrebno za škornce SIDI, ki niso na zalogi čakat pol leta :o

Na žalost. Če ne bi jih zdaj že imela! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bla tm 2x. Vsakič prijetni prodajalci. Predvsem pa z dobrimi živci. Probavala eno zadevo, in sm bla tm eno uro zihr. Na koncu nisem vzela nič. Sm mela kr slab občutek, ker se je prodajalec tolk posvetu men, jest pa nč vzela... :unsure: :huh:

Grem pa pogledat za škornje... zdej en dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mela kr slab občutek, ker se je prodajalec tolk posvetu men, jest pa nč vzela... :unsure: :huh:

In kaj se tukaj cudis? Prodajalec se ti mora zmeraj posvetiti.

Lahko, da takrat nisi vzela nic. Pol pa nekaj dni premisljujes o neki zadevi, ki te je "zrajcala" in na koncu reces: ma jebes dnar in gres kupit.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem dobil iz TC-ja opravicilo. Iz njega sem razbral, da takrat lastika (ga na videz ne poznam) ni bilo v trgovini. No, po moji objavi na MS so imeli prodajalci "ucne" ure.

Vidim, da lastnik ve zakaj in kako se gre, le se prodajalce bo potrebno poduciti.

Ko sem kot student delal v Pivovarni Lasko kot dostavljalec piva po trgovinah in lokalih, smo imeli ob sobotah, ko nismo razvazali, s strani specializiranih agencij veckrat predavanja na temo Delo s strankami.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa smo mi enkrat dobre volje drugič slabe enkrat lahko malo dlje čakamo drugič ne moremo,tako je tudi s prodajalci verjetno.Drugače pa se fantje poskušajo zelo truditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bla tm 2x. Vsakič prijetni prodajalci. Predvsem pa z dobrimi živci. Probavala eno zadevo, in sm bla tm eno uro zihr. Na koncu nisem vzela nič. Sm mela kr slab občutek, ker se je prodajalec tolk posvetu men, jest pa nč vzela... :unsure: :huh:

Grem pa pogledat za škornje... zdej en dan...

Mogoče pa zato, ker si ženska.

Mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel z njimi malo opravka, razen, da sem imel pri njih nekaj časa en motor naprodaj! Pri njih kupil totalno nič! Ne glede na to, so bili fantje z mano vedno korektni, prijazni in profesionalni, tako osebno v trgovini, kot po telefonu! Vsi imamo slabe dneve, OK!? In poudarjam, da meni ni noben problem kritizirat vse po spisku! "Yo TC!, rabim zadnje stojalo za ss motor!" :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ženska al pa ne, kupec je kupec., al ma kej med nogam al pa ne.... sej so bli še drugi notr, (moški npr. ) pa sm vidla, da so jih kr lepo stregl...

Mogoče pa res zarad tega..... :D :P :unsure: ... :angry: :) . B) :ph34r:

No, spet bla tm, pa spet bla lepo postrežena, pa kooončnoooo neki kupla tm :D ... (ne da se mi hodt po eno malenkost v tujino).... tut naši trgovci morjo žvet ... :huh:

...ne vem no, prov pohvalt ga morm tistga prodajalca no... (nemevprašatkkdojebilknevemimena :rolleyes: , en mejhn šarmer ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam kr dobre izkusnje z njimi in sem pri njih letos kupil kr precej opreme za moj motor in za naju z boljso 1/2. :)

Je pa res, da imajo vcasih tudi oni slab dan, ki ga pa nebi smele prevec obcutiti stranke.

Drugace, ko pa gres po nakupih za motoristicno opremo se ti ne sme nikamor muditi in dobro je pregledati cim vecji del ponudbe posebej sedaj, ko je ze kr nekaj prodajalcev motoristicne opreme tudi pri nas.

Mogoce bi lahko bili malo manj vzviseni in delali manj razlik med nakljucnimi kupci in starimi strankami oz. znanci in prijatelji, ki so preveckrat takoj na prvem mestu pred ostalimi kupci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne vem no, prov pohvalt ga morm tistga prodajalca no... (nemevprašatkkdojebilknevemimena :rolleyes: , en mejhn šarmer ;) )

Damjan, mejbi? :rolleyes: :)

Tudi Horjota je popedenal z popolnoma novo usnjeno jakno in hlacami, se prej pa skornji, ter novim Kawazzzakijem :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam -na prodajalce v TC-ju slabe spomine -in se pridružujem Tadejevemu mnenju...

od lanskega januarja -kupujem motorje in vso moto opremo drugje-

tam

kjer me nategnejo tako,da tega ne opazim (ali pa imajo pred tem vsaj krajšo predigro...).

Hic transit gloria TC....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!