Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

italjani imajo ocitno od januarja naprej do septembra feragosto :)

jest sem dobil za 4 mesece cakanja, podobno obrazlozitev :P

 

zmerom je najlažje dobavitelje okrivit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam od sredine maja naročene nosilce kufra...upam da bodo ta teden...do sedaj so samo 2x prestavli predvideno dostavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam od sredine maja naročene nosilce kufra...upam da bodo ta teden...do sedaj so samo 2x prestavli predvideno dostavo.

 

optimist :D

vseeno ti želim da jih res dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lihkar dobu mejl, da ni robe še...ko jebe, danes naročim prek neta pa čao, ne da se mi tkole pingpong it

Popravljeno . Popravil Rokxy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje res ne plačujejo robe, pol je pa tkole, da zajebavajo stranke...mrš

 

nebi se spuščal v podrobnosti, kaj oni delajo in kaj ne, vem sam da ene boge gumice čakam že pol leta  :wallbash:  

 

ps. a ni plačilna nedisciplina slovenska panoga?  :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi se spuščal v podrobnosti, kaj oni delajo in kaj ne, vem sam da ene boge gumice čakam že pol leta  :wallbash:  

 

ps. a ni plačilna nedisciplina slovenska panoga?  :O

to bi mogu ti najbolj vedeti

 

Nikad više Te Štacune pr men, kar sem rabu nikol niso nc mel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi mogu ti najbolj vedeti

 

Nikad više Te Štacune pr men, kar sem rabu nikol niso nc mel...

 

eee prijatelj, pa ne vem :P

 

od danes naprej tudi jaz ne več :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabš gumice se v Tesnila Trzin zapelji... če ne druzga ti jih pa nrdi.

 

mislil sem tiste elastike, ki se našponajo iz enga dela kufra na drugi del....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislil sem tiste elastike, ki se našponajo iz enga dela kufra na drugi del....

to si pa ja sam nardiš, če ne gre drgač. mal široke elastike, pa iz kakega rukzaka starga pobereš klipsne...bolj a je to varianta, ampak bi pomoje šlo.

kakorkoli, dans grem osebno v TC odpovedat naročilo, v zahvalo bom pa še neki kupu tam :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si pa ja sam nardiš, če ne gre drgač. mal široke elastike, pa iz kakega rukzaka starga pobereš klipsne...bolj a je to varianta, ampak bi pomoje šlo.

kakorkoli, dans grem osebno v TC odpovedat naročilo, v zahvalo bom pa še neki kupu tam :slap:

Kaj češ hodit tja in odpovedat ... nimaš česa odpovedat ... sej sploh naročil niso :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ hodit tja in odpovedat ... nimaš česa odpovedat ... sej sploh naročil niso :D :D :D

pač bom naredu korektno (beseda, ki je tam verjetno itak ne poznajo), poleg tega bom pa vzel eno reč, ki je na zalogi in dokaj ugodna. za naprej vem, da tam kupim samo nekaj, kar je že na polici in samo plačam in odnesem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pred kratkim bil v TC-ju in nimam nobenih pripomb

Proboval sem nek revitov kombinezon

je trgovec nosil hlače in jakne ko nor (nisem glih standardnih mer)

pa podloga ven pa podloga not itd

Na koncu pa nisem nič kupil, ker je bil malo predrag komplet

edino kaj je  narobe . cene pa glih ne radi spuščajo

Vse ostalo pa pohvale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kdo je brisal ampak pišem še enkrat:

Torej mal mi je čudno tole z nedobavljanjem v predvidenem roku.

Sam sem naročil robo (nosilce in kovčke) od SW-Motech in ker so oni zastopnik pač pri njih.

Dobil predračun za avansno plačilo nato pa dobim račun na katerem piše:

"OPOZORILO!  V primeru, da kupec v dogovorjenem roku ne plača preostalega zneska celotne kupnine, se vplačana rezervacija NE  VRNE, temveč se v celoti zadrži. V takem primeru velja tudi prenehanje rezervacije blaga oziroma prenehanje veljavnosti pogodbe."

 

OK tukaj sta dve napaki:

- v predračunu tega ni bilo zaslediti ampak šele na računu avansnega plačila torej sem bil seznanjen po plačilu. Niti ni tak problem ker itak nameravam plačati razliko ampak vseeno mislim da bi morala ta informacija priti do kupca pred samim plačilom

- glede na to da je dobavni rok 10 dni me zanima kaj so oni dolžni plačati v primeru če zamudijo dobavo? Nekaj je dolžnost kupca in nekaj dolžnost prodajalca.

 

No sporočim kako je bilo z dobavo ampak v primeru da npr po 20 dneh ne bo robe zahtevam denar nazaj tudi če preko odvetnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kdo je brisal ampak pišem še enkrat:

Torej mal mi je čudno tole z nedobavljanjem v predvidenem roku.

Sam sem naročil robo (nosilce in kovčke) od SW-Motech in ker so oni zastopnik pač pri njih.

Dobil predračun za avansno plačilo nato pa dobim račun na katerem piše:

"OPOZORILO!  V primeru, da kupec v dogovorjenem roku ne plača preostalega zneska celotne kupnine, se vplačana rezervacija NE  VRNE, temveč se v celoti zadrži. V takem primeru velja tudi prenehanje rezervacije blaga oziroma prenehanje veljavnosti pogodbe."

 

OK tukaj sta dve napaki:

- v predračunu tega ni bilo zaslediti ampak šele na računu avansnega plačila torej sem bil seznanjen po plačilu. Niti ni tak problem ker itak nameravam plačati razliko ampak vseeno mislim da bi morala ta informacija priti do kupca pred samim plačilom

- glede na to da je dobavni rok 10 dni me zanima kaj so oni dolžni plačati v primeru če zamudijo dobavo? Nekaj je dolžnost kupca in nekaj dolžnost prodajalca.

 

No sporočim kako je bilo z dobavo ampak v primeru da npr po 20 dneh ne bo robe zahtevam denar nazaj tudi če preko odvetnikov.

Za vse kar gre narobe, je najboljši naslov tržna inšpekcija.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri TC-ju sem že kupoval, tudi naročil zadevo, nisem imel težav.ne vem ali sreča ali pač...prejšnjo soboto kupoval letne hlače, fant ustrežljiv in brez nervoze z menoj do konca nakupa pa sva kr neki robe čez dala, pa še naša je hotla nove čevlje vzeti pa žal niso imel cifre, tko da...ne vem no, opažam pa, da če ne veš kaj iščeš zna bit jeba.če veš kaj hočeš se da vse hitro poštimat.lahko pa tudi jaz naletim pri njih še na kakšen mrzel tuš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam pa pozitivno izkušnjo; bil pred tednom pri njih, zgolj firbec, gledat poletne jakne...na koncu kupu Revit-ko+topcase (givi treker) + nosilno ploščo + adapter...namesto 650€ plačal 470€,,,ja tolk so mi dali popusta.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri njih kupil kombinezon, čelado, rokavice. Škornjev nikakor nismo našli primernih, da bi jih lahko zapel. Tako da me je prodajalec napotil v drugo moto trgovino, kjer sem potem dobil še to. Glede na komentarje se vprašam, ali je govora o isti trgovini, ali sem pa samo jaz imel srečo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!