Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Torej če komu kej ne paše v TC oz. v kaki drugi štacuni, pejdi drugam, ne pa da skoz sam neki kritizirate .

 

Argumentirana kritika je dobrodošla za vse, tako za kupce, da vedo česa se je treba paziti kot tudi za prodajalce, kaj je pri njih potrebno izboljšati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom rekel tako, ko sem bil sam tam in sem iskal artikle, ki so bili zelo znižani je bila katastrofa...

Ko smo pa bili trije in se je nameravalo pustiti tam 4 mestna cifra pa je bila postrežba odlična.

Kakorkoli, kupujte kjer hočete, nem vam pametoval. Jaz sem tam tud kufre kupo in sem zadovoljn z njimi (s kufri).

Popravljeno . Popravil frischfleisch
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@Motozajebant

 

 

če misliš tako, OK imaš prav, vsak ima svoje mnenje...dejstvo pa je da se to kaže posledično tudi v odnosu kupec-prodajalec...

 

in o tem govorimo tukaj gor če se ne motim. Ne vem kako bi se ti počutil če bi bil na njihovem mestu (pa ti tega pošteno povem, ne želim).

 

Moderatorju pa se opravičujem za izjavo, pač ima vso pravico narediti kar je pač storil..kot imam jaz pravico povedat svoje mnenje,

za katerega pa nisem niti pričakoval da bo vsem po godu.

 

Pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živ,

 

Me je toliko pogrelo včeraj, da moram še tukaj opisati včerajšni dogodek. V TC-ju sva s punco probavala kombinezone zanjo. Prodajalec ok, pokaže, prinese za probat nato pa zgine. Čakava, si misliva svoje, nato pride drug prodajalec, prinese za probat nekaj drugega in zgine. Kul. Kavbojke gor, jest jih imam dovolj. Nakar pride, čez ene 15 min, prvi prodajalec nazaj in vpraša, kako kaj? Ja kaj pa je s tabo? Kaj si zdaj nazaj prišel? In mi odgovori, oprostite vip stranke. WTF ???!!!???!!! A, ko sem pa pri vas v preteklih letih kupil tuto kompleto vse, alles, sem bil pa dober?!!??

 

Saj vem, ni treba kupovati pri vas, če mi kaj ni všeč. Verjetno tudi ne bom več. Vse kul. Žal mi je edino, da sem vam okrog delal dobro reklamo in da sem kupil pri vas vse kar sem!

Bogi..si meu  slab dan..je bla punca zoprna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

4.novembra 2013 naročen artikel po telefonu. Obljubljena dobava "kakšen mesec". Ok. Jutr smo 22.decembra 2013.....

Popravljeno . Popravil GTR 1400
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dobil bona in voščila... :hmm:  Bomo šli pa v drugo trgovino!

ne čudi se, so zamerljivi, če rabiš ti dam bon za sconto 30 v bs-u, samo pokliči me !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dobil bona in voščila... :hmm:  Bomo šli pa v drugo trgovino! :yes:

 

Tudi brez bona ponavadi dajo popust ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil 2x v tcmotoshopu in obakrat zadovoljen. Obakrat sta prodajalca stopila do mene takoj ko sem vstopil v trgovino in obakrat sta bila konkretna. Jest nimam slabih izkusenj tako kot v labi nimam. Zaenkrat vse ok :) Je pa res da v tcju je bilo vec prodajalcev kot pa kupcev in mal čudno zgleda če tam postopajo. Vrjamem pa da niso roboti.

Popravljeno . Popravil Vito23
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne čudi se, so zamerljivi, če rabiš ti dam bon za sconto 30 v bs-u, samo pokliči me !

 

Hvala!   :worship:   Saj bi, pa......... Pa saj ne veš kam bi šel, k' je pa toliko štacun.

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!   :worship:   Saj bi, pa......... Pa saj ne veš kam bi šel, k' je pa toliko štacun.

JZ sem 18let kupoval opremo v italiji.....Ceneje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast s TC-jem sploh nimam slabih izkušenj.

Tam se sicer večkrat "pasem", kupoval sem pa le enkrat.

Zrihtal so mi čelado (XXXL), ki jo nisem nikjer mogel dobit.

Za popust na gotovino mi je prodajalec sam povedal.

S tem je bila cena celo nižja kot v Hein-Gerickeju po odštetem mws.

Tko da, jast bom tam še kupoval.

Kaj čmo. Sto ljudi sto čudi.

Ja kako bučo maš pa pol?od slona??hahah(brez zamere)hec mora bit(sam u hecu je zmer mal resnice) :-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JZ sem 18let kupoval opremo v italiji.....Ceneje....

  

na zalost,al pa sreco, to ni vec pravilo.

Ja kako bučo maš pa pol?od slona??hahah(brez zamere)hec mora bit(sam u hecu je zmer mal resnice) :-)

kasno glavo mas pa ti? cist votlo? hahaha brez zamere hec mora bit, sam u hecu je zmer mal resnice. ce odgovarjas na 10 let star post pa je resnice skor prevec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos tud bona nism dobu za popust; res da sm pustu samo 200 evrov pr njih, pa vseen.

pa sm še vseen šel kupt darilo k njim. bolj pezdetovskega odnosa že dolg ne.

tud centa ne prnesem več tja; sej vem da jim je vseen, v bistvu je tud men.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!