Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Ja, sej imaš zaposlenega tako ali drugače.

Si težko privoščiš?.....ali ti pa stranke odhajajo k konkurenci in na dolgi rok lahko samo zapreš! TC dela očitno dovolj dobro, da nimajo tega problema!

Ni vse v stiskanju in rezanju izdatkov. Je treba nekaj vložit, da si med najboljšimi!

Tisti, ki opisujejo nakup v TC, kot da bi raje obiskali zobozdravnika.....dvomim, da se bodo vrnili. Še najbolj redne stranke, čez izložbo kukajo noter, kdo dela in ali vstopiti ali ne! Halo?! Da sem jaz lastnik, bi bil osebno prisoten v trgovini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil osebno skoz prisoten potem sploh ne potrebuješ prodajalca,al pa vsaj enega manj....:-)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil osebno skoz prisoten potem sploh ne potrebuješ prodajalca,al pa vsaj enega manj....:-)

Ali pa tako, se strinjam!

Sploh pa, vrjetno je "padalcev" manj, kot 1/3 obiskovalcev. V večini pridejo kupit namesko stvari motorist(ke)i in naj bi se nekako z njimi lahko poistovetil (bikers, family 4ever) pa te fore!

Sej ne das vegetarjanca delat v mesnico ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes si šefa trgovine oziroma nadzornika težko privoščiš, pa še ta te lahko nateguje.

Potem pač moraš sam delati. Aja, za gazdo se to ne spodobi. Gazda sedi pred trgovino, pije kahvu i priča sa kolegama kdo ima daljšo jahto ali pa več sob v vikendu.

Pa ne mislim s tem TCja. Takšna je praksa pri nas. Zaposlit čimbolj nepismeno rajo za čim manj denarja, ki ti ustvari čim večji dobiček. V teoriji ne špila.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No roko na srce tudi v Labi niso vsi tako popolni. In mislim, da vecina ve o kom je govora.. Jaz zaenkrat se nisem imel slabe izkusnje v TCju.

Veliko slabsi obcutek sem imel v BSju, kjer mi je prodajalec dal obcutek, da zato trgovino nimam dnarja :). Da ne omenjam, da so kolegu 2x narocili sprednje zavorne ploscice za isti disk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdj mi je pa vse jasno! teli trije BAKSUZI, ŠALABAJZERJI, JEBIVETRI, ki so imeli delovnik, ko sem bil tam (med 15h in 16h).... mah škoda besed. Ko bom naslednjič obiskal TC in videl, ta je ta "ekipa" not, se že na vratih obrnem!

 

Sva šla s punco po usnje. Usnjen dvodelni kombinezon ali pa mogoče usnjeno jakno in usnjene hlače... stopim notri, prvi prodajalec me pogleda, drugi obrne pogled stran, nato pa ta taprvi "prodajalec" reče čisto tretjemu "dj ti"  :eek:

 

... ok, oprosti, ker sem stopil notri... no tretjemu prodajalcu, na poti do blagajniškega pulta razlagam kaj bi in še končam ne, se tip javi na telefon, usede in pogovarja  :blink:

 

... stojiva sama sredi trgovine... jah no pa nič, bom pa sam razmetaval... vzamem eno jakno, ene hlače, ko se le eden prikaže... bil je tisti, ki je pri vratih obrnil pogled stran (očitno se je opogumil in pristopil na pomoč). Uredu. Svetuje za hlače, dal je dober nasvet, probamo hlače, probamo jakno a nekako ne "sede". Med preoblačenjem prodajalec zgine  :angry:  Zopet sam gledam in nosim punci v garderobo, tokrat dvodelni kombinezon. Pride tisti, ki se je vsedel na telefon... kako je, vpraša? Premajhno. Imate večje? Prinese, ponudi večjega in punca sproba. Prevelik kombinezon... jah pa nič, dajmo še 1x sprobat prvo varianto (posebej hlače posebej jakno) pa ni bila čisto prepričana, če bi vzela komplet za cca. 600€! Pravim prodajalcu, da veliko bolj ji je všeč kombinezon in škoda, da nimate številk. Ali boste dobili še kaj v kratkem. Njegov odgovor... seveda bomo sam kaj naj jaz, ko nevem, kaj bi vi sploh radi. Haloooo, punca skidaj se, gremo vn! :D

 

1. nobeden ni znal svetovati, mogoče priporočati kakšno zadevo

2. pogovarjaš se s tremi a hkrati z nobenim, ker vsak zgine ali pa neve, kaj bi ti sploh rekel

 

naslednjič čez okno pogledam, ali dela tisti stric, ki mi je prodal rokavice, kufer in tank torbo, če ga ni, grem h konkurenci. To je to.

Zgleda je pri tebi s punco problem, saj so te zgleda ti trije stregle pa še ni bilo dosti. V takem primeru se najavi da bojo tam vsi zaposleni. Verjetno sta zakompleksana in se ne moreta odločiti kaj bi rada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce direktor zamenja par zaposlenih ni problem. Ce pa jih stalno menja, je pa verjetno problem v njem in ne v zaposlenih. 

V najboljsem primeru slabo kadruje...vendar je to bolj izjema kot pravilo.    :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pač moraš sam delati. Aja, za gazdo se to ne spodobi. Gazda sedi pred trgovino, pije kahvu i priča sa kolegama kdo ima daljšo jahto ali pa več sob v vikendu.

Pa ne mislim s tem TCja. Takšna je praksa pri nas. Zaposlit čimbolj nepismeno rajo za čim manj denarja, ki ti ustvari čim večji dobiček. V teoriji ne špila.

Kdo se pa ukvarja z nabavo, papirji, deklaracijami, bilancami, davkarijo, inšpekcijami,..? Kaj res misliš, da je edino delo v trgovini, prodaja? 

Še sanja se ti ne, kaj vse je treba delati, da posel teče.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..............

Sej ne das vegetarjanca delat v mesnico ?!

 

Je pa najracionalnejše! Vsaj veš, da ti ne bo mesa pojedel... :O  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa najracionalnejše! Vsaj veš, da ti ne bo mesa pojedel... :O  :grim

Ali ti ga bo pa iz besa in nezadovoljstva preprodajal raznim vaskim piknik veselicam (pod ceno seveda)....point: neusposobljen, nezadovoljen delavec je vecji strosek za firmo! Vege nikoli ne bo preprical stranke, naj raje vzame svinjsko ribco namesto jetrc! See the point!

Sicer smo zdaj resno off-topic, ampak naj bo!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda je pri tebi s punco problem, saj so te zgleda ti trije stregle pa še ni bilo dosti. V takem primeru se najavi da bojo tam vsi zaposleni. Verjetno sta zakompleksana in se ne moreta odločiti kaj bi rada.

 

aaaa to je toooo :huh:   :OK:

 

meni je dovolj en prodajalec, ki ve kaj prodaja. In če neveva, kaj bi rada, a sem vseeno pripravljen zapravit 500€+, ja pa fak, stoj zraven mene in mi svetuj. PRODAJ mi!  Jaz žal nimam viška dnarja, da bi si vsake pol leta nabavil novo opremo, ker mi tista ne ustreza, zato bom dobro premislil kaj bom vzel.

 

no pa saj vidiš, vsak ima svojo slabo izkušnjo v neki štacuni... tudi Laba in BS nista izjema. Je to zakompleksanost nas kupcev, ker preveč silimo v prodajalce s takšnimi in drugačnimi vprašanji? Jah res oprostite, ker želim zapravit denar.

 

Še 1x, noben se mi ni zameril v TCju in definitivno se vrnem k njim :)  (toliko o zakompleksanosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislim da je problem v vas močvirnikih,ker ko vas srečam na dopusti al pa kjerkol drugje,me kozlat prime od preseravanja....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot so prodajalci različni smo tudi stranke. Nazadnje sem tam kupovala kros škornje, prideva do police z njimi takoj pride trgovec vpraša kaj in kako, gre ponje v skladišče, da jih pomerim. Škornji super, le druge barve si zaželim, jih gre iskati vmes že drugi trgovec sprašuje, če kaj pomaga. Potem pa tisto ali bi še nogavice za zraven, še to, še uno...ampak to je njihova služba. Mene je motilo, ker se mi je mudilo in sem vedla po kaj sem prišla, nekatere stranke bi pa najraje, da se jih trgovec klanja in jim ponuja vso robo iz trgovine.

 

Nikoli ni lahko s strankami :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot so prodajalci različni smo tudi stranke. Nazadnje sem tam kupovala kros škornje, prideva do police z njimi takoj pride trgovec vpraša kaj in kako, gre ponje v skladišče, da jih pomerim. Škornji super, le druge barve si zaželim, jih gre iskati vmes že drugi trgovec sprašuje, če kaj pomaga. Potem pa tisto ali bi še nogavice za zraven, še to, še uno...ampak to je njihova služba. Mene je motilo, ker se mi je mudilo in sem vedla po kaj sem prišla, nekatere stranke bi pa najraje, da se jih trgovec klanja in jim ponuja vso robo iz trgovine.

 

Nikoli ni lahko s strankami :sleep2:

 

Najtežje je delat z ljudmi. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ni lahko zaslužit 500€  :klicaj:

 

Sigurno, da ne, ne eni in ne drugi strani. Še vedno pa je preveč ljudi, ki imajo v žepu par stotakov in mislijo, da so nekoga za j.. prijeli zaradi tega :glare:  V končni fazi kaj pa je teh bogih 500€, težko prislužiš, ko kupuješ pa nič

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak zanimivo... jest jih pa ful hitrej pa laži zapravim... kot pa zaslužim..   :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se pa ukvarja z nabavo, papirji, deklaracijami, bilancami, davkarijo, inšpekcijami,..? Kaj res misliš, da je edino delo v trgovini, prodaja? 

Še sanja se ti ne, kaj vse je treba delati, da posel teče.

Ma ne boš verjel ampak ne samo, da se mi sanja, celo vem kako funkcionirajo firme, ker delam v eni na položaju, ki zahteva poznavanje teh stvari.

In na njej lahko prebereš: Obstajamo zato, ker obstajajo ljudje, ki so pripravljeni plačati naše storitve in izdelke.

Ko odidejo drugam, pa lahko samo sanjamo naše plače.

 

... ni res.... men je najtežje koga poslati u qu*ac...

:P

Maš prav. Lažje ga je poslati v 3PM.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ni res.... men je najtežje koga poslati u qu*ac...

:P

Dobričina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uffff ... hvala bogi, da sen Ptujčan :jezik:

 

:krneki:

In jaz Kočevar  :ras: ja res so grozni te močvirniki  :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam super izkušnje s TC motoshopom. Korektno, fer svetovanje in lep popust. Tam sem vzel čelado in kombinezon. Prav tako sem bil izredno zadovoljen s KMCjem kjer sem kupil rokavice. Kar se tiče BS centra, se mi je zgodilo podobno kot forumašu Ukici. Ker sem prišel v trenirki (verjetno sem res izgledal "ko ćapac"), si je vzel raje čas za en par, ki na koncu ni kupil ničesar. Sem pa denar pustil v TC motoshopu, kjer so mi kljub moji casual opravi pokazali, da jim videz ni pomemben :).

 

No, ker verjetno ta forum prebira tudi kdo od šefov moto trgovin, bi rad poimensko pohvalil prodajalce, ki so mi stregli:

Iz TC motoshopa g. Aleš Labazan ter iz KMCja g. Rok Hribar.

 

LP, Spanic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!