Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Nimam slabih izkušenj s TC motoshopom kakor tudi ne z BS-om.

Res pa je da ponavadi že vem kaj želim kupiti ampak tudi, ko me je zanimala le velikost (in sem kasneje kupil drugje preko spleta) so bili oboji ustrežljivi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aah, pomlad je tle pa je treba spet ime reklamerat ;)

 

Če je to letelo name, naj povem, da od tega kar sem napisal nimam absolutno nič. Opisal sem le svojo izkušnjo. Se mi pa zdi, da bi bilo marsikomu bolj všečno za brati, če bi sral vse povprek. Smo pač čuden narod, ki uživa, če je kdo popljuvan in, če sosedu crkne krava...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa fajn,ce priletim v trgovino in me noben ne zagnjavi takoj....da si lepo ogledam v miru in ce kej rabim uprasam.... Vsakmu svoje, mas tut folk, k se sred merkatorja dere blagajna!!!!, ker je pac 5 v vrsti....a ves...k more bit ena samo zanj.... :slap: Pa itak, z vsemi prodajalci se itk ne mors razumet, tko kot se ne z vsemi ljudmi....jebi ga.

 

Potrjujem tole zgoraj! :yes:   .....in se NE nanaša na TC, marveč splošno - vsem v korist - prodajalcem, kakor kupcem! (V glavnem pa tako, da se obema "kaj pozna"....

 

Enkrat sem kupoval en prstan. Prišel sem v najbolj založeno zlatarno v mestu, pa me je prodajalka že med vrati vsiljivo vzela v precep in bolj kot sem ji govoril, da bi si rad najprej v miru izdelke le ogledal, bolj me je "morila". - A veš, kaj sem naredil...?

Odšel sem h knkurenci :O z veliiiiko skromnejšo zalogo in v miru kupil tisto, za kar sem prišel v trgovino! (Me je pa gospa lepo postregla, ko sem jo potreboval!) :worship:

P.S.

Delal sem v prodajjnem salonu z dobrimi avtomobili - in če mi je kdo rekel da si želi le v miru ogledati zadevo, sem ga pustil, da si naužije tehnoloških novitet. Ampak se je skoraj vsak nato oglasil in mnogom sem prodal željeno robo.

Je pa fajn, če si pozdravljen, ko vstopiš v trgovino...

Tako to, nekako. Ni pa vedno t'ko.

 

Imaš pa tudi take, ki so željni tuje pozornosti, in to je tudi res...   :friend1:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pr TCju, sem zgleda rahlo drugačen ko večina tle. Zadnič sem moral dve ure cajta zapravt pa sem šu mal tud do njih pofirbcat. Že ko sem zuni kadil pa gledal gume na enem motorju zunaj (ki jih mislim dat na svojega) je prletu en ven če me kaj zanima. Sm mu reku da sam mal firbcam. Pol sem šu not mal firbcat, paj kuj prlet nazaj paj spet prašu če kaj rabim, sem zarad ljubga miru reku da dežne hlače... Pa jih je kuj najdu, sam mi tko al tko niso ble všeč, pol sem pa šele mel cajt firbcat. No in tacajt ko sem firbcal sem gledu čelade in ker jo moja rab greva v soboto nazaj sprobat. Če se bom lohk zmenu da jo sprobam na motorju jo bom pa še clo jaz mrbit zamenju. Pa eno tank torbo k se da uporabljat kot rucak iščem.

 

Nekak ne maram da tist trenutek ko stopim v trgovino koj en prleti kva hočem met. Si bom že cajt uzel pa poisku če točn vem kaj rabim. Al bom sam mal cajta zaupravu not. Al pa med štoranjem pogruntu da "nujno rabim" nekaj kar sploh ne rabim  . Če bom pa rabil pomoč pa strokovni nasvet pa tud ne bom stal ko lipov bog sred trgovine in se smilu sam seb da me še štacnar ne mara čeprav bi rad pr nemu pustu 500+€ ampak bom stopu do pvega prodajalca k je fraj pa se bova začela menit.

 

Bom pa definitivno pustu vse skup pa šu drugam če mi štacnar ne bo znal strokovno pomagat. Se je že naredlo da sem jaz njemu razlagal, ja majstar prodajalc, televizije se tud prklopjo na mrežo,,, (po pravic povedan je blo takrat šele 15% takih)

 

Sem že pustu kakšnega jurja pri njih, pa bom še, sam če nebi bli tolk tišasti koj ko človek not stop.... Ampak kolko ljudi tolko čudi  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sa ne da so v TCju perfektni, ampak a zdaj je že problem če prodajalec prehitro pride do vas?

 

Jaz mu v tem primeru rečem:

"Hvala, si bom sam pogeldal, vas pokličem če bom potreboval pomoč".

Navadno vsi razumejo in nihče ni vsiljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislim da je problem v vas močvirnikih,ker ko vas srečam na dopusti al pa kjerkol drugje,me kozlat prime od preseravanja....

 

A kar v vseh močvirnikih je problem? :D

 

Isto kot bi rekel da vsi rovtarji ne znate vozit po Ljubljani... se mi zdi kar rahlo preveliko posploševanje :D

 

Drugače pa :surrender: moje pisanje zgoraj ne izraža mojega mnenja, sem samo (zanalašč) zelo grdo posplošil in uporabil grd, butast in nekulturen izraz (rovtarji) v kontra smer, ker me je priznam, malce požgečkalo tole metanje vseh močvirnikov v isti koš :D  . Mislim pa, (no upam) da se strinjamo da se povsod najdejo dobri in slabi, prijetni in zoprni in da metanje vseh v isti koš ni potrebno.

 

Pa brez zamere :beer2:

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunatic, mislim da je to kul...bolj pa je problem ko prosiš za pomoč, pride prvi, reče da bo poslal drugega, pol pa ni od nikjer nobenega več.Čakaš 15 minut, 20...nikjer nobenega, pa prazna trgovina...kaj naj si človek misli?

Me je pa presenetil odnos v KMCju, ko sem šefu kazal komunikacije...fantje, razen tistega ki je stregel stranko takoj zraven,gledat, poslušat, spraševat. Očitno zmotivirani v nulo in kader ki ga to področje zanima.

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pohvala Matevžu ter celotni ekipi.

V trgovino smo prišli malo čez 7 uro in trgovino zapustili malo pred 9 uro(kljub delovnemu času do 8). :blush:

Smo pa odšli bogatejši za 1 rev'it-ev kombinezon, 1 sharkovo čelado ter 1 cabergovo čelado :kva2:  :kva2:

 

 

:ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še moje mnenje ko mam lih čas ...

 

Prvič sem bil v TCju, ko sem kupoval hlače in jakno (tekstil). Res je bil dan odprtih vrat in na vse 30% popusta. Ljudi se je trlo. Prodajalca sem dobil hitro kljub gužvi, a moram rečt, da moto oprema niso kavbojke, ki jih kupuješ kot ženske (1× mesečno). Sem hotel malo podatkov o opremi, ker sem jo kupoval prvič v življenju in malo boljšo opremo; ne le nekaj osnovnega. Sem mu rekel, da denar ni problem pa mi je vseeno uturil nekaj bednega v čemer sem švical kot konj. Delno sem kriv sam. Kaj sem se pa pustil tako hitro odgnat. Še dobro, da mi je to isto opremo ratalo prodati še isto sezono za spodoben denar in sem šel po novo (drugam). Zakaj drugam?!?! Zato ker sem vmes prišel po podkapo za katero sem želel, da je komplet windstoper pa mi je spet vtural nekaj kar to ni bilo. Že naslednje jutro me je na motorju treslo od mraza, ker mi je okoli vratu pihalo. Zamenjam za Hoferjevo (4,00€) pa je bila 200% boljša. Takoj po službi sem se zglasil v TCju, da jo vrnem pa mi je hotel podturit še nek ovratnik. Bolj kot sem mu razlagal, da ne rabim dveh kosov oblačil če imam lahko enega dobrega bol je bil živčen, ker mu ni uspelo prodat še enega kosa ... Stopnja napetosti je prišla tako daleč, da je prodajalec že vzdigoval glas nad mano. Neprijaznost do konca. Vsi razen enega prodajalca so se spravili name. Ravno ta en pa je tisti, ki je edini prijazen v tej trgovini. Na koncu gotovine nisem dobil, sem pa dobil dobropis, kljub temu, da se mi dozdeva, da bi moral dobit gotovino a se s tem nisem in se ne bom niti ukvarjal. Se mi enostavno ne da. Dobropis sem nato menjal za gotovino prijatelju, ki je imel v trgovini nekaj nagledanega, saj me tam z njihovim odnosom ne vidijo več če ne bo res potrebno. Imamo v LJ in okolici dovolj drugih trgovin kjer so veliko bolj prijazni do strank. Vse bi še prenesel, a da bo prodajalec vzdigoval glas nad mene zato ker ne kupim nekaj kar bi po njegovo bila rešitev ... Tega se pač ne grem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povzdigoval glas..... :lol1:  Kupil si stvar, pol pa hotu dnar nazaj....ja kr uredu no.... Js bi te komej cakal, da prides nazaj, potem ko si fajn stestiral zadevo in ugotovil, da ti pac ne ustreza....da ti vrnem denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povzdigoval glas..... :lol1:  Kupil si stvar, pol pa hotu dnar nazaj....ja kr uredu no.... Js bi te komej cakal, da prides nazaj, potem ko si fajn stestiral zadevo in ugotovil, da ti pac ne ustreza....da ti vrnem denar.

 

Zadeva je bila na glavi cca 300 do 500 m. Nebi rekel da je fajn stestirana. Poleg tega pa mislim da ti morajo denar v osmih dneh vrniti (ne trdim da je to res). In to da sem ugotovil, da mi ne ustreza je bila zgolj in samo trgovčeva "napaka". Dobesedno na suho me je n@t3gnu ker sem mu povedal kaj hočem (vedel sem da obstaja ker sem prej pogooglal te zadeve) on pa mi je prodal nekaj drugega. Izkoristil je mojo nevednost kako preizkusiti ali je windstoper ali ne. Najlaži je pa nekoga n@t3gnt, ki nima za sabo kilometrine nakupov moto opreme ... Aja pa nisem edini z podobnimi izkušnjami. Kasneje ko sem spoznal nekaj motoristov so mi sami predlagali nakupe v nekaj drugih trgovinah, češ da so tam bolj ustrežljivi in podkovani.

Popravljeno . Popravil Lokos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se mislim mal izprsit v tej trgovini, me zanima če ma kiri kak kupon s popusti viška ?

kakšn kupon? Misliš tiste za novo leto? :slap:  so veljali do konca januarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se mislim mal izprsit v tej trgovini, me zanima če ma kiri kak kupon s popusti viška ?

Če boš tam kupoval in se prsil :P ti bodo takoj dali takšen popust kot je bil na bonu,sam jezika ne šparat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez en mesec (pokliči jih kdaj točno) imajo en dan ki ga imenujejo "otvoritev sezone". Je v soboto in takrat velja 30% popust.

Splača se ti prej počekirat potem pa tisti dan priti pa kupit. Se pa da kar nekaj procentov z jezikom priborit tudi ob "običajnih" terminih vendar meni osebno 30% še ni uspelo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred približno dvemi tedni sem na prodajalčev predlog pustil podatke in telefonsko češ da me bodo kontaktirali še isti ali naslednji dan glede ponudbe.

Do danes nisem dobil klica. Tako kot še nekaj forumašev v tej temi.

Verjetno se jim je telefon pokvaril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred približno dvemi tedni sem na prodajalčev predlog pustil podatke in telefonsko češ da me bodo kontaktirali še isti ali naslednji dan glede ponudbe.

Do danes nisem dobil klica. Tako kot še nekaj forumašev v tej temi.

Verjetno se jim je telefon pokvaril.

Telefon jim dela brz skrbi. Problem je v njihovem egu ... Ker oni so kot naš parlament eni in edini in noben jim nič ne more. Ravno zaradi tega odnosa mene ne vidijo več tam. Obstajajo tut druge trgovine kjer so mučos bol prijazni ... Moji ženi so v bedno opravičilo škorne šenkal čeprav sva jih hotla plačat ni hotel prodajalec slišat za denar. V drugi trgovini so mi po pol ure pomerjanja kavico prnesl ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni pa je delovalo ko urca. Narocil, pustil telefon in ko je roba prisla so me poklicali. Aja, pa roba je prisla tako kot so mi rekli da bo. Skratka, za pohvalit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni pa je delovalo ko urca. Narocil, pustil telefon in ko je roba prisla so me poklicali. Aja, pa roba je prisla tako kot so mi rekli da bo. Skratka, za pohvalit.

Zanimiv. Men so zagotovil da bo roba v treh tednih trajal je pa dan ali dva manj kot 7 tednov. Seveda so bli vsi drugi (italjan, kamion, carina ...) krivi. Verjamem da sami ne dostavljajo samo neko kontrolo oz predstavo kdaj bo roba pa ja majo. Drugič grem kar v Italijo če bo od tam uvoz pa kupim pri sosedih pa je stvar v enem dnevu doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni pa je delovalo ko urca. Narocil, pustil telefon in ko je roba prisla so me poklicali. Aja, pa roba je prisla tako kot so mi rekli da bo. Skratka, za pohvalit.

Pri meni tudi vedno,toda nazadnje ko nibilo Bojana pa naročim nekemu Vinčiju al neki podobnega,pa ista zgodba ,ni klica ni robe ni nič teeemaaa bom poklical bojčija da jim da mal vetra :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni tudi vedno,toda nazadnje ko nibilo Bojana pa naročim nekemu Vinčiju al neki podobnega,pa ista zgodba ,ni klica ni robe ni nič teeemaaa bom poklical bojčija da jim da mal vetra :P

ga bo Bojči z berglo namahau :lol1:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tako različne izkušnje s to trgovino, da sploh ne vem, ali bi jih grajal ali hvalil...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!