Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Grem v TC pogledat, če že imajo tiste lahke rokavičke FIRST.

A jih majo al je stanje isto kot včeraj pa jih nimajo!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem v TC pogledat, če že imajo tiste lahke rokavičke FIRST.

A jih majo al je stanje isto kot včeraj pa jih nimajo!?

hehe - isto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mal še počakite do Imota v Munchnu. Jaz že šparam. Se sigurno 100% izplača. S prodajalci pri nas se mi ne da več ukvarjati. Imam ogromno slabih izkušenj. Žal. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mal še počakite do Imota v Munchnu. Jaz že šparam. Se sigurno 100% izplača. S prodajalci pri nas se mi ne da več ukvarjati. Imam ogromno slabih izkušenj. Žal. :(

Hja, jaz imam z IMOT-om slabe izkušnje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kajti, če bo takšno svetovalnico imel samo Nolan, zgleda zadeva malce čudno, kot da je Nolan "izven konkurence".  Pri čemer seveda priznavam gospodu Komparetu vso zasluženo kompetenco, da ne bo kdo narobe razumel mojega posta.

Ojojojojojo.... smo spet pametni!

Ah, saj veš, vsak se trudi po svoje.

Ne bom več, da ne bo kdo užaljen :ph34r:

Grem v TC pogledat, če že imajo tiste lahke rokavičke FIRST.

Poglej, nekaterim smo ponudili, rezultat je pa itak viden na forumu. Torej, tukaj tudi pamet odpove. :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, nekaterim smo ponudili, rezultat je pa itak viden na forumu. Torej, tukaj tudi pamet odpove. :D :D :D :D

Škoda... Ampak, kaj pa u teh štacunah pravijo - da jih motosvet ne zanima, ali kaj? :blink: Mislim - to je, poleg tranakcije $$$ po nakupu, lahko najbolj pristen stik z uporabniki... Da ne govorim o zanimivih in prilagodljivih možnostih oglaševanja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk se da v tc-motoshop kej dobit popusta (če se popolnoma oblečeš tam - čelada, kombinezon, rokavice, ledvični pas, ok razen škornjev)?

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk se da v tc-motoshop kej dobit popusta (če se popolnoma oblečeš tam - čelada, kombinezon, rokavice, ledvični pas, ok razen škornjev)?

Če hitro laufaš v popolni moto opremi, potem tudi 100% :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem v TC pa vam povem kako bo šlo....grem kupit sprej za ketno :D

Samo zapomni si - ne pusti jim, da te šikanirajo. Če pa že, pa ti njih šikaniraj prvi!!! :)

hehe, kolk heca na ta račun :) :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, kolk heca na ta račun :) :lol: B)

... in zastonj reklame tudi! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo mogoče izkušnje z jaknami (First in tista usnjena Eagle se mi zdi), ki so v tc-motoshopu v akciji?

mislim, da je to tista, ki sem jo kupil za mojo drago. Fina jakna... Sej je črna, okrog 30.000 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila predvcerajsnjim s kolegom v TC-ju. Je jakno znizano usnjeno od Firsta nabavil. Dal ca. 37 jurjev, bila znizana za 30 %. Zgleda zlo dobro, sploh za to ceno, pa se z vso zascito je. Ne vem pa, kateri model je, zal pozabil.

lp

ps: pa bila zlo lepo postrezena, za razliko od Tadeja ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila predvcerajsnjim s kolegom v TC-ju. Je jakno znizano usnjeno od Firsta nabavil. Dal ca. 37 jurjev, bila znizana za 30 %. Zgleda zlo dobro, sploh za to ceno, pa se z vso zascito je. Ne vem pa, kateri model je, zal pozabil.

lp

ps: pa bila zlo lepo postrezena, za razliko od Tadeja ;) :)

tut jest sem to jakno nabavil par dni nazaj. Kako pa je ta tvoj kolega zadovoljen z njo? Jest na motorju je še nisem preizkusil. Glede zaščite in varnosti se mi zdi super, glede udobnosti pa bolj tako tako (usnje pač, pa zaradi vseh tistih trdih ščitnikov). Pa ful se mi zdi ozka (na telesnem delu je popolnoma oprijeta). Kakšne so pa njegove izkušnje?

drugače se mi zdi pa precej ugodna ponudba 37k namesto 50k. Kar vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila predvcerajsnjim s kolegom v TC-ju. Je jakno znizano usnjeno od Firsta nabavil. Dal ca. 37 jurjev, bila znizana za 30 %. Zgleda zlo dobro, sploh za to ceno, pa se z vso zascito je. Ne vem pa, kateri model je, zal pozabil.

lp

ps: pa bila zlo lepo postrezena, za razliko od Tadeja  ;)  :)

tut jest sem to jakno nabavil par dni nazaj. Kako pa je ta tvoj kolega zadovoljen z njo? Jest na motorju je še nisem preizkusil. Glede zaščite in varnosti se mi zdi super, glede udobnosti pa bolj tako tako (usnje pač, pa zaradi vseh tistih trdih ščitnikov). Pa ful se mi zdi ozka (na telesnem delu je popolnoma oprijeta). Kakšne so pa njegove izkušnje?

drugače se mi zdi pa precej ugodna ponudba 37k namesto 50k. Kar vredu.

Ne vem, kako je zadovoljen, bo cez nekaj casa povedal, ko bo naredil vec km z njo. Zaenkrat, ko sva se potem peljala kakih 10 km na pir, je rekel, da je zadovoljen.

Glede udobnosti; itak se ti vsaka usnjena jakna potem malo oblikuje po telesu, pa usnje zmehca, tko da rata precej bolj udobna kot je pri samem nakupu. Pa mora bit ozka, da te veter ne grabi, ce pa te tisci, pa ni uredu. Mogoce ni pravi model zate. Sej malo se raztegne scasoma. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Razen motorja nisem v TC kupil nič. Imajo kvalitetno robo ki pa tudi stane. Tako da sem opremo kupil na Zaloški c. S prodajalci nisem imel nikoli problemov, včasih se mi zdi da se kar preveč motovilijo okoli mene. Mogoče zaradi tega ker sem jim enkrat skoraj prenosnik vrgel na tla ko sem nekaj pomerjal. :?

Od takrat naprej je dovolj da se samo prikažem me že strežejo. Včasih pa tudi dobim občutek da se določeni prodajalci delajo preveč "pametne", odvisno od vremena.

Upam da bodo prodajalci ostali na tem nivoju prijaznosti. Bilo bi pa dobrodošlo če bi si omislili tudi servis motorjev, vsaj tistih ki so pri njih kupljeni.

Lp,Z1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo meni se pa zdi da prodajalci kar tekmujejo med seboj kdo ti bo prvi postregel(občutek)mislim da so plačani od prodaje drugače so pa prijazni in sem tudi veliko opreme kupil pri njih in seveda motor LP Curi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo kvalitetno robo ki pa tudi stane.

roba predvsem kvalitetna povsod nekaj stane....če pa veš kje jo zastojn delijo prosim povej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba predvsem kvalitetna povsod nekaj stane....če pa veš kje jo zastojn delijo prosim povej....

Ti bi zastonj, oglasi se na Humani majo tiste kontejnerje mogoče kaj najdeš:))

Ne mislil sem na Zaloški (brez reklam) so imeli v septembru popolni 30% popust na vso opremo, seveda na gotovino. V TCju pa imajo znižane samo določene artikle ki pa kot ponavadi niso nevem kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep podrav vsem!!

Jst tudi nimam glih nevem kako dobrih izkušenj z njimi. Lani sem kupoval oljni filter za motor pri njih. Pa ko sm bil prvič tam, mi je rekel da jih majo še na Celovški, pa da ga bo prinesel naslednji dan. Pridem naslednji dan, ko mi reče da ga še ni prinesel. Nakar mi obljubi, da bo čez dva dni. Pridem čez dva dni pa reče da ga nimajo, pa da ga bo naročil pa me poklical ko bo. Upal sem da bo, vendar me niso poklicali.

Letos bom tudi jaz fajn razmislu kam bom sel kupovat.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Lep podrav vsem!!

Jst tudi nimam glih nevem kako dobrih izkušenj z njimi. Lani sem kupoval oljni filter za motor pri njih. Pa ko sm bil prvič tam, mi je rekel da jih majo še na Celovški, pa da ga bo prinesel naslednji dan. Pridem naslednji dan, ko mi reče da ga še ni prinesel. Nakar mi obljubi, da bo čez dva dni. Pridem čez dva dni pa reče da ga nimajo, pa da ga bo naročil pa me poklical ko bo. Upal sem da bo, vendar me niso poklicali.

Letos bom tudi jaz fajn razmislu kam bom sel kupovat.

Lep pozdrav

Naj si vsak trgovino izbira sam.

100 :afro1: 100 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 :afro1: 100 :?

A lohk probam prevest? Sto ljudi sto čudi?

Kar se pa tiče TC-ja... Ta vikend sva se s prijateljico zajebavala z njenim akumulatorjem...kupila je čisto novo yamaho v TC-ju in je akumulator že zanič. Me prav zanima, kako bodo tam reagirali na reklamacijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj za foro preveri datum proizvodnje akumulatorja: Ponavadi piše kje v bližini +oz.- pola.

Sem tudi jaz prejšnji teden imel sitnosti v TC :angry: , ki pa sem jih po izreku magične besede nekako rešil :wacko: (pa saj ti veš za mojo neprijetno izkušnjo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!