Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Mislim, da bodo nasi trgovci morali malo razmisliti o svojih maržah in cenah. Rokavice iste firme pri nas 45.000 sit, zunaj 80 evrov. Naše delavske plače in plače delavcev v Evropi se tudi ne dajo primerjat - primerne imajo le tisti v LJUBLJANI, ki mlatijo prazno slamo in nam solijo pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokavice iste firme pri nas 45.000 sit, zunaj 80 evrov.

...tudi zunaj sem že videl popolnoma enake rokavice v eni (manj znani) trgovini za cca.90€, malo naprej v eni večjih moto trgovin pa so zanje hoteli že 170€

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče TC-ja... Ta vikend sva se s prijateljico zajebavala z njenim akumulatorjem...kupila je čisto novo yamaho v TC-ju in je akumulator že zanič. Me prav zanima, kako bodo tam reagirali na reklamacijo...

Moja Yamaha (FZS600) je bila tudi kupljena v TC-ju! Po 1 mesecu ji je crknil akumulator. Yamaha, kaj čmo (s tem stavkom spet tvegam, da me napade v Yamaho verujoča množica razjarjenih vernikov :lol1: ).

No, zamenjali so ga, čeprav akumulator menda ne spada pod garancijo.

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bodo nasi trgovci morali malo razmisliti o svojih maržah in cenah.

Prav imaš. Za disklock z alarmom (Xena) sem dal v TCju 14.000 SIT, v HeinGericke pa popolnoma enak stane 100€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš. Za disklock z alarmom (Xena) sem dal v TCju 14.000 SIT, v HeinGericke pa popolnoma enak stane 100€.

:notworthy: 14.000 sit je še vedno majn kot 100 Evrov, potem je zate boljše, da si kupil v TCju!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: 14.000 sit je še vedno majn kot 100 Evrov, potem je zate boljše, da si kupil v TCju!?

a ni to hecno? Človek bi mislil, da znajo vsi samo pljuvati ... in da so slovensk iprodajalci res največje riti ... potem pa nekdo pove eno pozitivno izkušnjo, pa se vesoljni svet kar načuditi ne more, a?

svašta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil!!!!!!!

71 51 6||_||o k0 5\/1|\|4!

sori, ampak nisem se mogel zadržati, saj lahko en zbriše

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil!!!!!!!

71 51 6||_||o k0 5\/1|\|4!

sori, ampak nisem se mogel zadržati, saj lahko en zbriše

JAZ PA MISLIM DA SO V TC PROV UREDU PRODAJALCI IN PRIJAZNI SO TUD.

PA TUD V HMC SO MI VŠEČ ČEPRAV IMAJO MANJ PONUDBE.

DOBRO ROBO MORAŠ PA ZUNEJ TUD ORNK PLAČAT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj za foro preveri datum proizvodnje akumulatorja: Ponavadi piše kje v bližini +oz.- pola.

Sem tudi jaz prejšnji teden imel sitnosti v TC :angry: , ki pa sem jih po izreku magične besede nekako rešil :wacko: (pa saj ti veš za mojo neprijetno izkušnjo)

Čakaj, da pomislim kaj si rekel, da bi lahko učinkovalo... "I have a loaded gun in my pants" ?

Ne... to je stavek, ne beseda...

mmmm... a si rekel "TAKOJ!" ? :lol:

Pri fantih deluje le zvok šušljanja bankovcev in čisto nič drugega. Prijaznost je premo sorazmerna z vsebino denarnice.

Drugače je pa akumulator nov. In ko rečem nov, mislim: nov. Pa ne bom nič čez yamaho rekel... sta robycop in karmen oba moja prijatelja :lol: Sicer naj se pa Deltateam zajebava s tem.

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem .) , ki pljuvate čez in tudi vsem, ki hvalite TC Moto Shop. Res, da fantom tam v trgovini prijaznosti ne manjka :D , ampak, kot vsepovsod drugje, je tudi tam denar sveta vladar :rolleyes:

Mustang hvala za pomoč v soboto :grupni: ..........Takoj v ponedeljek sem potem poklicala v TC, ker pa oni niso serviserji, se je z mojim praznim akumulatorjem :lol1: pozabaval Jure na dolgem mostu, ki ga je nafilal :OK: ! Sedaj me samo zanima, kako dolgo bo nov akumulator :( zdržal, ker naslednjič ga zagotovo ne bo nihče več filal, ampak bo akumulator nekoga zafilal :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bodo nasi trgovci morali malo razmisliti o svojih maržah in cenah. Rokavice iste firme pri nas 45.000 sit, zunaj 80 evrov. Naše delavske plače in plače delavcev v Evropi se tudi ne dajo primerjat - primerne imajo le tisti v LJUBLJANI, ki mlatijo prazno slamo in nam solijo pamet.

Menim, da si zgrešil temo. Prava tema za to bi bila:politiziranje.

Sicer pa ena firma dela sto tipov rokavic.

Za primerjavo: "Naši trgovci so veliko dražji". Firma XY iz Ljubljane prodaja YAMAHO 1300 FJR za dobre 3 mio, v Trstu pa dobiš motor iste firme že za 1 mio . (YAMAHA XT600). bla bla bla....

Sicer pa: kupujte čimveč od tujih trgovcev!

oni vam bodo tudi plače dajali, pa socialne podpore, ko bodo zaradi njih (in vas ter vam podobnih) domače firme crknile....

Ni kaj, slovenčki smo se že od nekdaj raje drugje udinjali ter v R.t lezli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danian se strinjam s tabo!

Dajmo blatit naše trgovce, kupujmo v tujini. Le tako bomo lahko z zadovoljstvom lahko zatrdili, da smo se prodali, naši trgovci pa crknili. Zakaj bi kupovali blago v Sloveniji, če pa se lahko zapeljemo v Italijo, Avstrijo, Nemčijo :unsure: - a ne?

Glede TCja pa takole! Fantje so super, trudijo se po najboljših močeh, nikoli se mi ni zdelo, da me ocenjujejo po tem, kolikor denarja imaš, toliko časa ti namenim.

Sam se k njim odpravim le z namenom nakupa - zato pa so trgovine, ne pa da jim kot zijala jemljemo čas in jih ocenjujemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Jaz obiskujem oz. kupujem tako pri slovenskih kot tujih prodajalcih! V tc- motoshopu sem že kupil, kar nekaj stvari ( rokavice...) in sem bil zadovoljen z odnosom prodajalca! Edino na moto bomuu je bil na njihovem prostoru v soboto, ko sem bil tam neki raztrešenec, kateri ni vedel kje se mu glava skup drži.

Jaz bom kupoval tam, kjer bom za isto kvaliteto plačal majn, pa če je to v avstriji ali italiji, vseeno.

Meni ne dajejo plačo slovenski moto trgovci in tudi socialne pomoči mi ne bodo. Če pogledamo vsa malo večja podjetja (akrapovič, mlekarne, lek, mura...) več kot polovico izdelkov gre za izvoz!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa: kupujte čimveč od tujih trgovcev!

oni vam bodo tudi plače dajali, pa socialne podpore, ko bodo zaradi njih (in vas ter vam podobnih) domače firme crknile....

Ni kaj, slovenčki smo se že od nekdaj raje drugje udinjali ter v R.t lezli...

Takole. Kje bomo slovenčki zapravili svoj v proizvodnji zaslužen denar je stvar ponudbe in povpraševanja. Mimogrede, iskreno sožalje profesorici Vesni Godini in ostalim, ki vam je koža Slovencev tako zelo premajhna.

TC motoshop je trgovina kjer me moti samo impulzivnost prodajalcev. Ob vsakem obisku le redki kupijo kako stvar, meni osebno se zgodi, da grem včasih malo pobrskat, pogledat cene stvari, ki so v dolgoročnih načrtih in pri takih obisih imam rad malo miru. Pa da SE RAZUMEMO, ne mislim vsedanja na motorje. Preprosto, ko stopim v njihovo trgovino, se nekdo nalepi name in me ne izpusti dokler ne grem ven, razen v primeru, ko imajo veliko gužvo. Zgodilo se mi je že, da me je prodajalec zajahal pred vhodom, tam ob bifeju :cry:

Sicer pa je fantom treba priznati, da imajo od primerljivih trgovcev dobro in pestro ponudbo in tudi na prireditve pridejo ponuditi, kar ostalim tudi na pamet ne pade.

Kje bodo Slovenci plače dobivali je pa druga zgodba. Treba bo potrkat na vrata v zgornjem nadstropju.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi kupovali blago v Sloveniji, če pa se lahko zapeljemo v Italijo, Avstrijo, Nemčijo :unsure: - a ne?

Jaz sem kupoval in bom kupoval tam, kjer bo cena ugodna. Pa naj bo to v SLO ali I.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole. Kje bomo slovenčki zapravili svoj v proizvodnji zaslužen denar je stvar ponudbe in povpraševanja. Mimogrede, iskreno sožalje profesorici Vesni Godini in ostalim, ki vam je koža Slovencev tako zelo premajhna.

Nisem mislil tako, kot mi sedaj hočete dopovedati.

Ne verjamem pa, da je kolega, na katerega topic sem repliciral, res dobil v tujini enake rokavice enakega proizvajalca v REDNI PRODAJI za 66% ceneje, kot pri nas.

Tudi jaz namreč hodim precej po tujini, pa ravno nimam občutka, da bi bila ista kakovost v tujini precej cenejša. Raje je dražje. Drugo pa so razprodaje, kjer se tujci bolj znajdejo,(sicer pa imajo že vstartu več rezerve)

Jaz za enako ceno, ali pa manjšo razliko raje kupim doma, saj mi domači trgovec nudi garancijo doma, ter običajno tudi dober servis. Kupim pa marsikaj tudi v tujini.

Pa ne zagovarjam TC Motoshopa, da ne bo pomote. Sem imel precej slabo izkušnjo lani, ko sem si v trgovini komaj izboril 10% popust na račun reklame v Motokatalogu, kjer so ga obljubljali. Ko sem kupil, hotel plačati in zahteval ta popust pa se je začelo sprenevedanje in nihče ni več nič vedel o tem.

No, na koncu sem svoje dosegel.

Moti me bolj odnos nekaterih, češ v tujini je vse boljše, cenejše, itd To ni res in tu vidim podcenjevalen odnos Slovencev do samega sebe.

Tujci imajo pri nas v glavnem željo prodajati, kakšno proizvodnjo pa raje selijo v cenejše kraje...

Tako v skladiščih po Evropi že čaka ogromno nekurantne stare robe(tekstil-sicer renomiranih znamk) iz prejšnjih sezon, da jo po 1.maju dostavijo v 10 novih držav EU po mizernih cenah... Rešijo se zalog, uničijo konkurenco, itd

Pa pustimo to, saj že malo štrli iz teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa bom še jest povedal mojo izkušnjo.

Pred kratkim sm kupoval novo R6 z vso opremo za na motor in še nekaj opreme za motokros. Ko sem prišel v TC sem najprej čakal ene 10 min, da se je nekdo spomnil, da imajo stranko(gužve takrat ni blo).

Ko se je privlekel do mene(bil sm med motorji), sem mu povedal da BOM danes kupil motor in vso opremo, samo da ne vem še kje.

Njegov odgovor je bil : "tlele je, pa si jo mal poglej" in odbezljal stran.

V naslednje tričetrt ure sm ga skoraj prosil, da bi mi kšno uporabno stvar glede opreme povedal, vendar zaman. Tam sem med drugim "izvedel" da so vse čelade, ki jih majo tm super kvalitete (ne vem od kje potem tolikšna razlika v ceni), da so vsi kombinezoni odlični(zakaj je boljši ali slabši enodelni ali dvodelni komb. mi ni uspelo izvedeti), ko sm spraševal po čevljih, je mel glih ene na pultu in da tisti čevlji bi bili pa super zame(bili so rdeči, motor in opremo mam v plavi barvi)in "prodajalec" je to vedel....

Imel sem občutek, če lohku mal karikiram: dej stari pljuni dnar, mi ti bomo prodali, kar nam paše in pol nam nehaj odžirat naš dragoceni čas, ki ga ne moremo izgubljati s strankami, ki ne vedo kaj hočejo imet.

In pri tem morem povedat, da sem tudi sam nekaj časa delal kot diler avtomobilov in vem, kako se tem stvarem streže.

V TC Motoshop-u sem kupoval 3krat- prvič, zadnjič in nikoli več!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Verjamem, da ima marsikdo dobre izkušnje tam, vendar moja je bila takšna,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC-motoshop imajo kar nekaj RAZLIČNIH prodajalcev!

Si mel zgleda srečo. A je bil prodajalec tak bolj visok pa zdi se mi blont?

Ko njega zagledam se kar obrnem! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mene u bistvu en k**c briga, pa če majo 500 prodajalcev-če nabašem na enga taprauga, pol celotno trgovino skenslam.

Bil je bolj višje postave(cca 185cm), če je bil blond pa se ne spomnem.(mislim da je meu blond pramene, ma nism prow gvišn)

P.S. Definitivno je bil blond, ker bi lahko pokasiral 2.5-3 milijone sit, dobil pa je samo to, da se jih bom vedno spominjal z prow posebnimi občutki.(kajti videl jih ne bom več!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je bolj višje postave(cca 185cm), če je bil blond pa se ne spomnem.(mislim da je meu blond pramene, ma nism prow gvišn)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa bom še jest povedal mojo izkušnjo.

res nadležna izkušnja.....sploh ker je šlo za tako velik nakup.....meni je pa nasprotno s tem ko te v vseh trgovinah gnjavijo kaj čš in kaj iščeš....

v Tc-ju všeč to da lahko samo malo pofirbcaš in te nihče ne moti..... :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tut kr relativno dobre izkušnje. Nikol me niso ignoriral, je pa znou bit kaksen prodajalc včasih mau preveč vsiljiv.

Nabavu sm že velik stvari pr njih in vedno samo takrat, ko sm naletu na pravga prodajalca. In ta vsekakor ni bil en velik z blond prameni!

Drgač sm si pa robo že prej izbral na njihovi internetni strani in ponavadi tisto pol tud kupu. Pa tud stalni 10% popust mam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premeten trgovec bi po vseh teh kritikah in protikritikah in mnenjih in osebnostnih razgalitvah nakupovalnih navad naredil tole:

na vhod v trgovino bi nagrmadil dva kupa kap. Kape zelene barve bi pomenile, sem kupec, ki si želi sodelovanja prodajalca. Kape rdeče barve bi pomenile, prodajalca niti videti nočem, kaj šele govoriti z njim.

In potem bi si vsak nadel kapico svoje barve. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!