Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

In potem bi si vsak nadel kapico svoje barve. :D

a ko bi šli ven bi jih morali vrnit ali bi jih lahko vzeli s sabo.... :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem sicer vso opremo kupoval v HABAT MC (2x motor - yamaha in honda) in vso možno opremo, pustil cca 4,5 miljona in dobil tudi kar v redu popust. Prijaznost zmerna, ko pridem v trgovino danes, avtomatsko dobim 10% popusta na vse svari.

Ko pa sem bil v TC, tam sem se pa do sedaj še vedno slabo počutil med prodajalci, je pa dejstvo, da ti ena trgovina bolj ustreza kot druga. Recimo v HMC se lahko mečeš po motirjih kakor hočeš, v TC-ju pa žal ni tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC-motoshop imajo kar nekaj RAZLIČNIH prodajalcev!

Si mel zgleda srečo. A je bil prodajalec tak bolj visok pa zdi se mi blont?

Ko njega zagledam se kar obrnem! :P

Sva ze dva!

Ko sem kupoval motor mi je na vsak nacin hotel tastaro fazerko podturit (sicer novo ampak stari model), ceprav sem mu rekel da iscem nekaj rabljenega, povsem drugace se da komunicirati z tistim malo manjsim in bolj cokatim in na kratko pobritim, ta te vsaj vprasa kaj zelis in v kaksnem cenovnem razredu! Torej tudi tu velja 100 :afro1: 100 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno, da vzeli s seboj. :D

A boš zamaščeno kapo, polno prhljaja na svoje svilene laske natikal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V T :OK: C su fantje ok delajo kot je treba.

Če bi bil z mano takrat tam, ZAGOTOVO nebi imel dobrega mnenja o njih.

TC se čist strinjam, da je včasih čist v redu, da te pr miru pustijo in si lahko v miru pogledaš, kar te zanima, ne pa da se ti nonstop slinijo pred nosom in maš pol še občutek, kot da pazijo da ne boš kaj ukradel.

Vendar jaz sem tega t.i. prodajalca prosil, da mi pove kaj je pomembno pri nakupu opreme, na kaj je potrebno še posebej pazit...

npr. na vprašanje kje je razlika med enodelnim in dvodelnim kombinezonom, mi je odgovoril, da dvodelni komb. je pač iz dveh delov!!!!!!!!!!!! Ej pa sej tega kmalu verjet nisem mogu!!!!!!!!!!!! Člouk božji tega si v življenji nikoli nebi mislil, da je dvodelni komb. narejen iz dveh delov-SVAŠTA!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil z mano takrat tam, ZAGOTOVO nebi imel dobrega mnenja o njih.

TC se čist strinjam, da je včasih čist v redu, da te pr miru pustijo in si lahko v miru pogledaš, kar te zanima, ne pa da se ti nonstop slinijo pred nosom in maš pol še občutek, kot da pazijo da ne boš kaj ukradel.

Vendar jaz sem tega t.i. prodajalca prosil, da mi pove kaj je pomembno pri nakupu opreme, na kaj je potrebno še posebej pazit...

npr. na vprašanje kje je razlika med enodelnim in dvodelnim kombinezonom, mi je odgovoril, da dvodelni komb. je pač iz dveh delov!!!!!!!!!!!! Ej pa sej tega kmalu verjet nisem mogu!!!!!!!!!!!! Člouk božji tega si v življenji nikoli nebi mislil, da je dvodelni komb. narejen iz dveh delov-SVAŠTA!!!!

Lej, človek ti je po pravici povedal, ti se pa kregaš :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, človek ti je po pravici povedal, ti se pa kregaš :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ma ja kaj čš- ta ki išče dlako v jajcu jo bo tudi našel!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako smo si ljudje različni - vezano na V HMC se lahko poseda po motorjih, v TCju pa ne. Sam sem na to zelo občutljiv in sem, ko sem v TCju kupil motor (nov) od njih zahteval, da ga pokrijejo, da se kupci ne posedajo po njem.

Da bom metal strašne denarje za nov motor in bo ta popraskan- ja pa kaj še.

Vedeti je potrebno, da bo v primeru dovoljenja posedanja po motorjih na motorju

sigurno nastala kakšna praska in ta motor bo zatem nek kupec kupil za polno ceno? Sorry-jaz že ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno je, da je potrebno nov motor, ki si ga kupil, ODSTRANITI od ostalih, ki še niso prodani in da se na prodanem ne sme posedati. Samo jaz sem govoril o tistih, ki so tam razstavljeni in neprodani.

Mogoče sem tudi jaz naletel na tistega 185 cm, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko kupim motor ga istocasno, ko se odpravim iz trgovine vzamem s seboj; ce ga nimajo na zalogi, mi ga takoj po montazi dostavijo na dom. nocem, da stoji v salonu kot eksponat - pokrit, zavarovan ali drugace.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko sem v TCju kupil motor (nov) od njih zahteval, da ga pokrijejo, da se kupci ne posedajo po njem....

Prejšen teden sem bil v TC-ju, pa sem se used na novo R1 in me je najmanjši bjondi prodajalc takoj dol nagnal, saj je motor menda že prodan in kupec ne želi nobenih prask!! :o

Če je kupec kakšen motosvetovec, naj povem da ga nisem nič opraskal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V T :OK: C su fantje ok delajo kot je treba.

Prav imaš v TC so fantje mega :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako smo si ljudje različni - vezano na V HMC se lahko poseda po motorjih, v TCju pa ne. Sam sem na to zelo občutljiv in sem, ko sem v TCju kupil motor (nov) od njih zahteval, da ga pokrijejo, da se kupci ne posedajo po njem.

Da bom metal strašne denarje za nov motor in bo ta popraskan- ja pa kaj še.

Vedeti je potrebno, da bo v primeru dovoljenja posedanja po motorjih na motorju

sigurno nastala kakšna praska in ta motor bo zatem nek kupec kupil za polno ceno? Sorry-jaz že ne!

Vids kaksnim neprijetnostim se lahko izognes ce kupis raje rabljen motor :P :P

Ne ampak resno, ce bom kdaj kupoval nov motor, bom zagotovo najprej hotel sedeti na njem, ce ne celo testne fure narest (ampak pustimo sedaj voznje), nikakor ne mores pricakovati, da imamo vsi prijatelje, ki imajo motorje katere tudi sami zelimo, da bi jih lahko od njih sprobali, ali pa da bomo sli v Munchen ali kamorkoli drugam na sejem zato, da se bom tam lahko usedel na motor. Saj tudi ko kupujes katerikoli NOV avto se najprej notr usedes, ne?

Res je da obstaja riziko praskanja, ampak zavoljo tega bi lahko reskirali po en primerek modela, na katerega bi se smelo usedati, le-tega pa nato se vedno lahko prodajo za par cankarjev ceneje, ali pa zraven senkajo kako dodatno opremo.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja ena tanka prozorna folija, katera se da čez rezervar in tako varuje pred praskami, sm že videl na sejmih pa tudi v trgovini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L.P.

Tud jest sem v tc-ju že neki kupoval pa sem še kar zadovoljen.So bli kar korektni do mene verjetn zto k sem jim kr neki cankarjev tam pustil.Pa tud ko zdaj pridem me zmeri kdo vpraša če mi pomaga.Res pa je da sem čelado čakal skor tri mesce. :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja kaj čš- ta ki išče dlako v jajcu jo bo tudi našel!!!!

Ja ljudje smo pač taki, da ko prodajalc pride in hoče pomagat, niso glih zadovoljni, če pa ne pride pa majo občutek, da jih noben ne jebe... Skratka... karkoli bi prodajalc naredil, ne bi blo v redu... Moje mnenje je pa sledeče: Kjerkoli se lahko zgodi, da prodajalec slučajno en trenutek ni pri stvari, ampak priznajmo si, da ljudje nismo mašine. Si kdo upa trdit, da je popoln? Še doktorji zajebejo človeka, pa bomo zdej prodajalca kurcal ker ni bil ravno TA trenutek take volje, kot bi nam ustrezal... Men so zmeri, ampak res zmeri!!! posvetil čas, kadar sem prišel in izrazil željo, da bi kaj pogledal, čeprav sem isto čelado probal že 3x in so vedeli da tarnam nad modelom ker mi ni bil čisto v piko prav in so tud vedl da obstaja velika verjetnost, da jo ne bom kupil... En pregovor je zelo dober in primeren: Cagav fant ne bo nikol pr punci spal... Ne jezika šparat, drugič vprašte fante in se vam bodo sigurno posvetil:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem, al sem jaz edini, ki mu dol visi za kako prasko. Sam sem imel na vsakem svojem motorju zmerej najmanj dva skupka prask, ene so bile na bokih, kjer podrsaš z nogo, druge pa na tanku, in, v bistvu je motor čist enako dobro šel :D . no tudi sedanjo aprilio sem kupil s takim praskam, (dve praskici na strani ena na tanku) in mi tudi v bistvu dol visi za njih, saj se skoraj ne poznajo.

@ TC

Sej se da na motorjih sedet tudi pri njih, samo moraš bit dovolj resen (ne eden od fehtarjev, kot sem npr bil jaz zadnji dve leti :yea2: ) in prej vprašaj, so zlo skulirani fantje.

lp

Rudi

p.s.

A kdo kej ve, a so že dobili zaščite za tanke, nekaj so mi govorili, da jih bodo kmalu in to tudi v Aprilinih barvah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So bli kar korektni do mene verjetn zto k sem jim kr neki cankarjev tam pustil.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l... En pregovor je zelo dober in primeren: Cagav fant ne bo nikol pr punci spal... Ne jezika šparat, drugič vprašte fante in se vam bodo sigurno posvetil:OK:

ali po domaće.....

.....rđavom kurcu i dlaka smeta......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točn tko bendžola stara... hehhehe

Tam bo z užitkom jedu burek z golobom, pa še hvalu kolk bo dobr, Ko mu bojo dal pa kralja živali pred nos kerga bojo 5, 6 ur sončili na žejrjavici, bo pa vse narobe ker bo mal premasten...))) Sej ni čudn da takim tud kurac zarusta... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšen teden sem bil v TC-ju, pa sem se used na novo R1 in me je najmanjši bjondi prodajalc takoj dol nagnal, saj je motor menda že prodan in kupec ne želi nobenih prask!! :o

Če bi jaz kupil novo R1, bi šla ta ZAGOTOVO še isti minuto z mano domov.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz kupil novo R1, bi šla ta ZAGOTOVO še isti minuto z mano domov.

Tadej

Očitno še ni bla prodana sm zaarana, drgač ne bi motor še tm stal!

Morda je pa kakšen popust, ča ga pustiš še kakšen dan v salonu za firbce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil z mano takrat tam, ZAGOTOVO nebi imel dobrega mnenja o njih.

TC se čist strinjam, da je včasih čist v redu, da te pr miru pustijo in si lahko v miru pogledaš, kar te zanima, ne pa da se ti nonstop slinijo pred nosom in maš pol še občutek, kot da pazijo da ne boš kaj ukradel.

Vendar jaz sem tega t.i. prodajalca prosil, da mi pove kaj je pomembno pri nakupu opreme, na kaj je potrebno še posebej pazit...

npr. na vprašanje kje je razlika med enodelnim in dvodelnim kombinezonom, mi je odgovoril, da dvodelni komb. je pač iz dveh delov!!!!!!!!!!!! Ej pa sej tega kmalu verjet nisem mogu!!!!!!!!!!!! Člouk božji tega si v življenji nikoli nebi mislil, da je dvodelni komb. narejen iz dveh delov-SVAŠTA!!!!

Par stvari ,kaj sprašuješ kaj je dvodelni in kaj enodelni konbinezon če že veš :? Jaz bi ti enako odgovoril kot on . Jaz pridem v Tc ko kaj potrebujem kupim in grem ne ukvarjam se z prodajalci in ne firbcam tisto. kar rabim vzamem in grem .No Problemos ! Kaj se pa tebi zgodilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali po domaće.....

.....rđavom kurcu i dlaka smeta......

točno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovci so tam zaradi nas! Jaz sem bil enkrat tam in sem dobil ravno obraten občutek, potem sem bil tam s prijateljem parkrat kot kibic, popolnoma enako, pa to me še ne moti toliko kot dejstvo, da bi v avstriji dobil tri jakne za isti denar kot v TC-ju eno, prav tako hlače, rokavice... skratka, 3x dražji so kot v avstriji, kaj čmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!