Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Kaj kompliciraš bentley!

Pejt u štacuno, pa boš glih tako dobil popust! A misliš, da si ti kaj manj, štrena... :P

Popravljeno . Popravil semering
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zelo sem zadovoljen z TC motoshopom, vse imajo fino, prodajalce, založenost, trgovino . . . samo tega pa ne razumem, zakaj ti ne morejo dati DOBROPISA za vrnjen neuporabljen izdelek, ki si ga kupil pri njih in bi čez čas kupil neko drugo stvar za to vsoto, tako sem moral za ta denar vzeti izdelek ki mi sploh ni všeč. Te stvari imajo v drugih štacunah urejeno že vrsto let pa še zadovoljni so, saj imajo tvoj denar za katerega ti niso dali NIČ lahko kar nekaj časa.

Pri tej stvari so v TC-ju žal zelo neelastični

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo sem zadovoljen z TC motoshopom, vse imajo fino, prodajalce, založenost, trgovino . . . samo tega pa ne razumem, zakaj ti ne morejo dati DOBROPISA za vrnjen neuporabljen izdelek, ki si ga kupil pri njih in bi čez čas kupil neko drugo stvar za to vsoto, tako sem moral za ta denar vzeti izdelek ki mi sploh ni všeč. Te stvari imajo v drugih štacunah urejeno že vrsto let pa še zadovoljni so, saj imajo tvoj denar za katerega ti niso dali NIČ lahko kar nekaj časa.

Pri tej stvari so v TC-ju žal zelo neelastični

Spoštovani,

V vašem primeru je prišlo do kratkega stika v komuniciranju, saj je normalno, da vam v takem primeru (in to že dlje časa počnemo v praksi) izdamo dobropis, ki ga kasneje lahko koristite za nakup željenega blaga. Za napako se vam iskreno opravičujem.

lp

Rado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ja ste zelo neodgovorni do strank , posebej kar se tiče reklamacij posebaj izstopa MATEVŽ ki je navadni nategun

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zadnjih 2 mesecih v TCju nabavil rokavice, škornje in želvo.

Fantje prijazni, cene dobre (Revit rokavice -30% ob otvoritvi sezone, TCX škornji tudi v akciji -40%, na želvo Zandona klasičnih 10% za poznano stranko).

Z moje strani torej samo pohvale, dobra roba za dober denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi pred kratnkim nabavu tcx škornje iz akcije, mega zadovoljen, sploh pa za tako ceno, Zandona želvo, odlična, super postrežba kot vedno. Morem pohvalit, sem že ogromno stvari tam kupil in se vedno rad vrnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm po doooooolgem času spet pršu v TC pred kratkim in v 4,5 minute bil postrežen z robo, ki sem jo iskal; še socialni popust sem dobil za že znižan izdelek, tko da sm (spet) zadovoljan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V soboto poskušal za sopotnico kupiti kombinezon. Izjemno prijazen in ustrežljiv prodajalec znosil vse možno. Žal željenega kombinezona nisva dobila. Drugi prijazni prodajalec mi ustreže s ponudbo različnih rokavic. Tudi tokrat neuspešno (imam pač izvenstandardne roke). Za tolažbo sva kupila rutko za sopotnico in dobila še popust.

Vse pohvale za prijaznost in ustrežljivost. Zagotovo pridemo ponovno.

Popravljeno . Popravil ton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem po telefonu spraševal za Clover Dallas 38 rdeča ....

Prijazno ste si zapisali moj telefon, povratne informacije pa nobene ....

Torej ?

Je ali ni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem po telefonu spraševal za Clover Dallas 38 rdeča ....

Prijazno ste si zapisali moj telefon, povratne informacije pa nobene ....

Torej ?

Je ali ni ?

a ne bi blo lažje še enkrat poklicat? al je tko, da dejmo jih mal spomnt kar so obljubili..da se bojo še pobolšal :D

nej človeka že nekdo pokliče no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako si ti navajen biker77, ampak v našem poslu pač pokličemo nazaj z informacijo, če tako obljubimo.

V nasprotnem primeru bi stalno zvonili telefoni in motili delo.

Če pa misliš, da se motim gelde tega, se ti globoko opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jest večinoma vedno še trikrat nazaj kličem..zgleda da neprave ljudi vedno kontaktiram..

drugače pa ja, če bi bilo tako kot praviš bi bilo že mal kičasto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahhh 90% SLO firm ne pokliče nazaj.

Sem se že navadil.

Žal TC ni izjema, sem imel tudi jaz par problemov s tem. Sam jebiga sem se pa na dolenjki ustavil pa tam kupil

sej meni kot stranki je vseeno komu dam keš za isto stvar :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne bi blo lažje še enkrat poklicat? al je tko, da dejmo jih mal spomnt kar so obljubili..da se bojo še pobolšal :D

nej človeka že nekdo pokliče no :D

Lej, če so telefonske in če nekdo obljubi, da bo zagotovil informacijo, potem se pokliče. V nasprotnem pa naj ne objavljajo številk in naj opozorijo kupce, da informacij ne dajejo po telefonu. Nimamo vsi čas in voljo letat od trgovine do trgovine, če že vemo, kaj hočemo kupiti. Vsekakor bi jaz še enkrat poklical, potem pa definitivno ne več.

Ahhh 90% SLO firm ne pokliče nazaj.

Sem se že navadil.

Žal TC ni izjema, sem imel tudi jaz par problemov s tem. Sam jebiga sem se pa na dolenjki ustavil pa tam kupil

sej meni kot stranki je vseeno komu dam keš za isto stvar :)

S tistimi sem imel težave prejšnje leto. Očitno se popravljajo, kar pomeni, da kritike le zaležejo. Vprašanje je le, ali si tudi njih klical in dobil odgovor za razliko od TC-ja, ali si se kar tja zapeljal?

Sicer sem pa ravno danes v TC-ju kupoval letno modularno jet čelado. Prijazna postrežba, dobil za probat vse kar sem hotel, nobene vsiljivosti, popust na ceno in usluga pri hranjenju embalaže, saj sem bil z motorjem - zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC M hotel kupit nov motor. Ampak kaj, ko sem le jaz pokazal interes, prodajalec pač ne. Odšel drugam in kupil...tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi same dobre izkušnje pri TC.

Danes želel kupiti škornje TCX RS, ki so v hudi akciji, ampak ni bilo več primerne velikosti na voljo.

Ker so pa letošnji model RS2 ful dražji, sem dobil pošten popust in jih kupil.

Konkurenca je ostra, oni pa znajo zadržati kupca! Tako se dela danes! Pohvalno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi same dobre izkušnje pri TC.

Danes želel kupiti škornje TCX RS, ki so v hudi akciji, ampak ni bilo več primerne velikosti na voljo.

Ker so pa letošnji model RS2 ful dražji, sem dobil pošten popust in jih kupil.

Konkurenca je ostra, oni pa znajo zadržati kupca! Tako se dela danes! Pohvalno :OK:

A motor...si tud v TC-ju kupu ? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A motor...si tud v TC-ju kupu ? :smoke:

Hehehehe..ne nisem. V tem primeru bi pričakoval škornje gratis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!