Skoči na vsebino

Giannelli vs. LeoVinci vs. Polini vs. Lipnik vs. OTHER


dunker

Priporočene objave

TypeR, a se ti ne zdi rahlo potratno plačevat miku mekaniku 7400 SIT na uro?  

Računaj da on dela 23 dni na mesec, 8 ur na dan - to je 1'361'600 SIT na mesec plus vsa marža ki jo poberejo če pri njih kupiš kakšen del za mašino. Hm!

Za nastavitev motorja sem plačal 22500 SIT, v ceno je všteto: nov polinijev jermen, valjčki, diza in delo...Ampak motor pa laufa zdej k urca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič več vate :twisted:

Se je zapacala zarad TTS-a pa jo je blo treba vn vzet :D

Dokler je meu še tist pimpek na konc auspuha je mel isti zvok kot drugi skuterji samo za 100 decibelov (no ja mal pretiravam) glasnejši, pol sm pa mal prehitr čez tračnice pelu pa je pimpek not padu s tem se je pa luknja na konc za 5mm v premeru povečala tko da je dobu precej globje in odmevajoče renčanje (da ne boš mislu da sm Ducatija naredu!).

Sicer se pa zvoka hmal naveličaš k pogosteje dobiš glavobole, pa še vsi te debel gledajo ko se mim peleš.

Morm se pa pohvalt, da me naši dragi miličniki niti enkrat niso niti enkrat ustavl zarad preglasnega motorja.

Če hočes da ti skuter "zamuka", ko priviješ gas mu odstran al pa zamenji filter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamuka :lol: Sam je prav posrečen izraz. :)

Kaj pa če bi fliknil stran 1/5 vate? Kolk bi se poznalo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi vedu!

Frendu je raznesl denfr od ZX-a na SR s polini 70 pa da zdej iz sebe isti zvok samo mal bolj para ušesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chebi, kolega se je (90%) odločil za nakup Leovinceja ZX za Yamaho Aerox. A mi lahko poveš koliko stane in če mogoče res lahko zrihtaš kaj popusta...

Lep podzrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Hors3, kateri auspuh bi mi ti priporočil za 70ccm?? Izbiram med Leo ZX in Gianelli sport 6.

Nabav Leo ZX brez obotavlanja. Iz izkušenj vem da je leovince veliko bolsi od gianellija. Za gianellija sem slisal ze veliko kritik, za leoviceja se nobene :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz mam tud giannellija sam ne sport 6, mal bolj zmoglivejsega, pa je cool. Sicer se treba nekaj zamenjat, drugac pa je ok. Ja leo je seveda dobra izbira, v MS ga ima zlo dosti pa so vsi zadovoljni. Za giannellije pa je znano, da jih je tezko nastavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je ful zal zakaj sem si nabavil giannelli-ja sport pro6. raje bi mel leovicija zx pa se nebi tolko jeb.l kot se zdaj jeb.em z giannelli-jem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lipnikov avspuh za skuterje drugač rullz - sploh, če ti ga Lipnik še naštela.

Kolega z Lipnikom na Runnerci 50 ma pospeške full hude - zelo blizu 70cc zadevam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19.500 je avspuh kuk so pa nastavitve pa ne vet točn :? k so tut različne nastavitve an ... loh se z nastavitmam velik zamdiš al pa zlo mal an :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je avspuh primeren tud za 70cc?

Tole je zdej nepreverjeno, sam sem slišu da ima Leo ZX probleme z 70cc mašinami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!