Skoči na vsebino

Giannelli vs. LeoVinci vs. Polini vs. Lipnik vs. OTHER


dunker

Priporočene objave

Em jst sm si pa tole namontiro pa morm recit da sm zlo presenecen ker motor fulll bol potegne!!!Koncna pa je nekje ista!!!Aja prej sm meu pa Gianeli-ja gor pa ni to to!Tecnigas RS 70 r0x!

:notworthy: :naughty: :notworthy: :naughty: :notworthy: :naughty: :notworthy:

post-18-1077391915.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....nevem no...jaz sem imel na prejšnem skuterju Gileri runner kit..oz skoraj vse zamenan v mašin (kit 70...upljinjač....) no in imel se giannelija...Pri gianneliju se mi je dušilec..(kao karbon..) užgao oz se mi je začel topit..čist je črn ratou (o dušilcu govorim :zzz: ) pa tolk se je segreu da k sm pluna nanga se je tist plunk odbov stran....(isto kot da bi plunil na krivino) in pa ko sem se pelal se je zamano kadil smrdeč bel dim (od toplenja dušilca)! Drug dan sem avspuh dau dol in ka nesu k sosedu akrapoviču..in ga prosil če mi naredi nov dušilec...Še isti dan popoldne sem ga šel iskat in imel nov dušilec (silver titanium) in od takrat ni bilo nobenih več problemou :D :D :D :D !

Zdaj na NRG-ju sem dal kit upljinjač..itd..... no in imam tudi giannellija gor....

Prejšen vikend ko je bilo lepo vreme sva se iz sosedom zmenila da si za pol ure zamenava avspuhe on ima leovincija!zamenava...a nisem opazil kakršne koli razlike o potegovanju..končni... edin (osebno men) grši zvok od leovincija...

Tko da sem jaz lepo ostal na giannelliju...lepši zvok mam :P ..

Tak da po mujih izkušnjah ni večje razlike v pospeševanju...končni... !

Moraš pa tudi vedet tam kjer prodajajo giannellije bojo hvalil da so naj naj..

tam kjer prodajajo leovincija..bojo hvalil pa leovincija... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk ti je pa racunu akrapovic?? :hmm: a ti je dal tud svojo nalepko gor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh oz dušilc mi je naredu zaston (veze) :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: (drugač bi sigurno hotu več k 5 jurjev) nalepke mi je pa dau zravn če hočm da lahk gor prlimam...sm nism jes nc gor limov k mi je lepš silver titanium... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa recimo za ditecha a se mi splača auspuh menjat? U mislih mam leovincija RR k mi ful lepo zgleda pa tud pravjo d so leovinciji kr vredu!! Mam pa drugač vse original (razn to da je brez blokade)!!

p.s. spodi je slika od RR-a

post-18-1077449263.jpg

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leovinči RR je v bistvu ZX, sam da ma slednji drugače oblikovan dušilec, pa mal cenejš je. Pa kokr smo špekuliral, je ZX/RR najbolši auspuh za nepredelane skuterje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh oz dušilc mi je naredu zaston (veze) :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: (drugač bi sigurno hotu več k 5 jurjev) nalepke mi je pa dau zravn če hočm da lahk gor prlimam...sm nism jes nc gor limov k mi je lepš silver titanium... :D

a bi lahko sliko tega auspuha magari dau gor, da vidmo kuko to zgleda :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Next R je avspuh namenjen za 50ccm motorje...oz. za vse original...

Men so na scooterkitu rekl, da je ta avspuh isto dobr za 70ccm in za 50ccm. Kaj je zdej resnica? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so na scooterkitu rekl, da je ta avspuh isto dobr za 70ccm in za 50ccm. Kaj je zdej resnica? :hmm:

Mozno da res...Samo mislim da je za 70ko bolsi RS70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi lahko sliko tega auspuha magari dau gor, da vidmo kuko to zgleda :) :)

JOJ nažalost nima nobene več slike (disk že eneparkrat med tem formatiral) oz sem ta avspuh prodal jeaz enmu iz tega foruma..misl da jack_ass -su nism pa 100% :xx: :xx: :fight2: in mislim da je ena slika še na forumu..čak jo bom probal poiskat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozno da res...Samo mislim da je za 70ko bolsi RS70

Ja se strinjam, sam za mojga ni možno dobit rs70 :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je lep primerek izpusne cevi :P res dober je :yea2:

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo :notworthy:

(še lepš bi blo če bi spodn dev pobarvu ;) )

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud zvok se je za malenkost spremenu..bol doneč je postal..pa še nove tekmovalne vlaknce (tabele k so narjene za tekmovanje in prenesejo temp 1000 stopin)

jack_ass-zdaj med tednob bom šel mal do tam pa jih prosu še za mal nalepk!tk da ti jih bom poslov! :cry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

No in kater izpuh je torej zdaj najbolsi cenovno ter v moci za 50ccm, torej od tecnigasa,yosuni,leovinci.... ZXe vas ma vecina vendar meni se dopade tecnigas next r, sam nvm ce se ga splaca kupit kr nvm ce je za taksen denar kateri izpuh bolsi??? nekje od 30 do 40k SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zkaj bi ti menju avspuh na 50cc mašini? :?  :blink:

Zakaj pa ne a ti ga nisi menjav? am zaradi pospeskov in morda zaradi malo vecje koncne,pa zaradi kasnejsega tunanja,ce hoces tunat je prvo treba menjat izpuh in pol ostalo ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če je glih racionalno avspuh menjat na 50cc mašini ker premalo pridobiš. Rajš kej druzga prej nared (recimo nabav 70cc kit) pa boš rajš pol avspuh menjal. Men se to zdi boljša ideja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!