Skoči na vsebino

Giannelli vs. LeoVinci vs. Polini vs. Lipnik vs. OTHER


dunker

Priporočene objave

torej jst mam gianelli silencer...na nrg 3......glas ma zelo lep....in cukne ful dobro.....samo me neki zanima...kaj mogoce obstajajo dve razlicici tega auspuha? koa za 50 kubov in za 70?........alla...

giannelli silencers pise na vseh giannelli izpuhih.. idi na www.giannelli.com in si tam poglej keri izpuh mas.. ma pa giannelli le en pravi izpuh za 70cc, to je shot, kopija TP nardo izpuha in je za mid race kite.. medtem ko ostali so za 50cc..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni. no o keeway focusu ste verjetno na tem forumu že kr neki prebral zato vam ne bom jz zdej govoru, moj problem je kir izpuh uzet.

no, tuki vam lahk mal pomagam iz izkušenj od prijateljev itd. za tiste k mate keeway.

brez blokade na variomatu in z valjčki 3.5 g gre z:

tecnigas next r 65km/h

leo vince ZX 70, 75km/h

gianelli nrx 65km/h

leo vince RR 80/km/h.

aja, z orginalom 50, 55 km/h.

u bistvu se najbolj na keewayu pozna auspuh.

torej, moj problem je pa kaj naj vzamem. leo vince sploh ne dela za keeway, vsi ko majo to, so si mogli neki pigat.

izpuha gianelli in tecnigas ne mislim uzet, obstajajo pa za ta model še: stage 6, hebo, mislim da tudi neki določeni polinijevi.

LP, pište mi kaj, ker res ne vem ka nej nardim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas dnar kup Polini...a ne=) sam to mi je mau cudn da nebi delal leovonceji za keway..k so res velika druzba za auspuhe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas dnar kup Polini...a ne=) sam to mi je mau cudn da nebi delal leovonceji za keway..k so res velika druzba za auspuhe :)

ja, polinija bo kupo za 50cc.. BRAVO..

drugace pa vem da giannelli nea pase gor zarat nosilcev ce se ne motim.. tak da ce nosilce predelas lahko das se vedno gor shota alpa nrxa.. kr shot tut na 50cc dela super ne glede na to da je mid race ror, pa se poceni je ;)

Popravljeno . Popravil StArII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima veze ...vazn da je polini=) sej ksn for race bi znou tut lepo delat=)..nej mau probava ce pa nau kul ga bo pa itak prodou za salo=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo ksne izkusne z Roostovimi izpuhi??Kok so recmo dobri v primerjavi z ksnimi Poliniji malossiji?k sm slisu da niso tok dragi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova serija je meni osebno res lepa, baje naj nebi pokala, samo to so high end izpuhi, tak da to za tebe ko mas sport odpade..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!