Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

No pa smo spet malo jahali. Tako malo za gušt. Ker je treba v življenju tudi delati sem se odpravil pozno in je bilo kar hladno. Mislim pa, da tako lepo vleče in tako lepo rohni, da vsaj kar se zvoka tiče na Gorenjskem ne bomo potrebovali kurentov.

Zimo bova pregnala kar sama z mojo Fjr. Najbrž ni potrebno naglašati, da me je prijazni prodajalec na Petrolu v Brodeh nagovarjal naj grem raje smučat na Stari Vrh kot, da se vozim z motorjem.

Se vidimo. Kmalu bo otvoritvena Gorenjske MS sekcije :kva2:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena furca 140km. Lj.-Kamnik-Vransko-Trojane-Trzin-Mengeš-Kranj-cesta proti Jezerskem, nazaj proti Kranju, Smlednik, Lj. Super vreme, sreču tri motoriste. :OK:

post-1151-1170527810_thumb.jpg

post-1151-1170527840_thumb.jpg

post-1151-1170527911_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena furca 140km. Lj.-Kamnik-Vransko-Trojane-Trzin-Mengeš-Kranj-cesta proti Jezerskem, nazaj proti Kranju, Smlednik, Lj. Super vreme, sreču tri motoriste. :OK:

Eden ized treh, sem bil jaz. Se mi zdi. Na poti proti Brniku in Kranju. Vreme res super. :worship: Sem ga šel kar danes registrirat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden ized treh, sem bil jaz. Se mi zdi. Na poti proti Brniku in Kranju. Vreme res super. :worship: Sem ga šel kar danes registrirat. :OK:

jaz bi ga tud šel danes registrirat :grim

toda tablica delana po naročilu je še na UE :headbang:

kljub svojim načelom sem reskiral in naredil par km :P

post-5614-1170530175_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ga tud šel danes registrirat :grim

toda tablica delana po naročilu je še na UE :headbang:

kljub svojim načelom sem reskiral in naredil par km :P

Jaz sem pa kar ta staro tablico vzel. So mi jo prišparal. Ampak je pa že sneg napovedan za sred tedna :headbang:

Saj sem vedu, da se bo to zgodil :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa kar ta staro tablico vzel. So mi jo prišparal. Ampak je pa že sneg napovedan za sred tedna :headbang:

Saj sem vedu, da se bo to zgodil :slap:

ah za piko odret je bilo več kot preveč :P

ne pomnim da bi kdajkoli februarja fural enosledno vozilo :hmm:

sory mal :topic:

že bežim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sicer v objemu fotelja golde furca preko postojne,senožeč,čez štanjel,šempeter,nova gorica,solkan in nazaj čez rebrnice postojno in domov v Rakek drago vas domačo,cca 140km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zreče -> Celje -> Trojane (na krof po zelo dolgem času - ševednodobri), nazaj do Šentjurja na pijačo z motokolegoma, pot nadaljevala čez Šmarje pri jelšah -> Poljčane -> Slov.Konjice -> Zreče. Prav lepih 170km, srečali kar nekaj motoristov :OK: .

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno mi je z motorjem uspelo priti tudi do obale in prvič letos vidu morje!

Šu pa sm Ljubljana - Vrhnika - Logatec - Postojna - Senožeče (kratek postanek in srečal 2 motorista, ki sta oddrvela mimo) - nadaljevanje mimo Kozine - Črni kal - zavil na avtocesto in do Kopra. Tam naredu en krogec okrog in okrog in pol enako nazaj.

Sem pa od Kozine do Kopra in nazaj srečal ma ene 30 motorjev (najmanj!) doli je toplo, kot da bi že pravo poletje blo, po Kopru vse polno. Ko sm se vračal domov od Kozine do Ljubljane samo en motorist pred ridami na čoperju. Se vidi, da je v notranjosti še mraz.

Skratka prava nedelja za pohajkovanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s Šarcem sva jo mahnila proti Kamniku, pa do Litije, mimo Bogenšperka, do Akrapoviča v Ivančni po AC do LJ (ventile je treba pucat a ne Brdaus - kolk je šlo ne povem, da Šokac ne bo preveč šokiran), pol pa v Medvode na kofi in zviz domov! 130 KM!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz danes preko Tuhinjske doline v Škofjo loko in nazaj čez Ljubljano . Skoraj 200 sončnih km :OK:

Pa srečal kar nekaj motoristov in en trike :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mb-ptuj-omož-ljutomer-ms-g.radgona-lenart-mb

lepa furca cca 220-250km

srečal pa nobenega sotrpina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se spet nisem mogel upreti lepemu vremenu, in sva z boljšo polovico naredila en krog v smeri Zreče->Slov.Bistrica->Pragersko->Kidričevo->Ptujska gora->Majšperk->Poljčane->Žiče in nato še v kontra smeri preko Ptuja domov... Spet se je nabralo cca. 160 prelepih km :D . Srečala ene par motoristov, ceste kr lepo suhe, peska na cesti malo oz. skoraj nič

Še dobro da je takšna zima oz. da je ni, ker drugače bi se mi zmešalo :headbang: , saj sem šele novembra nabavil moj prvi motor in lahko samo rečem SUPER :kva2:

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja.. nedelja je, pa se je blo treba mal pelat... :OK: :OK: no, vsaj tresem se ne več od abstinence, ampak od mrazu :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo super, ko je posijal sonček sem točno vedel kaj me čaka. Zaprl sm knjigo matematike, obul škornje bundo, čelado pa gremo se zapeljat kak krog. Vozu sem se lokalno po vasicah okoli Kopra. Lepo, ampak še vedno občutiš mraz, enih 70km. Superca, čutim da se začenja sezona !

Kaj pa vi ? Kod ste se klatli na nedeljski popoldne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 15h Lj-,Vodice, Kamnik,Lj. Še vedno znosno vreme, vozu pa bolj počasi zaradi gneče po cesti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo naredu prvih 200km letos, blo zakon, samo mal mraz, so mi jajca na tank skor prmrznila

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons do Ljubljane in nazaj v Kranj,ful trobil avtomobili in kombiji sm mislu,da je kej z matorjem narobe. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons do Ljubljane in nazaj v Kranj,ful trobil avtomobili in kombiji sm mislu,da je kej z matorjem narobe. :OK:

Kaj misliš kaj so pa oni mislili...............ki so trobili? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!