Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

:slap:

Na stara leta pa boš skoz cevke lulal ... :rolleyes: .

Norec ... :worship: !

Se pridružujem mnenju, da se ti to lahko zgodi, če ne boš TAKOJ ob prihodu domov popravil cirkulacijo s šnopčkom v katerega daš malo čaja.... pa ne preveč .....čaja. :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa verjetno res zadnji letošnji giro. Slov. Bistrica - stara cesta Ljubljana - Vrhnika - Postojna - Kozina - proti Reki - levo čez hribe na Grobnik - Delnice - Kočevje - Žužemberk - Trebnje - Mirna - čez Brunk Krmelj - Zidani most - Celje - Frankolovo - Sl.Konjice - dom. Skupnih 550 km. Začel v soncu ob 11h, lepo vreme do Trojan, močvirje v megli, od Postojne spet sonček, ki je v Trebnjem zašel. Gužve ni bilo :whistle: . Sedaj sedim na peči, da pridem nazaj na normalno temperaturo. Prihaja pa šnops s čajem. LP vsem, ki se jim cedijo sline.... :slap:

No ko boš šel naslednjič čez viken tod-je vmes Šentjanž, kjer sem js doma. Tako vztrajne motoriste z toliko izkušnjami povabim da se ustavijo pr men V KEVDRU na deci.

Nasploh ko vas berem-dobri ste v tem vremenu, mene že revma matra zaradi takega poguma, pa sem še mlad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko boš šel naslednjič čez viken tod-je vmes Šentjanž, kjer sem js doma. Tako vztrajne motoriste z toliko izkušnjami povabim da se ustavijo pr men V KEVDRU na deci.

Nasploh ko vas berem-dobri ste v tem vremenu, mene že revma matra zaradi takega poguma, pa sem še mlad.

Z veseljem, saj cviček je moja priljubljena pijača, ampak gre vedno dva deci :whistle: . Pošljem PM, ko se popravi vreme. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm mal trenirat začel za Elefantentreffen...Enih 35km

To še ni dovolj :rolleyes: moraš boš še večkrat ponoviti tako, da boš prišel na 300km. takrat boš šele videl, če boš zdržal. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pa blonekaj malega.....Koper-Portorož-Dragonja-Koper-Kozina-Divača-Sežana-Lipica-Lokve-Divača-Koper...Nič posebnega ma je TAAAAKKOOOOO PAAASAAAALLOOOOO :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pa blonekaj malega.....Koper-Portorož-Dragonja-Koper-Kozina-Divača-Sežana-Lipica-Lokve-Divača-Koper...Nič posebnega ma je TAAAAKKOOOOO PAAASAAAALLOOOOO :naughty:

verjamem....sej ste bli baje na +12.....

mi pa u minusu tle gor.....nč fajnga :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem....sej ste bli baje na +12.....

mi pa u minusu tle gor.....nč fajnga :closedeyes:

Saj bo boljše....Aja pa danes sem spet bil malo naokoli :naughty:

Koper+okolica pol pa je padel Schengen pri prehodu Škofije pa malo po Trstu pol pa Miramare-Sistiana-Duino-pa proti Gorici.......tam sem se obrnu ker je začelo malo BRRRRR, in potem po isti poti nazaj. 117km.....PAAAAAASSSSAAAAALLLOOOOOO

P.S.: Ni glih Golica :naughty: :worship: a je bilo zelo fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo boljše....Aja pa danes sem spet bil malo naokoli :naughty:

Koper+okolica pol pa je padel Schengen pri prehodu Škofije pa malo po Trstu pol pa Miramare-Sistiana-Duino-pa proti Gorici.......tam sem se obrnu ker je začelo malo BRRRRR, in potem po isti poti nazaj. 117km.....PAAAAAASSSSAAAAALLLOOOOOO

P.S.: Ni glih Golica :naughty: :worship: a je bilo zelo fajn

Čuj, ti, dečko... tu nas dražiš s tvojimi pol pomladnimi razmerami, nas, ki se utapljamo v snegu! :evilgrin: :winkiss:

Juh, privoščim ti. Joooj, kako bi bila zraven. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, ti, dečko... tu nas dražiš s tvojimi pol pomladnimi razmerami, nas, ki se utapljamo v snegu! :evilgrin: :winkiss:

Juh, privoščim ti. Joooj, kako bi bila zraven. :worship:

Samo vidiš ironijo....Jaz in vsi tuki pa si želimo snega za praznike.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vidiš ironijo....Jaz in vsi tuki pa si želimo snega za praznike.... :whistle:

:winkiss:

Verjamem. Saj je res lepo, ko je vse belo. Verjetno že drži tisto, da nikoli nismo zadovoljni in ne vidimo, kaj imamo pravzaprav pred nosom. Hm, ... morali bi kdaj malo menjat.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo boljše....Aja pa danes sem spet bil malo naokoli :naughty:

Koper+okolica pol pa je padel Schengen pri prehodu Škofije pa malo po Trstu pol pa Miramare-Sistiana-Duino-pa proti Gorici.......tam sem se obrnu ker je začelo malo BRRRRR, in potem po isti poti nazaj. 117km.....PAAAAAASSSSAAAAALLLOOOOOO

P.S.: Ni glih Golica :naughty: :worship: a je bilo zelo fajn

TOOOOOO! ZAKONNNNNN! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Si kr predstavlam, kok sm na tej furci z vami :OK: (sam ne lih po isti poti nazaj :whistle: )....

MEGA! še kšn km-trčk nared namesto mene, kt bom 14 dni zabetonirana na šihtu...... bo pa pol padl.... :naughty:

ej FULLLL ti prvoščim :OK: :OK: :OK:

pa samo srečo z vremenom in na cesti :yea2: :yea2: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOOOO! ZAKONNNNNN! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Si kr predstavlam, kok sm na tej furci z vami :OK: (sam ne lih po isti poti nazaj :whistle: )....

MEGA! še kšn km-trčk nared namesto mene, kt bom 14 dni zabetonirana na šihtu...... bo pa pol padl.... :naughty:

ej FULLLL ti prvoščim :OK: :OK: :OK:

pa samo srečo z vremenom in na cesti :yea2: :yea2: :004

SUPER hvala....naslednjih 200km bo zate :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je kratko ampak sladko.

post-5391-1198855330_thumb.jpg

Pol sem ga pa še malo opral

post-5391-1198855340_thumb.jpg

in posušil, pa djal v garažo. Za letos je menda konec.

Štartamo 01.01. če bo le vreme dopuščalo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!