Skoči na vsebino

Spidi


skuterist

Priporočene objave

Pozdravljeni

Mlo sem brskal tole temo o oblačilih pa vendarle nisem našel odgovora ki ga iščem.

Skratka zanima me kje v SLO se da kupiti oblačila proizvajalca Spidi. Zanimajo me jakne model: STREET FIGHTER, BARRACUDA MAX ali JK TEX.

Za informacije se Vam zahvaljujem.

P.S lahko tudi bližnja okolica A, HR ali I, s kakšno tel. št. bi bilo super :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kkšn kšne izkušnje z temi cunami??? k js mam namen kupit spidijove rokavice, pa če ma kdo kej za povedat al so dobre al slabe... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore. Bom probal v LJ pri HMC.

Pa še eno "neumno" vprašanje ali je kvaliteta Spidi in Dainese primerljiva. Iščem tekstilno jakno pa vse kar mi je všeč "leti" čez 280EUR :devil: .

Ali se splača zapraviti toliko glede da nisem čisto 100% motorist :whistle: (vsaj za večino hard motoristov)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore. Bom probal v LJ pri HMC.

Pa še eno "neumno" vprašanje ali je kvaliteta Spidi in Dainese primerljiva. Iščem tekstilno jakno pa vse kar mi je všeč "leti" čez 280EUR :devil: .

Ali se splača zapraviti toliko glede da nisem čisto 100% motorist :whistle: (vsaj za večino hard motoristov)

LP

Tekstilnih raje ne kupuj. Raje vzem g-tex ali kaj podobnega (npr. DAINESE D-DRY) saj so ti materiali precej boljši (poleti ne boš zgorel v njih, v hladnem pa precej dobro grejejo). To je moj predlog.

Primerjava DAINESE in Spidi glede kvalitete :headbang: . Dainese boš imel zelo dolgo, Spidi pa vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

D še jz prstavim lonček....kje pri nas se dobi rokavice Spidi (včasih si jih imeli v TC, ampak jih ne držijo več), ker so edine, ki mi pašejo na rokco....tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italija; valersport in MarketRuote. Glede Spidi imajo kar hočete.

Kombinezoni so odlični samo finiš pa ni Dainese. Je pa zato precej cenejši. (kot Berik in Arlen ness).

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!