Skoči na vsebino

Honda GL 1800 GOLDWING


Noise

Priporočene objave

Men se pa ravno zdi, da je v primerjavi z BMWjem še kako vreden tistih par tisočakov zraven... sploh če si tip ki želiš resnično prepotovati civilizirane kontinente po dolgem in počez...

Če ni toliko vreden pol so še drugi toliko manj, sicer pa komentarji so večina tistih, ki so ga videli samo na sliki...moram pa priznati da mi niso všeč tisti novoletni okraski ki jih imajo nekateri celo morje :BUA: ...najbolj me pritegne bela ....je pa jo carsko vozit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej...so zgleda imal srečanje GW-jevci. Zjutraj so se zbirali pred Qulandijo in Leclercom. Mha...zgledal kot srečanje dedkov mrazev brez daril....okrancljano z enimi kičastimi dodatki, luči kot na novoletni jelki...da ne govorim o kričeče rumeni barvi ene izmed njih. Meni grdo...res grdo, ampak kot pravij pri nas "vsak tele ma svoj vesele in vsak b'k ma svoj štr'k".

BTW: Ja če pa ti ne bi kar nekaj pisal in ugibal tja v tri dni in se mogoče pozanimal kaj tam delajo in zakaj so se zbrali, bi bilo pa tudi fino; in ti "dedki mrazi brez daril" (kot jim praviš ti) so imeli s seboj kar lepo darilo (poglej si link ...... ) .

LP

http://www.tvkocevje...i-soli-ob-rinzi

Popravljeno . Popravil Fazer03
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Ja če pa ti ne bi kar nekaj pisal in ugibal tja v tri dni in se mogoče pozanimal kaj tam delajo in zakaj so se zbrali, bi bilo pa tudi fino; in ti "dedki mrazi brez daril" (kot jim praviš ti) so imeli s seboj kar lepo darilo (poglej si link ...... ) .

LP

http://www.tvkocevje...i-soli-ob-rinzi

Lepa gesta verjetno so si vzeli za zgled HOG Lipa Chapter,kateri je od leta 1998 naprej doniral že 41.100,00eur za Zavod

invalidne mladine Kamnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Ja če pa ti ne bi kar nekaj pisal in ugibal tja v tri dni in se mogoče pozanimal kaj tam delajo in zakaj so se zbrali, bi bilo pa tudi fino; in ti "dedki mrazi brez daril" (kot jim praviš ti) so imeli s seboj kar lepo darilo (poglej si link ...... ) .

LP

http://www.tvkocevje...i-soli-ob-rinzi

Kapo dol za to, kar so izpeljali. Ampak bistvo mojega posta je bilo, da so tiste Honde izgledale kot božična drevesa. Drugače pa....ni mi v navadi, če slučajno vidim nekje parkiranih par motociklov (brez lastnikov v bližini), da bi okoli spraševal, kaj se ga grejo.

Še enkrat...občudovanja vredna gesta, lepi ljudje in grde Honde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Winga po dodelavi našega VFR mojstra Dupijada... darilo našemu Nikolaju za Abrahama, ki je svojega GWja pred letom po zaslugi recesije prodal...

...malo za hec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Da ne bo kdo trdil, da Kitajci ne postajajo okoljsko osveščeni:

“Kineski” Goldwing samo je nastavak priče o kopiranju

jučer u 12:23

 

fgjdtzjtz7ut67.jpg

Nema toga što Kinezi neće kopirati, od obuće, odjeće, elektronike do automobila i motocikala. Proizvođači istog na sve se načine pokušavaju boriti protiv pošasti plagiranja, no to nimalo ne utječe na one koji to čine što je svakodnevno vidljivo iz mora kopija na koje preplavljuju svijet. Posebna su kategorija automobilska i moto industrija koje su uspjele barem donekle stati na kraj Kinezima. Ali samo donekle jer bezočnog kopiranja ima i dalje…

Koliko smo puta do sada vidjeli gotovo identične kopije BMW-a Mercedesa, Range Rovera, Vespe ili pak Honde. Tek sitnice i drugačiji naziv na vozilima otkrivaju kako se radi o kopiji. Tako se nemojte kriviti ako gledajući ove fotografije lošije kvalitete isprva vidite Hondu Goldwing. Sve osim nekoliko detalja dosita je identično Hondinom radu. Razlika kod ovog motocikla je ta što ga pokreće elektromotor i dolazi iz radionice kineskog proizvođača Jiangsu Xinri.

Ovaj tamošnji brand kopirao je Hondin tourer i u kopiju ukomponirao elektromotor. Njega naravno ne možete vidjeti jer je skriven iza plastičnih oplata koje glume Hondin redni šest-cilindarski motor. Fotografije koje gledate dio su dokumentacije kojom Jiangsu Xinri “zaštićuje” izgled motocikla na kineskom tržištu. Koliko samo ova posljednja rečenica apsurdno zvuči kada znamo kako je nastao motocikl na njima.

dfzju7r7uri678.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Pozdravljeni goldwingarji. Z ženo sva bila že močno "nažajfana" za nakup Hondine križarke. Tu pa sedaj nastopi problem! V deželi ni nikogar, ki bi ponudil testni motor? Halo! Za tri letno delavsko plačo nimam možnosti preizkusiti tega motornega konjička. Šalo na stran! Zanima me, če ima kdo kakšno informacijo kje bi bila testna vožnja mogoča. Zanima me tudi na kakšen način uvoziš nov motor iz Avstrije ali Nemčije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, mbrane pravi:

Pozdravljeni goldwingarji. Z ženo sva bila že močno "nažajfana" za nakup Hondine križarke. Tu pa sedaj nastopi problem! V deželi ni nikogar, ki bi ponudil testni motor? Halo! Za tri letno delavsko plačo nimam možnosti preizkusiti tega motornega konjička. Šalo na stran! Zanima me, če ima kdo kakšno informacijo kje bi bila testna vožnja mogoča. Zanima me tudi na kakšen način uvoziš nov motor iz Avstrije ali Nemčije.

Predlanskem sem testno dobil za par ur v ASu, top moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zamenjam KTM1190 ADV letnik 2014 , 18kkm z vso možno opremo , brezhiben, kot nov za Goldo  primerne cene cca 15k€ ali mojim doplačilom .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Zamenjam KTM1190 ADV letnik 2014 , 18kkm z vso možno opremo , brezhiben, kot nov za Goldo  primerne cene cca 15k€ ali mojim doplačilom .

lp

kaj greš že v penzijo?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

kaj greš že v penzijo?

Če bi šel že v penzijo, bi kupoval HDja :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, DAMI34 pravi:

kaj greš že v penzijo?

Človek hoče uživat na dolgih potovanjih Golda, ko se gre sam in na nož bo KTM1050 in ko se bo šlo družinsko bo R65 :D 

Sej jaz bi tebe na segmente  ki jih voziš vprašal ..........kaj si šele zdaj v puberteto prišel ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kmet2 pravi:

Človek hoče uživat na dolgih potovanjih Golda, ko se gre sam in na nož bo KTM1050 in ko se bo šlo družinsko bo R65 :D 

Sej jaz bi tebe na segmente  ki jih voziš vprašal ..........kaj si šele zdaj v puberteto prišel ?

ta drugo že, ti pa zgleda, da jo boš kr preskoču :P

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Če bi šel že v penzijo, bi kupoval HDja :P

ne, tist maš, ko se ne voziš več, vsake toliko greš v garažo pa zalaufaš in nabijaš gas, da sploh kaj slišiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 18. 5. 2016 at 6:50 PM, Kmet2 said:

Zamenjam KTM1190 ADV letnik 2014 , 18kkm z vso možno opremo , brezhiben, kot nov za Goldo  primerne cene cca 15k€ ali mojim doplačilom .

lp

Ne vem al se zajebavas al ne, ampak jaz sem jih res gledal zadnje dni na oglasih.

Dve bi bile za pogledat ...

 

GW al pa HD electra glide, sam raje GW

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, krucymucy pravi:

Ne vem al se zajebavas al ne, ampak jaz sem jih res gledal zadnje dni na oglasih.

Dve bi bile za pogledat ...

 

GW al pa HD electra glide, sam raje GW

Nč ne zajebavam ...srebrna za 14k pa še mal je najboljša :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snecer pravi:

Spet bo zgrešen nakup :)

ne bo, to sem mu jaz predlagal naj kup namest prikoličarja, pa ni hotu slišat. Golda je zanj, jaz navijam za goldo. Pa še prikolo loh zadaj zapne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snecer pravi:

Spet bo zgrešen nakup :)

Pri meni je vsak nakup zgrešen .....stremim k popolnosti .....po moje bom moral nazaj na Versačija:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 5. 2016 at 18:50, Kmet2 pravi:

Zamenjam KTM1190 ADV letnik 2014 , 18kkm z vso možno opremo , brezhiben, kot nov za Goldo  primerne cene cca 15k€ ali mojim doplačilom .

Tele torbe sem gledal. A ni na uni drugi fotki, desno u garaži, parkirana ena taka Golda? Poklič prodajalca, mogoče mu pa dela gužvo v garaži...

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/kovcki-torbe/moto-torbe/motoristicne-torbe-univerzalne-1304436337.html?aclct=1463483791

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem obesil na net oglas za R65 poleg je parkiran moj avto ......upam da me ne b odo klicali za avto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Sem obesil na net oglas za R65 poleg je parkiran moj avto ......upam da me ne b odo klicali za avto :P

za dele :)

bodi previden, ker vw radi kradejo v vaših krajih

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Nč ne zajebavam ...srebrna za 14k pa še mal je najboljša :)

Jst bi kupil 2012->

Snecer pravi da so boljse, ker so made in japan

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snecer pravi:

za dele :)

bodi previden, ker vw radi kradejo v vaših krajih

A moreš vsepovsod drekat :cool:.............v mojih krajih VW tud povohajo ne , so bolj BMW , Audi,Mercedes ............da se naš avtohton pripelje z VW ga cela gostilna zruga :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!