Skoči na vsebino

Honda GL 1800 GOLDWING


Noise

Priporočene objave

Moj GL1800, letnik 2003 na lanski poti po Wyoming-u.

V bistvu je bila to tura Chicago - Sturgis - Yellowstone in nazaj seveda.

Lep Pozdrav!

Najleša fotka v galeriji je tista četrta! :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zunaj ni ravno pod 5 stopinj se ti na tistem kožuščku kaj skuha..

predvsem dlaka diha in pomaga tudi pri drsenju itd ... pa še udobje izboljša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem dlaka diha in pomaga tudi pri drsenju itd ... pa še udobje izboljša...

P.S.

pa še tisto, kar je bilo prej v tole zavito je Njam, njam... :grim

mmmmmmmmmm janiiiiii B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tudi imel tako cesto ... :grupni:

Tale cesta je povecini ZELO prometna in pa tudi nevarna: pelje namrec skozi prometno turisticno podrocje Smoky Mountain National Park na meji drzav Tennessee in North Carolina. Cesta je (vsaj ko sem bil nekajkrat nam) zabasana z RV-ji, weekend bikerji, ki vlecejo motorje na prikolicah, pa se kak 18-wheeler semi truck se najde, ko skusa speljati ovinke... Ne vem, kdaj jo je frajer takole sibal, meni se je zdel vedno promet nemogoc.

Sicer pa za vse ljubitelje Wing-a: nedalec od tu, v mestu Knoxville, Tennessee je junija vsakoletni shod Honda Hoot (http://www.hondahoot.com).

Lep Pozdrav iz ZDA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en

res leti to zlato krilo :D

U, jebemti, tip obvlada v nulo. Jaz si niti pod razno ne bi upal kaj takega... :OK: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav v USA

a bi lahko kej robe za goldo zrihtal onkraj luže,k se mi zdi da je kr precej cenej k pr nas oz sosedih Italjanih :hmm:

post-265-1175013294_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav v USA

a bi lahko kej robe za goldo zrihtal onkraj luže,k se mi zdi da je kr precej cenej k pr nas oz sosedih Italjanih :hmm:

Verjetno je res ceneje kot v Evropi, ze sam bike je precej cenejsi.

Sicer pa, zakaj ne narocis opreme kar online, sam povecini narocam prek katalogov:

http://www.jcwhitney.com

in pa

http://www.jpcycles.com

Poglej tudi: http://www.bigbikeparts.com/

Osebno mi je vsec linija dodatkov http://www.kuryakyn.com/

Lep Pozdrav iz ZDA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je tam cenejši predvsem zaradi davkov. Ko tukaj prišteješ carino in DDV, ni več tako ugodno.

Sem pregledal nekaj motorjev, da bi kaj uvozil pa se prav zelo ne izplača, sploh če potem pogledaš še težave s homologacijo. Pri delih je mogoče edina prednost pri uvozu iz ZDA, da vsega tukaj pač ni za dobiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je tam cenejši predvsem zaradi davkov. Ko tukaj prišteješ carino in DDV, ni več tako ugodno.

Sem pregledal nekaj motorjev, da bi kaj uvozil pa se prav zelo ne izplača, sploh če potem pogledaš še težave s homologacijo. Pri delih je mogoče edina prednost pri uvozu iz ZDA, da vsega tukaj pač ni za dobiti.

Osnovna verzija 2007 Goldwing pride tukaj v ZDA $19300, ona z max opremo (Audio/Comfort/Navi/ABS

Gold Wing Airbag) pa malo cez $24000. Na to je se 6.5% davka v drzavi Illinois, potem pa racunaj. Ta zadnji je v Sloveniji 27.740 evrov (z DDV - Habat Moto Center, LJ) kar je preracunano tam 37-tisoc USD!!

Razlika je KREPKA v korist ZDA, pa reci kar hoces!

Lep Pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neto cena artikla + ddv + trosarina + transport + predelava za homologacijo + homologacija.

sem se kaj pozabil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neto cena artikla + ddv + trosarina + transport + predelava za homologacijo + homologacija.

sem se kaj pozabil ?

Mogoce to, da tisti, ki v Sloveniji (pa tudi tukaj...) kupi Goldo ne zivi na budgetu in mu par jurjev gor al dol ne predstavlja velikega problema. Verjetno bo vecji problem cas, potreben za urejanje papirjev, uvoza, homologacije... Pa kdo se bo ukvarjal z vsem tem.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tvoji logiki raje kupim GW tukaj (v eu) in se ne j***m z letanjem po uradih itd.

in ne bos verjel, ravno to prakticirajo uvozniki. .)

kaj smo odkrili ! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neto cena artikla + ddv + trosarina + transport + predelava za homologacijo + homologacija.

sem se kaj pozabil ?

Najbrž je še davek na motorna vozila. Vsaj pri avtih je.

Moraš računati tudi, da gre DDV na ceno s transportom, ne na neto cena motocikla. Tudi če rečeš,da je bil transport zastonj, ti ga obračunajo po svoje.

Meni se ne zdi ravno računica. Vsaj samo za enega ne.

Naši prodajalci so se tako ali tako že prilagodili na EU in se da v večini primerov izposlovati kak popustek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam še staro GW, letnik 1979 GL-1000 K3, ki sem jo kupu novembra lani na nizozemskem in jo zdaj restavriram.

Kdo ve kje v Evropi (dvomim da v Sloveniji) je mogoče dobit šipo za Vetter Windjammer IV oklep za te stare Goldije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam še staro GW, letnik 1979 GL-1000 K3, ki sem jo kupu novembra lani na nizozemskem in jo zdaj restavriram.

Kdo ve kje v Evropi (dvomim da v Sloveniji) je mogoče dobit šipo za Vetter Windjammer IV oklep za te stare Goldije?

Ce ti to kaj pomaga: jcwhitney.com katalog ima listano:

SLIPSTREAMER REPLACEMENT FAIRING WINDSHIELDS

For GL1100, GL1200 with Windjammer® and Quicksilver® fairings

$53.99 - $79.99

Dodaj se transport + carino, pa saj to ne more bit potem neka nora cena?

LP!

po tvoji logiki raje kupim GW tukaj (v eu) in se ne j***m z letanjem po uradih itd.

in ne bos verjel, ravno to prakticirajo uvozniki. .)

kaj smo odkrili ! :kva2:

Po moji logiki bi vseeno sam dal prednost uvozu iz ZDA... Se posebej, ce gres tukaj v nabavo leto-dve starega rabljenega modela, bos prihranil se precej vec.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Edina resna zamera mojemu 2003 Wingu je pojav WOBBLE - neprijetno tresenje prednjih vilic pri pocasnejsi voznji, zaviranju in predvsem pocasnejsi voznji skozi ovinke. Kaj takega si Honda ne bi smela privoscit, pojav je akutno/kronicen pri modelu 2000-2007! Poglejte tuje forume, kako se narod pritozuje nad tem! Honda pa nic...

Zadevo sem resil takole:

- dvig tlaka v prednji gumi s 36PSI na 41PSI

- nabavo precne opore http://www.motorcycletrailer.com/sbracesales1.htm (pa brez namena, da bi delal kako reklamo!)

Zadeva je sedaj umirjena in voznja veliko bolj tekoca. Ima se kdo podobne izkusnje?

LP in Chicaga!

Popravljeno . Popravil ChgoTom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Katere gume imaš? Če je odgovor Dunlop imaš tudi odgovor na tresenje. Pojejo pa vse po 3000 km, če se seveda voziš po ovinkih. Po ravnem pa postane guma enostavno ravna. Še posebej, če se bašeš s hamburgerji.

Letos sem investiral v novo vzmetenje (okraskov ne kupujem). Progresivne vzmeti. Originalne vzmeti so šle takoj v kanto, tako "dobre so". za tako dobro ceno (motorrja).

LP,

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume imaš? Če je odgovor Dunlop imaš tudi odgovor na tresenje. Pojejo pa vse po 3000 km, če se seveda voziš po ovinkih. Po ravnem pa postane guma enostavno ravna. Še posebej, če se bašeš s hamburgerji.

Letos sem investiral v novo vzmetenje (okraskov ne kupujem). Progresivne vzmeti. Originalne vzmeti so šle takoj v kanto, tako "dobre so". za tako dobro ceno (motorrja).

LP,

Čečo

Dunlop ni toliksen vzrok za tresenje ampak wobble na goldwingu povzrocajo predvsem eni cudni (ceneni...buuuuh) lezaji, ki so spredaj - vsaj tako je mnenje tujih forumasev... Poglej tuje forume: ne Avon, ne Metzeler nista bili kaj boljsi gumi, ko so ju ljudje dali gor - glede tresenja namrec:

http://ridersrally.com/forum/viewtopic.php...3574fdbe2b73e01

S hamburgerji se ne basem, res pa je, da je na dolgi poti motor precej oblozen/obtezen s prtljago. Preden, da sem wobble resil na omenjen nacin je treslo ne glede na obremenitev.

LP iz Chicaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ne bom neumo uprašanje zastavu

a se da na ta radijo ki je origilan gor naloziti nanj kakšne mp3 ali predvajati kakšno svojo glasbo ne samo radijske postaje

ali porebuješ za to dodatno cd enoto

gold wing je pa letošnji letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mihatu:

Pod levim sprednjim predalom imaš priključek za Aux in napajanje 12 voltov. Gor lahko obesiš recimo iPod ali kateri koli drugi MP3 predvajalnik. Še bolj elegantna (predvsem pa uporabniku prijazna) rešitev je nakup navigacije (npr. Garmin zumo 550), ki ima že vgrajen MP3 predvajalnik in režo za SD kartico. Glasbo si tako "komandiraš" iz ekrana in ne vlačiš zadev iz predala in po možnosti zapelješ s ceste. Poleg tega ima zadeva tudi Bluetooth povezavo na telefon, ki ga ravno tako komandiraš s tipkami na ekranu. Sam sicer telefona na motorju ne uporabljam, tako da se "problema mikrofona" še nisem lotil.

LP,

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S hamburgerji se ne basem, res pa je, da je na dolgi poti motor precej oblozen/obtezen s prtljago. Preden, da sem wobble resil na omenjen nacin je treslo ne glede na obremenitev.

LP iz Chicaga!

Čikago Tom pozdravljen,

najprej opravičilo tebi glede hamburgerjev (nisem mislil osebno), ampak veliko težav z motorji imajo Američani prav zaradi tega, ker so strašansko predebeli in posledično pretežki. Po eni strani čisto razumem zakaj, saj moje lastne izkušnje življenja v ZDA povedo, da je bila normalna hrana največji (in najdražji) problem. Kar nekaj mesecev sem preživel tudi v Chicagu in nanj me vežejo (za ZDA) lepi spomini. Čedno mesto.

Glede tehnike pa naslednje. Meni nič ne trese in z Bridgestone gumami sem več kot zadovoljen. Sem pa imel z F6C Valkyrie precejšnje težave. Originalno so bile montirane in protežirane Dunlopove gume, ki pa so povzročale plavanje motorja levo/desno. Na frezanem asfaltu tudi do 1/2 metra levo/desno. Neprijetno in nevarno. Metzeler se je zelo obnesel za zamenjavo.

Je pa GW precejšnje razočaranje za mojo soprogo, saj ji na avtocesti neznosno piha kot sopotnici. Delno sem problem omilil z zgornjim zavihkom na windshieldu, delno pa z Airwingsi. Opažam, da je piš zraka sedaj pod vzratnimi ogledali, kar pomeni nabijanje v prsi. Kakšna dodatna ideja?

Lp,

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!