Skoči na vsebino

skakanje z atv


off-road

Priporočene objave

zanima me koliko lahko skočiš al pa kašno loh nardiš največjo rampo za 150 atv

a kdo kej ve kuko je treba narest doskok - kolk delč stran pri določeni skakalnici,....

pa kok visok/delč sploh loh skočš z atvjem Loncin 150 predem se prelomi al pa padejo taprve gume dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me koliko lahko skočiš al pa kašno loh nardiš največjo rampo za 150 atv

a kdo kej ve kuko je treba narest doskok - kolk delč stran pri določeni skakalnici,....

pa kok visok/delč sploh loh skočš z atvjem Loncin 150 predem se prelomi al pa padejo taprve gume dol...

:eek: :slap:

kaki profi bi zna z njim verjetno 100 m daleč skočit če bi ATV preživel. zakaj pa rabiš rampo? prvo najdi en hrib, na vrhu skači, dobi občutek da sploh vidiš kako daleč skočiš in kje so meje tvojega znanja. verjetno ti je jasno da je dolžina skoka odvisna od naklona skakalnice in hitrosti, torej ni neke "serijske" kalkulacije kakšna more bit rampa ker če si prehiter greš preko, če si prepočasen je AUČ!

glede na postavljeno vprašanje nimaš zgleda ravno prakse v tem, prvo vadi male skoke, za nasvete kako ATV v zraku obvladat (postavljat na nos ali nos v zrak) pa vprašak kake motokrosiste.

PS: neglede na izgled, mi ta stroj ne deluje ravno kot neka skakalna mašina zato ga boš verjetno prej polomil kot pa se naučil skakat. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :headbang: :hmm: :huh: :krneki: :kva1: :lol: :lol1: :kva2: :naughty: :ninja: :nono: :slap: :rolleyes: :photo: :trance_33_sleep: :unsure: :whistle: :wacko: :worship: :xx: :yes: :yea1: :yawn: :zzz: ;) B) O:-) .) :fredy:

sm že naredu skakalnco pa doskok pa use - dolžina med skakalnico in doskokom je 6 m pa gre kr dobr

upam d bo moj atv še mau cajta zdržou .) :( :) :? :BUA: :D :OK: :P :alien1: :angry: :blink: :blush: :closedeyes: :cry: :devil: :doze: :eek: :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že naredu skakalnco pa doskok pa use - dolžina med skakalnico in doskokom je 6 m pa gre kr dobr

upam d bo moj atv še mau cajta zdržou

in torej si hotel vprašati..........................????????? :blink: :headbang: :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš sam sebe rad, potem s tem ATV-jem, ki ga omenjaš, ostani raje bližje tlem.

Lahko pa pogledaš en manjši skok na progi v Trbovljah , tretja prestava s polovico plina, quad YFZ 450, jaz pa težak 125kg.

XXXL.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='off-road' date='8 Jan 2007 @ 21:27'

sm že naredu skakalnco pa doskok pa use - dolžina med skakalnico in doskokom je 6 m pa gre kr dobr

upam d bo moj atv še mau cajta zdržou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XXXL, ta tvoj skok je bil čist ok, hitrost, višina, krivulja. Kolk je bla pa kej dolžina? 8-10m?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XXXL, ta tvoj skok je bil čist ok, hitrost, višina, krivulja. Kolk je bla pa kej dolžina? 8-10m?

Kaj pa vem, ene par metrov je bilo. Sicer pa, nič pretresljivega, smo tudi že duplo daleč in pa visoko skakal... zgleda pa na slikah ali posnetkih vse veliko manjše kot pa v resnici. Bom pa v roku enega tedna pripopal link z našim DVD-jem Črevos. Akcija z quadi.

Še ena zanimiva slika tega skoka...

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ajde, pa naj bo punca prva .)

Eden mojih prvih skokov (zdaj ze vem, da je treba imet roke ob doskoku stegnjene) :D

Samo v opozorilo: Če misliš skakat z ATV-jem, si nujno kupi ščitnike za noge, nerf bare, kajti če ti noga pri doskoku zdrsne s stopalke, se lahko zelo hudo poškoduješ.

Drugače pa: BRAVO !!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zanima me, kaj vse lahko počnem s tole stvarco? ima okrog 130 kg, 150 ccm, je 4takten, pogon na verigo.

zanima me predvsem skaknje, je možno ali ne? da se ne bi to vse skup sesulo.

hvala!!

post-10259-1171299694_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, kaj vse lahko počnem s tole stvarco? ima okrog 130 kg, 150 ccm, je 4takten, pogon na verigo.

zanima me predvsem skaknje, je možno ali ne? da se ne bi to vse skup sesulo.

hvala

jaz imam tudi takega ampak je 200 ccm, 160 kg in ravno tako 4 takten. skačeš lahko ampak po pamet, ne dolge skoke ne visoke skoke!! v mejah normale za tak denar!! pazi da ne pristaneš na SAMO ENO zadnjo gumo

ker boš zlomil zadnjo akso (kolega jo je 2-krat)!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Evo še en kratek posnetek skakanja z quad-om. Na tej progi bo jutri quad MX dirka za Hrvaško prvenstvo, posneli pa so me pred dvema tednoma, ko smo šli preizkusit progo.

Ribnik QMX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
xxxl svaka čast kolk je pa kaj vreden tak atv kot ga imaš ti

Mislim da več kot 12000€. Glede na vloženo. Prodal bi ga pa lahko za 6000€. Samo je homologiran in registriran, že samo to je podražilo zadevo za cca 1000€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!