Skoči na vsebino

KTM 690 LC4 Duke


dunker

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Jap, men je to tud kost v grlu...sam če je to edina "napaka" novega Vojvode, jo z veseljem spregledam B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, men je to tud kost v grlu...sam če je to edina "napaka" novega Vojvode, jo z veseljem spregledam B)

KTM je z novim 690 agregatom pošteno zajebal. Na UKKTM forumu nonstop jamrajo o okvarah. Vsaj glede SMa, tko da nevem kako bi bil zadovoljen, bolš počakat naslednje leto, ko bojo vsaj prbližno odstranli porodne hibe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM je z novim 690 agregatom pošteno zajebal. Na UKKTM forumu nonstop jamrajo o okvarah. Vsaj glede SMa, tko da nevem kako bi bil zadovoljen, bolš počakat naslednje leto, ko bojo vsaj prbližno odstranli porodne hibe...

ne vem od kod ti taksne dezinformacije, aja 690 mašinca neprimerljiva z 640( vibracije itn..... vzdržjivost in še mnogo drugega) če ne pa malo na servisih pri sosedih povprasaj pa boš malo razsvetljen o novem agregatu. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mal bral teme na tem UK forumu.....uglavnem puščanje olja, en primer ali dva sta mela pa res konkretno FUBAR mašino, da ne omenjam kalvarije s serviserji in zastopniki. Ostali so pa kr zadovoljni :hmm: Al je res kej na tem al pa sta mela modela pač smolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je v večini tehnično znanje serviserjev( ponavadi na pooblaščenih servisih). pozabijo zategnit kaksno mativo,ne znajo nastavit ventilov int..... zanimive zgodbe. aja pol pa se ti hočejo prodat celotno odmično gred, čeprav ti rabis samo namenski lager, ki ga je uničila matica ki ni bila dobro priterjena :worship: ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem od kod ti taksne dezinformacije, aja 690 mašinca neprimerljiva z 640( vibracije itn..... vzdržjivost in še mnogo drugega) če ne pa malo na servisih pri sosedih povprasaj pa boš malo razsvetljen o novem agregatu. :headbang:

Joooj, ko folk neki nabija v tri krasne!!!

Sem napisal UK FORUM!! Če mi ne verjameš odklikaj pa preberi...

KLIK1

KLIK2

KLIK3

Pa je še tem, sam jih zdej ne najdem, niti se mi jih ne da iskat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooj, ko folk neki nabija v tri krasne!!!

Sem napisal UK FORUM!! Če mi ne verjameš odklikaj pa preberi...

KLIK1

KLIK2

KLIK3

Pa je še tem, sam jih zdej ne najdem, niti se mi jih ne da iskat...

glej ne trabunjaj bedarij, ker jiz ze na enem drugem forumu. ktm 690 star leto dni pa prevozenih 35.000 pa ni imel nikakrsnih problemov tako da.... pa se enih 5 ownerov poznam pa tud ne. tako da..... aja burek če ne znaš vozit ktm pa lahko imas probleme :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ne trabunjaj bedarij, ker jiz ze na enem drugem forumu. ktm 690 star leto dni pa prevozenih 35.000 pa ni imel nikakrsnih problemov tako da.... pa se enih 5 ownerov poznam pa tud ne. tako da..... aja burek če ne znaš vozit ktm pa lahko imas probleme :headbang:

Pa človek, jaz sem napisal da so tipi na UK KTM forumu meli probleme, nič nisem pisal kako je z itačlijani in nevem kom, pač tiste ljudi ti poznaš. Vseeno ne odstopam od tega da je bolje počakati prvo leto da gre mimo, in kupiš drugi letnik motroja, na katerem sigurno odpravijo napake ki so se pokazale pri prvem...

Sam to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima oz je imel kdo podoben problem?Moj duke II na mestu drži "štan gas",če pa se peljem pa se zaustavim ,npr.,v križišču pa vedno ugasne.Tudi,če mu predhodno dvignem obrate za prosti tek motorja.(npr.na 2000)Pozna kdo rešitev?

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima oz je imel kdo podoben problem?Moj duke II na mestu drži "štan gas",če pa se peljem pa se zaustavim ,npr.,v križišču pa vedno ugasne.Tudi,če mu predhodno dvignem obrate za prosti tek motorja.(npr.na 2000)Pozna kdo rešitev?

najbolje je da vprašaš kakšnega mehanika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Iščem auspuh za mojega dukeca II,akrapovič,wings,...Lahko tudi rableno ali pa originalne rore.Kaka ideja,nasvet,info.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima oz je imel kdo podoben problem?Moj duke II na mestu drži "štan gas",če pa se peljem pa se zaustavim ,npr.,v križišču pa vedno ugasne.Tudi,če mu predhodno dvignem obrate za prosti tek motorja.(npr.na 2000)Pozna kdo rešitev?

Če ti to dela isto poleti al na mrazu je problem, če ti pa to dela odvisno od zunanje temperature pa ti mora mehanik dat not drugi komplet diz (barva elektrod svečke pove skoraj vse)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti to dela isto poleti al na mrazu je problem, če ti pa to dela odvisno od zunanje temperature pa ti mora mehanik dat not drugi komplet diz (barva elektrod svečke pove skoraj vse)

Smo že odkrili problem.Vseeno hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo že odkrili problem.Vseeno hvala za info.

Saj če boš povedal kaj je bilo ti ne bomo zamerili.... :closedeyes:

Res ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si sigurn :naughty: .

Lastnik pred mano je original auspuhe "odpr-spuco"pa je v tem problem,zaradi tega ne laufa tako kot bi mogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si sigurn :naughty: .

Lastnik pred mano je original auspuhe "odpr-spuco"pa je v tem problem,zaradi tega ne laufa tako kot bi mogo.

Ce mas odprt avspuh moras tud dize menjat... ce te zanimajo originalne velikosti diz lahko pogledam kaksne so....

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ce mas odprt avspuh moras tud dize menjat... ce te zanimajo originalne velikosti diz lahko pogledam kaksne so....

velikost dize lahko sam poizveš,

kako pa lahko pogledaš kakšne doze morajo bit če spremeniš količino vhoda zraka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mmmmmrrrrrrrrrrr....ljubezen na prvi pogled.. mmm , kaka ritka.. pa "nogice", predvsem zadnja.

Malokateri "naked" motor je sestavljen iz delov, katerim je posvečena taka pozornost pri dizajnirnju...

Svetovni rekord.

Vodljiv kot Rogov Pony, oni z 20" kolesi, občutek lahkote tudi skoraj takšen.

Ali pa kot pri APNki.

Gre pa ko sssvinja ( za 690 single mašino ) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ali je že kdo imel priliko voziti omenjeni motor?

mmmmmrrrrrrrrrrr....ljubezen na prvi pogled.. mmm , kaka ritka.. pa "nogice", predvsem zadnja.

Malokateri "naked" motor je sestavljen iz delov, katerim je posvečena taka pozornost pri dizajnirnju...

Svetovni rekord.

Vodljiv kot Rogov Pony, oni z 20" kolesi, občutek lahkote tudi skoraj takšen.

Ali pa kot pri APNki.

Gre pa ko sssvinja ( za 690 single mašino ) :evilgrin:

se strinjam jaz sem se že malo znorel z njim v zagrebu,norišnica samo kapo dol :worship: :worship: :worship:

Če bi cena ne bila tako visoka bi me ziher mel :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!