Skoči na vsebino

Yoshimura izpuhi


MarduK

Priporočene objave

So so cene samo malo majo hecno napisano kot da so cene dolžine dimnikov čudno narjena tabela:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So so cene samo malo majo hecno napisano kot da so cene dolžine dimnikov čudno narjena tabela:D

je že prav napisano .

To so cene , vendar je treba paziti da piše terminale + raccordo

terminale je lonec

raccordo je povezovalna cev

Kar pa je najbolj važno je to , da so vse cene BREZ davka ( iva esclusa )

Italijani imajo navado da pišejo tako , ker gre večina izpuhov v tujino in tam vsak uvoznik doda davek države ( + svoj rabat - normalno )

Vidim da bom moral cene izpuhov letos krepko zvišati saj imam jaz za npr. ducati inox varianta 200€ nižjo ceno , ha,ha,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že prav napisano .

To so cene , vendar je treba paziti da piše terminale + raccordo

terminale je lonec

raccordo je povezovalna cev

Kar pa je najbolj važno je to , da so vse cene BREZ davka ( iva esclusa )

Italijani imajo navado da pišejo tako , ker gre večina izpuhov v tujino in tam vsak uvoznik doda davek države ( + svoj rabat - normalno )

Vidim da bom moral cene izpuhov letos krepko zvišati saj imam jaz za npr. ducati inox varianta 200€ nižjo ceno , ha,ha,

Za božjo volo Oki ne še prec zvišat cene! Počak da nas par poštenjakov, k že šparamo za nove deeptonce, še kup pri tebi, pol pa useki. Brezobzirno.

A sta tista dva moja rora za novo XTZ660 tudi kaj lažja od originalov? Na slikah vidim malo karbona, a je pleh tudi lažji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za božjo volo Oki ne še prec zvišat cene! Počak da nas par poštenjakov, k že šparamo za nove deeptonce, še kup pri tebi, pol pa useki. Brezobzirno.

A sta tista dva moja rora za novo XTZ660 tudi kaj lažja od originalov? Na slikah vidim malo karbona, a je pleh tudi lažji?

Tisti na sliki so iz titana , pa kar precej lažji so od originalnih . Niti 3 kg nima eden .

Pa tudi če bi bili iz inoxa , bi bili še zmeraj lažji . Iz carbona pa ima eden 2,3 kg .

Ne se bat , tebe sem si že zacahnal , zate bodo lanske cene .

Sem pa resno razmišljal o podražitvi , če me ne bodo že Italijani prehiteli in bom v to primoran že po službeni plati .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Zanima me kje bi se dalo dobiti certifikat za Yoshimuro TRS (yamah R1 2004) oziroma če ga kdo ima smile.gif

to ne obstaja tud js sm se zanimu za yoshimura izpuh pa ga ni možno homologerat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako da ne....jaz sem si "fake" naredil....in je šlo kot po maslu z homologacijo....

delal sem si ga za R1 07-08

Popravljeno . Popravil Prix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponarejanje listin

251. člen

(1) Kdor ponaredi listino ali spremeni pravo listino, zato da bi se taka listina uporabila kot prava, ali kdor ponarejeno ali spremenjeno listino uporabi kot pravo, se kaznuje z zaporom do dveh let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma glej....ni sile, itak ni bil na mene pisan (R1) tako, da..... :grrr

drugače pa hvala za 251.člen...vsak dan se kaj novega naučim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Živijo, se zanimam za R-77 za Hondo

 

Na strani od Louis.de pravijo da je zdaj Homologacija MOŽNA za ta slip-on z EU certifikatom.

Slovenija je namreč v EU, torej bi se to dalo homologirati?

 

image.thumb.png.0f6ebec63512aed75e8a4ea4b512a054.png

 


YOSHIMURA R-77 

Exhausts
 
Yoshimura

one of the world's most respected names for exhaust systems, rear silencers and tuning parts for the race track. Experts and aficionados are constantly in raptures at the innovations, quality and incredible performance of these products from Japan. That's certainly true for the Yoshimura R-77 Slip-on Rear Silencer.

EU type approval; no entry required in the vehicle papers

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!