Skoči na vsebino

Zdržal je 1 KM !!


Priporočene objave

......no še malo manjka,pa prodam svoja 1200ccm jajca in si kupim sesalec, da bom lahko dirkal...

Kake maš, a ti ne zastopis, da je orginal 50 cilinder drazji kot pa 70cc Polini kit...Zakaj bi mogu plačat 30 % več za orginal 50 cc kit, kot pa da bi vzeu 70cc polini :?:

Jest mam skuterja, oziroma je pr nasi bajti skuter zato, da lahk z njim skočiš v mesto v trgovino, do soseda, na bazen itd...Za take stvari bi pa tudi jaz prodau BMWja pa bi si kupu sesalec...

p.s btw fotr vozi R1150R :lol: tako, da ne boš mislu...

.......in,kaj mi hočeš s tem povedati,kaj vozi foter???????.......

...srečen on,raje pomisli, kdaj boš ti kaj večjega vozil......razen,če si zadovoljen s skuterjem......

....kaj se pa mene tiče,si lahko gor daš tudi 9000 ccm kit,meni je popolnoma vseeno.........samo malo imaginarne cifre hitrosti se potem pojavljajo v tem topic-u.........

.........mimogrede,jaz s svojimi jajci opravljam privat zadeve po ljubljani,skačem v trgovino,ravno tako kot s skuterjem........ne vidim razlike.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena razlika je v tem da imaš pri skuterju prtljažnik kjer lahko spraviš čelado oz. daš noter stvari ki jih kupiš,... S tem nočem nič izpostavljat skuterje ker tudi jaz komaj čakam močnejši motor! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
KAAJ??? Meni so rekli v Donaccotu, da pride to malo več kot 4 ure po 5000 SIT. Torej, nekje 22k SIT!!!

Fantje, mogoče bom pa res menjal kit... samo kaj bomo mogli reči še na to temo... kje ste menjali?

:shock:

prišlo je do male napakice mi v donaccu smo ti rekli da je ura 4.200,00sit ne pa 5.000,00 sit

marto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!