Skoči na vsebino

125 hard enduro


rok24

Priporočene objave

No sej jst si u bistvu želim met motor kot je recimo yamaha dt 125 al pa kawasaki kmx 125 al pa tut k je husqvarna wr 125 ubistvu nekaj v tem stilu da lahko jst ta motor tudi registriram in se z njim vozim po cestah.

Husqvarna WR ni nikakor mišljena za po cestah. To je nekaj takega kot ktm EXC. Glede na to, da primerjaš z dt-jko pa kmx-om, potem ti je vsekakor najboljša izbira husqvarna WRE (bolj kultivirana verzija, wr je namreč čisti hard enduro).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma maste prov sicer pa mi usak nasvet pride prov sej sm bol ko ne amater še za zdaj v teh zadevah :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšne posebnosti ima ta motor da je najbolši za začtnike?

Vzdržljiv, ne crkava, majhna poraba, fajn gre, pa še na videz je kar v redu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzdržljiv, ne crkava, majhna poraba, fajn gre, pa še na videz je kar v redu :P

sam kupit ga je pa mal večji problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jo prodaš za 450 000sit hehe :D

Za tak denar boš težko dobu kšn lepo ohranen motor, rajši še mau našparej pa si potem kup kj bolšga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tak denar boš težko dobu kšn lepo ohranen motor, rajši še mau našparej pa si potem kup kj bolšga :D

oz kej mojga :grim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splača se ti pogledat še KTM lc2 125. Nekje v rangu wre in dt.

Bolj "civiliziran" kot pa exc.

Se ga da dobit za že kar solidno ceno. mislim pa da se trenutno eden prodaja na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi prodajamo testno CH WXE 125 4T. Prvič registrirana jesen 2005. Cena 30% manj kot nova

Koliko denarja?? A to ima zračno hlajenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko denarja?? A to ima zračno hlajenje?

nov 3.790 EUR minus 30 % je = To pa kar sam zračunaj!

Zračno, da! Tako kot yamaha XT 125, Tomos 125 Enduro in še 99% 4T 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov 3.790 EUR minus 30 % je = To pa kar sam zračunaj!

Zračno, da! Tako kot yamaha XT 125, Tomos 125 Enduro in še 99% 4T 125.

Torej hočete za ta motor 2653eu. Koliko pa ima kilometrov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zahvaljujem se vam za use nasvete in odgovore!! Na koncu sm po treznem razmisleku kupil yamaho xt 125r in sm zelo zadovoljen z njoj!!

Lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kopujen 125 kubični moto pa bi vprašu kaj mi priporočate. Razmišlu sem o kawasaki kmx125 in yamaho dt 125. Kaj je bolše od tega, prosil bi če lahko povete lastniki enega in drugega motorja, dobre in slabe stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če ze šele zdj si začel ukvarjat z motorji in je to tvoj prvi 125ccm in nimaš preveč izkušenj ni fajn da si kupiš kaj močnega ( 20KM al pa več). Neki u izi. Drgač tta Yamaha dt125 bi kr bla uredu sam je letos ni več v prodajnem programu. Tk da kaka hondica enduro bi bla čist ok.

aja pa sori sam kar ste prej pisali nism prebrau . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti žabar bodi samo tiho. Mene zanima kr motor je dober ne pa kakšno temo sem odpru. :headbang: :eek: :devil: java script:emoticon(':devil:', 'smid_15')

:devil:

Naj bo (ker imel oba + nekaj ducatov ostalih 125-ic):

oba tvoja favorita sta kot nova motorja prodajno out (ne greta skoz EURO 3). Kot rabljena: KMX- ov je manj kot DT-jev in so zdelani (že nova osnova ciklistike ni bog vedi kaj) ker mlajšega od 5 let ne dobiš. Tu je DT v prednosti (boljše vzmetena) pa tudi do 3 leta stare že dobiš. Dvotaktnika nista predraga za vzdrževanje.

Ocena za KMX: 2 do 3, DT: 3. Če hočeš prav dobre ali odlične 125 ccm 11 kW endure pač seži po evropskih primerkih. Odsvetujem XT 125 (slaba kakovost izdelave, preslab in ne boš verjel! ekološko sporen štiritaktnik ter preprosto premajhen za povprečnega evropskega mulca - le za nižje od 1,65 m).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!