Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Ni se treba odpovedat ničemur v zmernih količinah in ko enkrat dosežež željeno težo,do takrat pa drži kot pribito zgornji post in zaradi preobilice zgoraj omenjenega se mora tudi kasneje na dieto če ne zaradi videza in počutja pa zaradi zdravstvenih razlogov.

Največja zmota je da je sadje zdravo,ja v zmernih in omejenih količinah,nekateri pa to "zdravo" vzamejo za sveto in potem fruktoza naredi svoje!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD--- a kmetu iz kolena  :huh:

... bo prec pol kile lažji  :D

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi bil tono lažji če bi ti iz jezika :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a pol ti u auspuhu tisti šraufi rožlajo... jest sem pa mislu, da HD tko laufa.

 

aja.... da ne bomo iz teme:

HD je odličen aparat za hujšanje. Vibracije povzročijo hitrejšo presnovo (topljenje) špeha.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ona je pa čedalje hujša....

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da mam js napačna jajca "predipsana" ;)ene 4 dni sm tako tečna, še najbolj sama seb, kaj šele drugim... uboge sodelavke... zmatrana, neprespana...

 

 

za popizdit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa najbolje da poješ sladkarije in boš spet ti  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da mam js napačna jajca "predipsana" ;)ene 4 dni sm tako tečna, še najbolj sama seb, kaj šele drugim... uboge sodelavke... zmatrana, neprespana...

 

 

za popizdit!

Ne hujšat, oziroma črtat različno hrano. Jej kot prej, a izogibaj se OH po 16h popoldne. Jej zjutraj veliko, potem pa vedno manjše porcije.Pojej 5 obrokov na dan, pa med njimi ne sme bit več kot 4 ure. Gibaj se veliko. Porabi vso hrano, ki jo zaužiješ. Pa vedit moraš, da težo, ki si jo pridobivala nekaj let, ne moreš zmanjšati v 2 mesecih, ampak je to življenski projekt. Ko boš prišla na željeno težo ne smeš rečt, evo pa sm tle, pa delat vse po starem. Bodo kile prišle nazaj. Pa gibanje, gibanje, gibanje!

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo ninč ,če si zdržala do danes po projektu ,kapo dol  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem se odločla, ma da delam na tem! in s tako podporo nimam kaj bluzit

 

no, da se pohvalim še ostalim :P

s tisto "plastično hrano" na sliki par strani nazaj+ nekaj trde hrane (zelena zelenjava- več ali manj solata, pusto meso, jajca in mandlji) je šlo 5 kil dol... v 2 tednih

in ne, nikoli nisem lačna, hrane je dovolj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Fiam ,maš vso podporo še naprej! Za tiste ki ne veste pa od 5kg je vsaj 3.5 kg vode se pravi realno smo stopili 1.5kg maščobe v dveh tednih treningov in kardia. Predvidena zdrava izguba maščob je s pridnim delom od 0.5 kg do 1 kg na teden,se pravi vse po planu!!!

 

Skalar se strinjam tudi s tabo toda do neke meje,ne bi pa spet zahajal v debato s tabo zakaj in kako ker sem že vse razložil stran ali dve nazaj,na kratko tako začnemo živeti ko dosežemo željeni cilj. Z dieto pa počasi spreminjamo tudi miselnost osebe da sam pride do teh ugotovitev!

 

Od teh ki se odločijo hujšat ,karikiram, jim od 100 kom uspe 10-im saj so možgani največji porabnik kalorij. Preobilni ljudje so zasvojeni z oh ali sladkorjem ki po zaužitju sproži hormone endorfirine ki so hormoni sreče,po hrani se počutijo dobro a je učinek kratkotrajen in ko popusti evforija se začne spet začaran krog s katerega večina oseb ne najde izhoda. Zato smo ljudje na nizkokalorični hrani največkrat razdražljivi in otožni ,ker telo odvajamo od endorfirinov in še kakšnega hormona ki ga sprošča prenajedanje samo res ne bi zahajal v podrobnosti!

 

Tako lahko(pa brez zamere) to početje z lahkoto primerjamo z narkomani ki uživajo droge ki sproščajo Dopamin(heroin...itd) učinek je kratkotrajen in spet imamo začaran krog,zato osebno zelo spoštujem ljudi ,ki jim uspe saj je pot do uspeha težka in trnova kljub temu da sta navedeni situaciji povsem drugačna svetova !

 

lp Trener Kmet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehvaležno vprašanje,bom odgovoril na način da vsakemu različno ni recepta,ker nekdo je bolj zasvojen nekdo manj,nekdo bolj debel nekdo manj,več imaš mišične mase(dobre predispozicije) manjša je kriza,obratno večja je kriza.............preobrazba k drugačnemu razmišljanju pa cca traja do 6 mesecev,seveda če ti to uspe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, hvala. Opazam ze leta, da se tisti, ki precej shujsajo, praviloma iz dobrovoljckov spremenijo v totalne tecnobe. Sem gruntala, da mam raje kaksno kg viska kot da sem skoz slabe volje in pain in the ass.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scarlett ,ne to se kasneje obrne v dobrobit osebe katera hujša,saj lahko kasneje tudi kakšen sladoled,piškotek čokolado spraviš v sebe pa ne bo hude ure in tehnica ne bo pokazala nič več,po preobrazbi ki mora biti telesna in psihična se vrnemo na normalen jedilnik ki vsebuje tudi v vrhu piramide sladkor,življenje se postavi v normalo,ker hormone spravimo v ravnovesje!

 

pa pustiva da vam predmenstrualni cikel z estrogenom dela včasih težave  :P To je tudi eden poglavitnih vzrokov slabe volje pri ženskah,saj imajo v tem obdobju povišan estrogen in željo po čokoladi,estrogen pa še dodatno veže vodo na telo in v 80% so takrat ženske težje za kakšen kg do 2....

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In po koliko casa te mine kriza po sladkorju ter tecnoba?

Zato pa je lažje kot imeti samo dieto, če nadomestimo potrebe omenjenih hormonov z aktivnim gibanjem (hitra hoja, tek, kolesarjenje, ... ) saj tako spodbujamo delovanje nadledvičnih žlez in posledično izločanje hormonov, kot so betaendorfin, noradrenalin, serotonin in dopamin. Ti pa nas zraven drugih pozitivnih vplivov na telo, spet naredijo srečne. :kva2:

In kot @kmet pravi, vsakemu ustrezno vadbo glede na njegovo fizično pripravljenost!

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred otroci je bil cas za miganje, vaga je kazala -15kg. Zdaj pa, ce je vreme in cas, se grem raje peljat, ker je to edino, kjer moram biti dovolj skoncentrirana, da ob tem nimam casa razmisljat o problemih. Izgovori? Ja, to pa obvladam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem črtal s svojega jedilnika, sladkor ter majonezo, jem isto hrano kot prej. 5 obrokov na dan. Od meseca junija do danes sem iz 94 kg na 85 kg. Prej sem komaj pretekel 1km, sedaj tečem na 6 km 24 min. Seveda tudi kolesarim-veliko- v naravi in na sobnem kolesu. Veliko hodim in dvigujem uteži(kadar me rama ne boli). Imam trojno zmago , se veliko bolje počutim kot prej, imam precej več volje za katerokoli stvar(lahko rečem da sem srečnejši) in pridobil sem precej mišic. Vse prejšne diete mi niso pomagale, najprej sem kilograme izgubil, a kasneje so se vrnile v hujši obliki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!