Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Danes sem gledal dve ženski stari malo čez 50 let, XXXL konfekcijske številke, ki sta se z dvigalom peljale iz kleti v pritličje.

Iz kleti v pritličje?!?!  :huh: To je približno 20 stopnic :huh: ... najdem kar nekaj besed za take, a se bom zadržal, da ne bi koga užalil.

Skratka ni vse od prehrane odvisno, ampak predvsem od vsesplošnega življenskega stila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem gledal dve ženski stari malo čez 50 let, XXXL konfekcijske številke, ki sta se z dvigalom peljale iz kleti v pritličje.

Iz kleti v pritličje?!?!  :huh: To je približno 20 stopnic :huh: ... najdem kar nekaj besed za take, a se bom zadržal, da ne bi koga užalil.

Skratka ni vse od prehrane odvisno, ampak predvsem od vsesplošnega življenskega stila!

 

masikater ne zmore niti teh 20 stopnic, ker nošenje dodatne teže skozi leta uničuje tudi komplet skelet. pa bit xxxl je neprimerno bolj rezultat prekomernega hranjenja, kot pa ne gibanja.

 

drgač pa še zgolj kot zanimivost. to floskulo, da se ljudje redimo zaradi pomankanja gibanja najbolj podpirajo in lansirajo proizvajalci nezrave hrane (ala čokoladice mars, m&m, ter verige hitre prehrane) in s tem valijo krivdo na potrošnika. dejstvo pa je, da je večina hrane, ki je kakorkoli prej pripravljena namenoma visokokalorična in nabita z vsem kar nam je všeč, da je pojemo še veliko več kot je potrebno.

 

tko da tisti, ki morate hujšat mal krivde lahko zvalite tudi na industrijo ;) drgač pa zelo poučna serija oddaj. se splača pogledat, katere pasti nam vse nastavlja prehrambena industrija http://www.bbc.co.uk/programmes/b01k0fs0

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cukr reši vse tegobe.... proizvajalcev in potrošnikov.

 

cukr je najcenejša stvar, ki jedi da okus... tebi se zdi to odlično...in hočeš šeeeee.... :kva1: ...zato vsa industrijska hrana vsebuje oogroooomno cukra........telo pa sprejme cukr kot UUAAAU :kva2: dober vir enrgije, ki ga takoj kopiči v zaloge, če ga sproti ne porabiš.

Verjetno je en m&m povsem dovolj za potrebe telesa, da preteče en kilometer.... en Mars pa zadošča verjetno že za en mali maraton...

...boh ne dej, da greš na kos Sacher torte... pol pa še sladoled, pol si pa žejen, pa še na 0,5l kokakole. te energije telo za normalno "obratovanje"ne porabi v treh dneh... :slap:

 

Vse je v količini in energetski vrednosti hrane... z gibanjem punce samo dvignete povešene ritke, fantje pa se lahko pohvalimo s sixpekom, namest vampekom... da ne govorim o mnoooogo boljšem počutju, ki si ga pridobiš z vnesenim kisikom in dobro telesno kondicijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

masikater ne zmore niti teh 20 stopnic, ker nošenje dodatne teže skozi leta uničuje tudi komplet skelet. .......

... jaz tudi težko zmorem teh 20 stopnic..... zato pa preskakujem po dve ali tri.... pa jih je prec pol manj.....   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz tudi težko zmorem teh 20 stopnic..... zato pa preskakujem po dve ali tri.... pa jih je prec pol manj.....   :P

jst grem pa z dvigalom :P mi je usec gumbke prtiskat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem pa z dvigalom :P mi je usec gumbke prtiskat :D

Jaz tud in to samo da majo kej govorit tisti ki po stopnicah hodijo  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem pa z dvigalom :P mi je usec gumbke prtiskat :D

 

... prow.... grem naslednjič s tabo.... pa prtisnem še jest na gumbek  STOP

 

:lol1:

...pol grem pa peš naprej....

 

:lol1:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živnorc ti grejo aerosmithi preveč po glavi :lol:

 

no pa da prlimam še jst našo shujševalno kuhinjo. buhtlčki z vanilijevo, kavino oz. čokoladno kremo. eating-cookie.gif

post-23082-0-25532000-1422261955_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... naslednjič pokliči.... ti pokažem, kako se hujša s pomočjo tort...  :P

 

:lol1:

 

..ene 20 jih naredi... pol se bomo pa obmetavali z njimi...

 

:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... znam jest celo salamo pomlatit, če je treba..... pol bom pa spet joku v tej temi...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam salama pa dobra žemljica gresta pa tud skupi... torica je pa za sladico :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Johansova, salamo je treba zaterat v žemljo in tok cajta mešat da pride vun deci zenfa in tako si ob 351 gramčkov. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!