Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

  • 5 tedne pozneje...

Jao jao Ninč... Hujš k termit... Sam iščem. Če ne sladko pa slano... In tako cel dan v začaranem krogu... Nikakor ne morem k sebi prit in vsaj cukr črtat... Se mi bo kr skegal... Na lchf ne želim, ker obozujem ovsene kosmice, proseno kašo, ajdovo kašo, kisel kruh... In še kaj bi se najdlo... 

Upam, da se kmalu meja odpre in začnemo noret v fitnesu (šiht in sprehod je kr mal premal) ker tole bo kmalu že kr trimač ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Ninč. pravi:

Jao jao Ninč... Hujš k termit... Sam iščem. Če ne sladko pa slano... In tako cel dan v začaranem krogu...

Evo tebe... ?

149699894_3891056607620636_2656543481309142503_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 2. 2021 ob 22:36, Ninč. pravi:

Jao jao Ninč... Hujš k termit... Sam iščem. Če ne sladko pa slano... In tako cel dan v začaranem krogu... Nikakor ne morem k sebi prit in vsaj cukr črtat... Se mi bo kr skegal... Na lchf ne želim, ker obozujem ovsene kosmice, proseno kašo, ajdovo kašo, kisel kruh... In še kaj bi se najdlo... 

Upam, da se kmalu meja odpre in začnemo noret v fitnesu (šiht in sprehod je kr mal premal) ker tole bo kmalu že kr trimač ???

A se u fitnesu  da tudi hujšat? 

Sprašujem, ker še nikoli nisem bil. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Tedybear pravi:

A se u fitnesu  da tudi hujšat? 

Sprašujem, ker še nikoli nisem bil. ..

To se sam doma dela ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Tedybear pravi:

A se u fitnesu  da tudi hujšat? 

Sprašujem, ker še nikoli nisem bil. ..

Jaz sem bil, ampak boljši učinek je bil na kolesu...

In še čas zunaj v naravi je 3x hireje tekel ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

A se u fitnesu  da tudi hujšat? 

Sprašujem, ker še nikoli nisem bil. ..

Aha to je tista fora...6 mesecev že plačujem članarino za fitnes pa še nisem nič shujšal...moram iti tja pogledat kaj se dogaja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred eno uro, J.a.m.e.s pravi:

154125596_3737964626295511_1510265126791421002_n.jpg

aha..pojdi v blato..boš dodal še eno nulo zadaj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 2. 2021 ob 22:36, Ninč. pravi:

Jao jao Ninč... Hujš k termit... Sam iščem. Če ne sladko pa slano... In tako cel dan v začaranem krogu... Nikakor ne morem k sebi prit in vsaj cukr črtat... Se mi bo kr skegal... Na lchf ne želim, ker obozujem ovsene kosmice, proseno kašo, ajdovo kašo, kisel kruh... In še kaj bi se najdlo... 

Upam, da se kmalu meja odpre in začnemo noret v fitnesu (šiht in sprehod je kr mal premal) ker tole bo kmalu že kr trimač ???

Pa pojdi na prilagojen "lchf". Najdi srednjo pot zase. Problem-ček je ta, da višek OH vpliva kot vlakec smrti v tvojem telesu in koprniš za še več futra. Dejansko ti dvigne apetit. In to je problematično. Pa pojdi na cca 15-20% beljakovin, cca 20-30% OH in preostalo zdrave maščobe. Tudi apetit se ti bo uravnal. Prva dva meseca sta najtežja. Odkar ne sprehajam več pseto in sem pol manj časa zunaj, ker pač brez psa je dolgčas. Sem se tudi jaz obložila. :( In sem tudi na dieti. Nobeno miganje ne pomaga toliko kot urejena prehrana. Zdaj mam vsaj motivacijo. Več kot pol hlač mi je pretesnih in tudi moto hlače so zelo tesne :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Nja pravi:

Pa pojdi na prilagojen "lchf". Najdi srednjo pot zase. Problem-ček je ta, da višek OH vpliva kot vlakec smrti v tvojem telesu in koprniš za še več futra. Dejansko ti dvigne apetit. In to je problematično. Pa pojdi na cca 15-20% beljakovin, cca 20-30% OH in preostalo zdrave maščobe. Tudi apetit se ti bo uravnal. Prva dva meseca sta najtežja. Odkar ne sprehajam več pseto in sem pol manj časa zunaj, ker pač brez psa je dolgčas. Sem se tudi jaz obložila. :( In sem tudi na dieti. Nobeno miganje ne pomaga toliko kot urejena prehrana. Zdaj mam vsaj motivacijo. Več kot pol hlač mi je pretesnih in tudi moto hlače so zelo tesne :D 

Sem ji napisal od lchf do normalnega jedilnika prav za njo. 

Če človek nima discipline in jeklene volje išče bližnjice.... Tu pa ni rezultatov. 

To je vsa resnica, ki jo ljudje težko slišijo aneda Ninč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Nja pravi:

Pa pojdi na prilagojen "lchf". Najdi srednjo pot zase. Problem-ček je ta, da višek OH vpliva kot vlakec smrti v tvojem telesu in koprniš za še več futra. Dejansko ti dvigne apetit. In to je problematično. Pa pojdi na cca 15-20% beljakovin, cca 20-30% OH in preostalo zdrave maščobe. Tudi apetit se ti bo uravnal. Prva dva meseca sta najtežja. Odkar ne sprehajam več pseto in sem pol manj časa zunaj, ker pač brez psa je dolgčas. Sem se tudi jaz obložila. :( In sem tudi na dieti. Nobeno miganje ne pomaga toliko kot urejena prehrana. Zdaj mam vsaj motivacijo. Več kot pol hlač mi je pretesnih in tudi moto hlače so zelo tesne :D 

zdaj je čas posta, deluje pri vseh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj vem, kje ga serjem :P

155940097_4000601759963960_2180394206540654020_n.jpg.c579999157e0c5b716e9d95c0fdcea35.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah... Jednom se živi ? čeprav se še kr nisem zbrcala... Jebiga, trenutno so druge stvari v igri. Se pa poslušam z izgovori, kt uni 300kilski revezi... Fak Ninč! 

 

FB_IMG_1615146249747.jpg

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
pred 23 urami, Ninč. pravi:

IMG-9c904588687bbedc34e490f91a655eda-V.jpg

To so kmetje včasih jedli za fruštek pa niso rabili diete...?:kmet:

pred 12 urami, Ninč. pravi:

FB_IMG_1619937360122.jpg

To je pa resnica, včasih sem hodil v manjšo delikateso po sendvič taki ta pravi, konkretni. Potem pa je gazdarica postala vegetarijanka pa je šlo vse u k...c, ona stalno tečna, zelena, prozorna...jaz pa brez njami sendviča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

true :P

183618557_173231274708429_2687626373866450993_n.png.febdab369ce47ed3a8fbdedaa84d62b2.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Odkrila sem odlično dieto. Shujšaš brez "težav". Samo od skrbi za zdravje in življenje živali te boli glava, srce, želodec. Apetita sploh nimaš, pa kar gredo kilogramčki v enem tednu. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Nja pravi:

Odkrila sem odlično dieto. Shujšaš brez "težav". Samo od skrbi za zdravje in življenje živali te boli glava, srce, želodec. Apetita sploh nimaš, pa kar gredo kilogramčki v enem tednu. 

Žal se tu ne bi strinjal s tabo, slaba volja ponavadi zmanjša motivacijo do gibanja, kar posledično povzroči debelost. Tudi če tehtnica pokaže manj, ogledalo pokaže več...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!