Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

pred 3 urami, JamesTheMan pravi:

Ko slišim za te razne čangšlang herbal power produkte, s katerimi bi naj dobil super druper energijo in shujšal do kosti, dobim samo nekaj... kurjo kožo. Čisto enostavna foruma za hujšanje, porabi več kot požreš. Oprosti na izrazu, samo tu ni nekih bližnjic z raznimi produkti, požrl bom samo svinjarijo, čez spil herbal power napitek, se ulegel na kavč in hujšal. 

 

gibanje in manj jest, ni druge

gledam pa te trende dandanes, vsak je danes strokovnjak za zdravo prehrano, fitnes, reševanje kitov...narod pripravljen plačat svetovalce v stotine eur za preprost recept hujšanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

gibanje in manj jest, ni druge

gledam pa te trende dandanes, vsak je danes strokovnjak za zdravo prehrano, fitnes, reševanje kitov...narod pripravljen plačat svetovalce v stotine eur za preprost recept hujšanja

Sej vem, da ne bos verjel, ampak še zdaleć ni tako preprosto kot ti misliš. Mogoče za nekoga, ki je zadel na genski loteriji, za vecino pa ne. Ni to samo preprosta kalkulacija toliko kalorij not toliko ven. Zelo vazno je kaj jes, kdaj jes, kaj jes pred treningom kaj po treningu in stobdrugih detaljev. Sploh ko si mal v letih in se metabolizem upocasni, hormoni upadejo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

v dachau so pazili, kaj jedo, ja

 

Ne tam so se drzali tvojega sistema, veliko gibanja malo kalorij :twak:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in je na vseh delovalo, ne glede na presnovo

skrito kamero takemu, ki pravi da ne gre...

najbolj naravno gibanje=hoja in svež luft, al pa kako plavanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Snecer pravi:

 

najbolj naravno gibanje=hoja in svež luft, al pa kako plavanje

Samo to!Ista prehrana,razen jogurt namesto čokolina za zajtrk in iz 89kg na 67 v 13 mesecih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, sesir pravi:

Samo to!Ista prehrana,razen jogurt namesto čokolina za zajtrk in iz 89kg na 67 v 13 mesecih!

Na tvojem mestu bi šel mal k zdravniku, to zihr ni od jogurta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Frenk 67 pravi:

Na tvojem mestu bi šel mal k zdravniku, to zihr ni od jogurta.

Hehe...imam redne kontrole...ko pravi Sneci GIBANJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Frenk 67 pravi:

Na tvojem mestu bi šel mal k zdravniku, to zihr ni od jogurta.

mogoče pije ACTIVIJO :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

mogoče pije ACTIVIJO :D

 

Pač prvo so mi zdravniki priporočali za zajtrke čokolino saj sem imel v komi 51 kg...ko prišu na 89 sem se počutil ko prašič in pač za zajtrk začel jogurt jest.Prehrano rabim redno zaradi tablet...Gibanje zelo redno,svež zrak,veliko v jakuzijo...

IMG_20180329_180850.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

 

Važno,da lahko pojem jutranje tablete....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Frenk 67 said:

Na tvojem mestu bi šel mal k zdravniku, to zihr ni od jogurta.

Jaz mu pa verjamem, še gibanje naj definira bolj natančno, ker je možno v takem času shujšati brez pretiranega napora in odrekanja pri hrani. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Pač prvo so mi zdravniki priporočali za zajtrke čokolino saj sem imel v komi 51 kg...ko prišu na 89 sem se počutil ko prašič in pač za zajtrk začel jogurt jest.Prehrano rabim redno zaradi tablet...Gibanje zelo redno,svež zrak,veliko v jakuzijo...

 

K sem jst pršu na 89 kil sem se počutu k balerina. Sam sem pršu z druge strani. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debelinkoti ne se sekirat. Ko te zdravje izda si hitro ob nekaj kg. Izgubil sem nekaj kil, sedaj pa kljub temu da 3 mesece ne kadim težo ohranjam z gibanjem in jem manj kruha in cukra. Če imaš kakšno kilo prevec je pa rezerva za hude čase. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Frenk 67 pravi:

K sem jst pršu na 89 kil sem se počutu k balerina. Sam sem pršu z druge strani. :D

nevem zakaj mi je to znano:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikol nism slišu, da leu, k zgricka kakšno mastno žvau, da obgloda okol mastn pa pusti al pa nezdravo vn zbruha :huh:

tko kt ninđa .. k navali na odojka, polom in ogloda vse kosti :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak navkljub vsem temu filozofiranju se zadeva začne in konča v glavi. Dokler se sam pri sebi ne odločiš za akcijo, ampak zares odločiš, ti tudi tone prebranih člankov ne bo pomagalo in vsaka sprememba pri hrani in/ali aktivnosti bo odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 3. 2018 ob 10:09, lucif3rka pravi:

Ampak navkljub vsem temu filozofiranju se zadeva začne in konča v glavi. Dokler se sam pri sebi ne odločiš za akcijo, ampak zares odločiš, ti tudi tone prebranih člankov ne bo pomagalo in vsaka sprememba pri hrani in/ali aktivnosti bo odveč.

fakir samo v glavi program premakne in uravnava presnovo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Cestitam, zelo lep rezultat (da ne napisem dosezek)!

 

 

 

Me zanima kolk bo shujsal moj Falco ko mu menjam rora

Porocam!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!