Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Moraš tudi sexat, ne se samo gonit.

Če nič ne ulovim, same pudlice se mi nastavljajo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre samo za kalorije in porabo. Če je vnos večji, se redimo. Vnos manjši, hujšamo. Težava pa nastopi, da ljudje po večine ne vedo, kaj ima koliko kalorij in kaj telo potrebuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre samo za kalorije in porabo. Če je vnos večji, se redimo. Vnos manjši, hujšamo. Težava pa nastopi, da ljudje po večine ne vedo, kaj ima koliko kalorij in kaj telo potrebuje.

Preprosta matematika :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljša dienta: MANJ ŽRI VEČ SE GIBAJ pa je. Več obrokov na dan ... pa po 5 ali 6h nič.

LP

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav mam jst ravno nasproten problem(želim dobit na kilaž. Pa ne špeha, da ne bo kdo narobe razumu :P ), se mi zdi, da so vse hitre diete, z velikim odrekanjem, malo gibanja, čudežnimi tabletami... totaln podn :BUA: .

Spremenit morš življenski slog v katerga vklučiš več gibanje (v katerem uživaš in ne neko prisilno razgibavanje po katerem te vse boli... ) in bolj zdravo prehrano(Kaj bi bilo to :hmm: ), ki pa ti mora bit spet dobra(ne spet neka prisilna odrekanja vsega). Da povzamem. Ne se odrekat, ampak izberite drug način življenja.

(Ja, sej vem, nč konkretnega nism povedu :blush: )

Pa še neki... Ne stremet v neke lepotne ideale, smo vitki, malo manj vitki, malo močnejši... Tak kot so suhice lepe so tud malo močnejše lepe :D Sam sprejet morš to. In ja, tisti malo večji trebušček je lep, da ne omenjam malo močnejše zadnce :wub:

Sam ne bit v ekstremih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljša dienta: MANJ ŽRI VEČ SE GIBAJ pa je. Več obrokov na dan ... pa po 5 ali 6h nič.

LP

:)

Točno tako. Vendar ljudje tega ne zmorejo. Dokler se v življenju vse meri v "pivovski steklenicah" in zabava brez obilice alkohola in hrane, ni zabava, tako dolgo je vsako konstruktivno razmišljanje v tej smeri nesmiselno. Idealna telesna teža ni samo estetika, ampak predvsem zdravje. Da ne obremenjujemo telesa in okostja po nepotrebne. Z 90 dnevno dieto pa metabolizem navadimo na nove standarde prehranjevanja in se z lahkoto znebimo odvečne teže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Vendar ljudje tega ne zmorejo. Dokler se v življenju vse meri v "pivovski steklenicah" in zabava brez obilice alkohola in hrane, ni zabava, tako dolgo je vsako konstruktivno razmišljanje v tej smeri nesmiselno. Idealna telesna teža ni samo estetika, ampak predvsem zdravje. Da ne obremenjujemo telesa in okostja po nepotrebne. Z 90 dnevno dieto pa metabolizem navadimo na nove standarde prehranjevanja in se z lahkoto znebimo odvečne teže.

Velika natega je že v samem nazivu - "90 dnevna dieta". Potem pa kaj?

Gre predvsem za to, kot je rekel tudi Lojzi, da spremeniš način razmišljanja, če uvidiš, da ti stanje v kakršnem si, ni všeč. Če si deble in zadovoljen - jebiga, greš na pivo in McGravža.

Prvi mesec ali dva je sprememba najbolj očitna. Ciklizacija OH in redna telesna vadba je tudi dolgotrajne način zniževanja telesne maščobe in ohranjanja rezultatov.

Ampak če ni v glavi zasuka, da je potrebno spremeniti obstoječe nezdrave navade, potem ni trajnega efekta. Ideje - 30 ni, 60 nid, 90 dni potem bo pa ok, to so povsem mimo. Stradanje in odrekanje pa sploh, ker drugega, kot upočasnjenega metabolizma ne pridelamo. To pa je tui razlog, da se izgubljeni kilogrami še kko radi vrnejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez stradanja ni hujšanja. Takšne diete ni, da bi žrl kot uš in obenem hujšal. Razen na papirju.

Med stradanjem in prenažiranjem verjetno obstoja kakšna vmesna varianta. Po moje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika natega je že v samem nazivu - "90 dnevna dieta". Potem pa kaj?

Gre predvsem za to, kot je rekel tudi Lojzi, da spremeniš način razmišljanja, če uvidiš, da ti stanje v kakršnem si, ni všeč. Če si deble in zadovoljen - jebiga, greš na pivo in McGravža.

Prvi mesec ali dva je sprememba najbolj očitna. Ciklizacija OH in redna telesna vadba je tudi dolgotrajne način zniževanja telesne maščobe in ohranjanja rezultatov.

Ampak če ni v glavi zasuka, da je potrebno spremeniti obstoječe nezdrave navade, potem ni trajnega efekta. Ideje - 30 ni, 60 nid, 90 dni potem bo pa ok, to so povsem mimo. Stradanje in odrekanje pa sploh, ker drugega, kot upočasnjenega metabolizma ne pridelamo. To pa je tui razlog, da se izgubljeni kilogrami še kko radi vrnejo.

Seveda. Saj za to gre. Brez spremembe načina življenja, je vsako hujšanje odveč. Hujšati, da bomo po koncu diete spet žrli, nima nobenega smisla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Saj za to gre. Brez spremembe načina življenja, je vsako hujšanje odveč. Hujšati, da bomo po koncu diete spet žrli, nima nobenega smisla.

Kakšnih 8 let nazaj sem v roku dobrih 2 mesecev zgubil 13kg in takšno težo obdržal do lani (tale zima me je malo zjebala :blush: ). Recept? Nea žri tolko!

Za začetek sem večerne sendviče in podobno sranje zamenjal s sadjem nato večinoma po 18 uri nič. Jebi ga če, sem bil lačen sem še vedno šel na kakšen dober polnomastni burek pa ni bilo nobene panike. Ni potrebno nikakršnega odrekanja oziroma stradanja ampak samo malo samokontrole. Pa rekreacija tudi ne škodi. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnih 8 let nazaj sem v roku dobrih 2 mesecev zgubil 13kg in takšno težo obdržal do lani (tale zima me je malo zjebala :blush: ). Recept? Nea žri tolko!

Za začetek sem večerne sendviče in podobno sranje zamenjal s sadjem nato večinoma po 18 uri nič. Jebi ga če, sem bil lačen sem še vedno šel na kakšen dober polnomastni burek pa ni bilo nobene panike. Ni potrebno nikakršnega odrekanja oziroma stradanja ampak samo malo samokontrole. Pa rekreacija tudi ne škodi. :grrr

Vidiš, Kec, da znaš tudi kaj zelo poučnega napisati. Popolnoma se strinjam s teboj. Malo manj žretja in malo več samokontrole. Pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med stradanjem in prenažiranjem verjetno obstoja kakšna vmesna varianta. Po moje.

samokontrola...

Lobo se moti, krepko.

:grrr

Vidiš, Kec, da znaš tudi kaj zelo poučnega napisati. Popolnoma se strinjam s teboj. Malo manj žretja in malo več samokontrole. Pa je.

pogovarjate se kot babe.... moram shujšati dve kili se mi na bokih pozna... :lol1: poskusi en mesec s tisto dieto, to se boš samo lepo učistil... pol boš pa videl kako je. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hujšati hmmmmmmmmmmm

kaj, če bi vi malo švicali prej? :?

Zjutri vsak dan na tešče jogging najmanj 45 min, po 18-uri nema "klope", zvečer vsaj 3x na tedn ponoviš jutranjko!

Papaš pa vse v mejah normale kar se tiče količin!

P.S. m ogoče pa pride rezultat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler se v redu počutiš, nč hudga če nekaj kil preveč :grrr

Najraje pa slišim tako lepo argumentirano podano izjavo.

Aja, saj je od tebe - ni da bi bogaboječ Marsovec kaj drugega pričakoval.

Teci Forrest, teci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, Kec, da znaš tudi kaj zelo poučnega napisati. Popolnoma se strinjam s teboj. Malo manj žretja in malo več samokontrole. Pa je.

Za razliko od tebe mi tudi to kdaj uspe. :evilgrin:

(he he, tale je bla malce pod pasom, sori ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razliko od tebe mi tudi to kdaj uspe. :evilgrin:

(he he, tale je bla malce pod pasom, sori ;) )

He, he, he...Simpatično. Sorry sprejet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, da se zgubljat kile brez problema. Ali samokontrola ali pa več miganja pač po želji. Na diete pa ostale bedarije pa bolj malo dam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!