Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Meni se je danes pričel drugi mesec oziroma drugih 30 dni. Počutim se dobro. Teža je padla za nekaj malaga manj kot 10 kg. Tek se mi je zmanjšal za cca. 50%. tale 90 dnevna dieta deluje. Definitivno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni natega. Lahko ti povem na svojem primeru. 01.01.2007 sem začel z ločevalno dieto pri 93,4 kg. Danes, 30 dni kasneje, jih je zjutraj tehtnica pokazala 83,8 kg. Ni natega. Je pa sprememba in disciplina. Huda.

bo držalo... če malo paziš in namesto testenin uporabiš kuhano cvetačo ali brokoli pod polivko ali ob zrezek, (kar je meni sicer zelo dobro) gredo kilogrami res dol... meni je zdaj januarja, v obdobju učenja in "nežuranja" uspelo mimogrede izgubiti 6kg....

samo strah me je kaj bo, ko se pričnejo zbori... :evilgrin: saj veste, hektolitri pira in porcije čevapov čez.... v bistvu sem se ravno na ta način zredil....

hm... bo treba pospešeno migat od vikenda do vikenda... druge ne vidim.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je danes pričel drugi mesec oziroma drugih 30 dni. Počutim se dobro. Teža je padla za nekaj malaga manj kot 10 kg. Tek se mi je zmanjšal za cca. 50%. tale 90 dnevna dieta deluje. Definitivno.

Kaj se bo zgodilo s teboj, ko boš imel po tvoji statistiki po 90 dnevni ločevalni dieti prehod za cca 30 kg manj :whistle: :eek:

konec marca ti tehtnica. pokaže okoli 63 kg :grrr :grrr :grrr kaj potem? Nazaj žret na fula/umirjeno/ali naresti kar 365 dnevno ločevalno dieto hmmm konc leta boš izpuhtel :cry:

Vem, da smo na motoplanetu sam to ti gre nekam prehitro!!! :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bom malo bolj zmerno jedel in kontroliral težo. Nisem pa začel hujšati zato, da bom lahko spet žrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni se je danes pričel drugi mesec oziroma drugih 30 dni. Počutim se dobro. Teža je padla za nekaj malaga manj kot 10 kg. Tek se mi je zmanjšal za cca. 50%. tale 90 dnevna dieta deluje. Definitivno.

Kakšni so bili občutki prvi teden? Pa ne me preveč strašiti, prosim :( .

Namen imam začeti jutri zjutraj, ITM imam grozljivih 34,5 (glej sliko) :BUA: . Sedaj vsaj vem, zakaj moped nikamor več ne potegne :kva2: .

post-8423-1172003904_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni so bili občutki prvi teden? Pa ne me preveč strašiti, prosim :( .

Namen imam začeti jutri zjutraj, ITM imam grozljivih 34,5 (glej sliko) :BUA: . Sedaj vsaj vem, zakaj moped nikamor več ne potegne :kva2: .

Andi nikar se ne sekiraj,jaz mam ITM (50kg) pa glih tako živim.No sem shujšal čez zimo 15kg. :blink: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj vsaj vem, zakaj moped nikamor več ne potegne....

Vsak dober majster ima orodje pod streho... tut to neki šteje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 tedne 3kg dol, do velke noči še vsaj 6kg dol, upam da mi bo ratal, je hudo, laži je blo nehat kadit, kot pa se držat diete in še pol vzdrževat željeno težo

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj oče pred vsakim poletjem ko se čez zimo naje 2 tedna nič ne je, samo pije kako vodo pa to pa pride cel bled pa se trese ampak uspe mu shujšat, lani je shujšal za 12kg. Je neumno početje ampak najbolj učinkovito. Te diete sad jedem sad nejedem ponavadi niso uspešne saj se noben ne drži, se enostavno nemoreš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se drzim tega: Spodbujaj dobre navade in ne kontroliraj slabih. Se pravi jej 20kg mesa na dan ce si ze tko zelis, sam spodbuji stvari k ti bodo pomagala tezo drzat (hoja, tek, sex - aktivnost)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni so bili občutki prvi teden? Pa ne me preveč strašiti, prosim :( .

Namen imam začeti jutri zjutraj, ITM imam grozljivih 34,5 (glej sliko) :BUA: . Sedaj vsaj vem, zakaj moped nikamor več ne potegne :kva2: .

jst mam 140 kg ... oz. zdaj že malo manj ... :evilgrin:

Vi se zajebavate :) jaz pa stradam... :lol:

s stradanjem hujšaš le kratkoročno, torej za nekaj dni, morda tednov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s stradanjem hujšaš le kratkoročno, torej za nekaj dni, morda tednov ...

:evilgrin: Nikoli ne veš kje se poba nahaja (jail-nekje v indo-malez-burmanskem-ect...), mogoče mu uspe v letih, mu pošljemo kej futra :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut 90-dnevno dieto uporabu in sm shujšu od 112kg na 87 kg

držu sm se sam 60 dni, zdej pa spet na fula žrem pa se ne zredim :OK: :OK: :OK:

drugač osebno nism stradu sam nehu sm pir pit pa kavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

držu sm se sam 60 dni, zdej pa spet na fula žrem pa se ne zredim :OK: :OK: :OK:

Stehtaj se čez 2 ali 4 mesece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s stradanjem hujšaš le kratkoročno, torej za nekaj dni, morda tednov ...

jap :yes: in ko ne zdržiš več in vse prekineš, se ponavadi še dodatno zrediš, ker žreš in hočeš nadoknadit vse tisto, ko si stradal :doze:

ohranjat TT je čist 'enostavno'.....'vložit' moraš približno enako, kot pol pokuriš :photo: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut 90-dnevno dieto uporabu in sm shujšu od 112kg na 87 kg

držu sm se sam 60 dni, zdej pa spet na fula žrem pa se ne zredim :OK: :OK: :OK:

drugač osebno nism stradu sam nehu sm pir pit pa kavo

Ta teden sta bili pri meni dve stranki, ki sta pred cca tremi meseci zaključili z 90dnevno dieto. Po zaključku sta naredili to, kar ti opisuješ. Torej, če bi bilo vse ok in bi ta teorija držala vodo, ki si jo postavil, potem se te dve osebi najbrž ne bi oglasili pri meni, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap. pa dovod hrane mora biti pravilno razparceliran. jaz sem dolga leta vložil toliko, kot sem pokuril. le da sem kuril čez dan, na easy, dovajal sem pa zvečer ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka - Anubis mi je svetoval in zadeva zaenkrat odlično funkcionira. 135. Zenkrat. Rebounda še ni opaziti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cenim garanje ;)

Tudi meni je taisti svetoval in sem iz 82 prišel na 94-96 trenutno. Kje se srečava? .)

Lajf iz bjutiful and so am I!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis, prosim, da mi NE svetuješ. ;)

Hvala. :)

Kja pa ys?

A ys tut ne smem?

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!