Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

pred 10 urami, Borutt pravi:

Ti menda hodiš gledati tisto visoko v sladko kafeterijo :jezik:

Pardon. Pridi na OMV, da boš spoznal razne gremline in hudičeve angelčke :lol1:. To pa je prednost omvja :P.

prosm, OMW MK ma najboljše člane na svetu. Poglej sam predsednika Mausa, njegovga namestnika Kmeta, pa tajnika Damija, blagajnika Pika, pa varnostnika Borutta....ga ni tacga kluba na svetu, ga ni.

prednosti MK OMW.:

Lokacija-dobre pol ure od Črnega kala!

porast novih članov, vsako leto, ko posije prvo sonce je vse nabito na OMW

prijazne kelnarce

MK me redno časti s kavo (razn kadar sem jaz na vrsti za plačat)

MK je podaljšana roka MS, kjer se na sestanki še podrobneje obdela določene teme, kjer v MS ni bilo konsenza

še pa še bi lahko našteval, sam nima smisla, pridte pa preverte. In ne pozabte plačat pristopnine. Dovolj bo kava vsem ta glavnim akterjem :P

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

prosm, OMW MK ma najboljše člane na svetu. Poglej sam predsednika Mausa, njegovga namestnika Kmeta, pa tajnika Damija, blagajnika Pika, pa varnostnika Borutta....ga ni tacga kluba na svetu, ga ni.

prednosti MK OMW.:

Đabe ti je tule reklamo za MK OMW delat. Če bi bli resni člani, bi si na hrbet tavelike logote na jakne gor prpopal. Na sprednji strani pa značke, da bi se lahko od daleč videlo kdo je prezident, pa vice prezident, pa sekjuriti, prospect.... Le tako bojo navadni smrtniki vedeli, komu je treba kufe plačvat, al pa tut ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, izibajker pravi:

Đabe ti je tule reklamo za MK OMW delat. Če bi bli resni člani, bi si na hrbet tavelike logote na jakne gor prpopal. Na sprednji strani pa značke, da bi se lahko od daleč videlo kdo je prezident, pa vice prezident, pa sekjuriti, prospect.... Le tako bojo navadni smrtniki vedeli, komu je treba kufe plačvat, al pa tut ne....

vsi vejo, vsi, ponavad stojijo v vrsti k pridem na omw, pa tkaoj prašujejo a lah plačam, a lah, a lah, pliiis :P

 

no edin Maus ma pa res napis na kobinezonu (Maus mu piše), to pa zato, k je tok mali, pa da ga ne bi kdo po pomoti falil, pohodu....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, izibajker pravi:

Đabe ti je tule reklamo za MK OMW delat. Če bi bli resni člani, bi si na hrbet tavelike logote na jakne gor prpopal. Na sprednji strani pa značke, da bi se lahko od daleč videlo kdo je prezident, pa vice prezident, pa sekjuriti, prospect.... Le tako bojo navadni smrtniki vedeli, komu je treba kufe plačvat, al pa tut ne....

.

... jest si ne morem tega privoščit ... :blush:

... ker sem vsake pol ure v drugem klubu ... :kva2:

... kukr vetr zapiha ... :sleep2:

 

 

 

ps.

... pa še naša me verjetn ne bi pustila tazga naokol hodit ... :(

... mi zmerom prav, da morm bit urejen ... :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, solorider pravi:

jaz bom ustanovil klub "MK TRAVA" da se ve kaj mi morejo plačat  :lol1:

.

??? :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, pik1 pravi:

.

??? :eek:

motorno kosilnico, kaj ti ni jasno? :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pik1 pravi:

.

??? :eek:

Zdajle sva s Kmetom  spila eno travo in eno viljamovko :yea1: lahko se imenujemo MK Vijamovka! :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 11. 2016 at 11:34, DAMI34 pravi:

vsi vejo, vsi, ponavad stojijo v vrsti k pridem na omw, pa tkaoj prašujejo a lah plačam, a lah, a lah, pliiis :P

no edin Maus ma pa res napis na kobinezonu (Maus mu piše), to pa zato, k je tok mali, pa da ga ne bi kdo po pomoti falil, pohodu....

Enega največjih misterijev si s temle odgovorom rešil. Kot sledi iz obrazložitve, od danes naprej ne obstaja niti najmanjši razlog, potreba, obveza ali nuja, da precednik tega neformalnega MK OMW kluba še naprej tule na forumu za kufe fehta. Itak je že preveč gužve tam v tisti vrsti kjer vsi vejo in ponavad stojijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!