Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

sam brez kakšne prisile pa polcajev pa paznikov sej je človek lepo napisal da bo lohk kakšnega u miru pokadu

Sej polcaji so se lohk sklofal med sabo pa ni noben šov pred disciplinsko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanimam se za kakšen klub v Ljubljani, predvsem pa mora biti kljub kjer ljubijo motorje in tehniko, ter ni banda dolgolasih bavhastih pijancev, ki preganjajo kurbe po blatnih motozborih (ti me zanimajo še manj). Najraje bi se včlanih med oldtimerje, vendar le-tega nimam, zato bi kaj podobnega.

Predlogi?

Je kaj novega na "sceni"?

Tudi meni bi namreč pasala ena bolj "petrolhead" kot "alkohead" druščina, ne paše vedno solo vozit, pa tudi varneje je, če je več motoristov, skupina je bolj opazna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Po novem sem tudi jaz uradni član MC mladinskega cluba :D

Zdej boš pa bolj frajer. Po moje te bodo vlekli "na kmetijo" (krava)! :O:P:D

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

CITAT(ZEKKO @ 18 Jun 2008 @ 12:36) Tud jest sm že enkrat zamenov klub in šel v drugega. Sedaj sm pri Sairach in bom tudi ostav...še dovg worship.gifworship.gif

Mi pa bol odgovarja če sm u klubu kot pa da bi biv neki kao free biker.

Saj...nisem...čisto...free...

Imam babo... sad.gif

merjasci ste zakon! sm po žici naroču našitek pa so mi zravn še obesek za kluče in nalepke poslal. svaka čast!:worship::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

merjasci ste zakon! sm po žici naroču našitek pa so mi zravn še obesek za kluče in nalepke poslal. svaka čast!:worship::OK:

ej tko mi že gre na kurac un citat nad tem.za zairach ne bom nič rekel.un nad tabo (citat zeko).bi ti pa že lahko napisal,da so ga žirovci fuklni iz kluba in ni več tam že dolgo.pa lepo bi blo ,da ga sploh ne bi bilo več nikjer v kšni motosceni.je kar veliko ljudi takega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz sem sklenil zavarovanje s popustom kot da sem član nekega kluba in v evforiji prvega pravega motorja čisto pozabil na to, zdaj pa moram zadevo nujno realizirat.

Ali je kak klub v Sloveniji, ki sprejema tovrstne člane, torej 100% pasivne glede klubskih aktivnosti.

Prosil bi še za kontakt takšnega kluba, da zadevo ažurno uredim (rabim do jutri) :headbang:

P.S. Niti potrebujem niti iščem kakšne privilegije in ugodnosti.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sklenil zavarovanje s popustom kot da sem član nekega kluba in v evforiji prvega pravega motorja čisto pozabil na to, zdaj pa moram zadevo nujno realizirat.

Ali je kak klub v Sloveniji, ki sprejema tovrstne člane, torej 100% pasivne glede klubskih aktivnosti.

Prosil bi še za kontakt takšnega kluba, da zadevo ažurno uredim (rabim do jutri) :headbang:

P.S. Niti potrebujem niti iščem kakšne privilegije in ugodnosti.

čist slovensko, samo ugodnosti brez dolžnosti. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist slovensko, samo ugodnosti brez dolžnosti. :wacko:

Urejeno. Hvala vsem za ponudbe!

Glede tega komentarja - kaj naj zdaj jaz ukrenem glede zavarovalnic, če pa imajo tako politiko.

Na drugi strani pa lahko vsaj finančno podprem društvo, ki deluje v dobro svoje skupnosti in ima enake interese kot jaz.

V mojem življenju je prosti čas zelo dragocena dobrina in ob vseh hobijih, obveznostih in športanju mi le malo ostane za še kaj drugega. Mogoče pa se v prihodnosti le aktiviram, človek nikoli ne ve kaj ga čaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V mojem življenju je prosti čas zelo dragocena dobrina in ob vseh hobijih, obveznostih in športanju mi le malo ostane za še kaj drugega. Mogoče pa se v prihodnosti le aktiviram, človek nikoli ne ve kaj ga čaka...

Glavno, da si mel cajt blefirat na zavarovalnici ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pozdravljeni

nekaj napisanega na to temo je sedaj tudi na MZKS kjer so včlanjeni različni klubi . in preko te zveze,ker je največja in najmočnejša dobite vse podatke za to in še marsikaj drugega.tudi na strani biker.si je nekaj.

torej pojdite na ZMKS.COM Z malo"

:boobies::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ne vidim nobene prednosti, a si v klubu ali ne. Samo zaradi popusta pri registraciji iti v klub je brezveze in še dražje kot pa tistih par procentov popusta. Vsak se mora sam odločit kaj mu odgovarja in kaj mu paše ali je za MK, MC, SOLO ali KLM. Nekam jet samo zato, da imaš našitek na hrbtu in da se počutiš močnejšega in pomembnejšega je čista bedarija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Velik je odvisen v katerem klubu si!Nekateri klubi so ful aktivni in se kr dogaja,je pa treba sodelovat....prednost je v organiziranem dogajanju-druženju in dobri klapi... itak pa gre tud brez kluba,zdej tud pr registraciji ni razlike,odločitev izberi sam!! :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Velik je odvisen v katerem klubu si!Nekateri klubi so ful aktivni in se kr dogaja,je pa treba sodelovat....prednost je v organiziranem dogajanju-druženju in dobri klapi... itak pa gre tud brez kluba,zdej tud pr registraciji ni razlike,odločitev izberi sam!! :rolleyes:

Se strinjam 100 % :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

sicer nisem niti vedel za to tv serijo do pred kratkim in je ne gledam ampak ker sem zasledil danes na MS da se prodaja "roba" iz te serije me zanima kaj pravijo pravila če se kdo v majici te serije vozi na motorju oz pojavi na zboru :whistle:

mislim znak je trideln pa še MC oznako ima.

http://www.bolha.com/moski-puloverji/sons-of-anarchy-oglas1273883672

saj včasih so bile esmeralda majice ampak s tisto si komot šel na motor zbor :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urejeno. Hvala vsem za ponudbe!

Glede tega komentarja - kaj naj zdaj jaz ukrenem glede zavarovalnic, če pa imajo tako politiko.

Na drugi strani pa lahko vsaj finančno podprem društvo, ki deluje v dobro svoje skupnosti in ima enake interese kot jaz.

V mojem življenju je prosti čas zelo dragocena dobrina in ob vseh hobijih, obveznostih in športanju mi le malo ostane za še kaj drugega. Mogoče pa se v prihodnosti le aktiviram, človek nikoli ne ve kaj ga čaka...

in kaj bo to društvo potem delalo s tvojim kešom, če je samo zarad teh zavarovalnic ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nisem niti vedel za to tv serijo do pred kratkim in je ne gledam ampak ker sem zasledil danes na MS da se prodaja "roba" iz te serije me zanima kaj pravijo pravila če se kdo v majici te serije vozi na motorju oz pojavi na zboru :whistle:

mislim znak je trideln pa še MC oznako ima.

http://www.bolha.com...oglas1273883672

saj včasih so bile esmeralda majice ampak s tisto si komot šel na motor zbor :evilgrin:

Zgleda da so vse prodali, no si bom pa kakšen drug pulover nabavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nisem niti vedel za to tv serijo do pred kratkim in je ne gledam ampak ker sem zasledil danes na MS da se prodaja "roba" iz te serije me zanima kaj pravijo pravila če se kdo v majici te serije vozi na motorju oz pojavi na zboru :whistle:

mislim znak je trideln pa še MC oznako ima.

http://www.bolha.com/moski-puloverji/sons-of-anarchy-oglas1273883672

saj včasih so bile esmeralda majice ampak s tisto si komot šel na motor zbor :evilgrin:

živ.če mene vprašaš je to isto kot bi prišel na zbor z majico pike nogavičke pa bi se te vsi bali.nč ni, to je film. :notworthy:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da so vse prodali, no si bom pa kakšen drug pulover nabavil.

lahko so jih pa morali umakniti,če nimajo dovoljenja od lastnika ,ki distributira ,ta film oz.serijo.

po moje se z rtv ni za šalit.

:naughty: :fight1::boobies:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj mora imeti skoraj vsak MC ali MK angleško ime ali pa vsaj nadomeščene šumnike in kakšen Y. A se potem lažje poistovetiš z liki iz filmov al kako? :hmm:

Dobro, tako poimenovanje je razumljivo za fantovske pop skupine, ampak za odrasle fante in dekleta mi pa nekako ne zveni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nisem niti vedel za to tv serijo do pred kratkim in je ne gledam ampak ker sem zasledil danes na MS da se prodaja "roba" iz te serije me zanima kaj pravijo pravila če se kdo v majici te serije vozi na motorju oz pojavi na zboru :whistle:

mislim znak je trideln pa še MC oznako ima.

http://www.bolha.com...oglas1273883672

saj včasih so bile esmeralda majice ampak s tisto si komot šel na motor zbor :evilgrin:

Lahko se vate zapiči kakšen nadobudni MCjevec, ki ne gleda televizije :)

PS.: Sj mislim, da ni nikjer na puloverju napisan MC :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

lahko so jih pa morali umakniti,če nimajo dovoljenja od lastnika ,ki distributira ,ta film oz.serijo.

po moje se z rtv ni za šalit.

:naughty: :fight1::boobies:

A to si mislu MC RTV? :-)

K vem, da Zvezdan Martič vozi tut nek motor ... hehe

trance_30_punk.gif

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj mora imeti skoraj vsak MC ali MK angleško ime ali pa vsaj nadomeščene šumnike in kakšen Y. A se potem lažje poistovetiš z liki iz filmov al kako? :hmm:

Dobro, tako poimenovanje je razumljivo za fantovske pop skupine, ampak za odrasle fante in dekleta mi pa nekako ne zveni.

Gotovo se potem počutijo bol mačoti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Gotovo se potem počutijo bol mačoti :kva2:

Ja, verjetno je bolj grrrrrrrrrr, hahahahah, kako bi pa izgledalo, da ti na hrbtu piše MK Pikapolonica, ali pa da dodaš naše šumnike in sičnike, naprimer MK ščetina, kdo bo pa tole prebral! Vseeno pa je kar velik odstotek klubov pri nas, ki imajo ime kluba v slovenščini in to je prav, saj ne predstavljaš samo kluba ampak tudi iz kje si!. V "originalščini" pa vsekakor deluje bolj grrrrrrrrrr :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!