Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

Hm, zaenkrat še nisem član nobenega društva pa vseeno - me zanima, če bi se dalo spoznat koga iz MB, ki bi mi malo svetoval ob nakupu motorja, šel pomožnosti z mano, stvar malo pogledal in sprobal ter podal svoje mnenje? Upam da ne zahtevam preveč? :roll: :lol: :P

ti samo javi saj nas je nekaj od tod, jaz, IKE, ghost, furioso, YZFgeorge, diablo,........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Bil sem pred enim leto še v enem MK, pa se ni obneslo.

Preveč težili, da je treba skoraj polovico zborov obiskati, vse neumnosti v klubu je delal podmladek, ipd.

Solo je boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zdaj tukaj zacenjati smetiti po temi kdo je kje kdaj zakaj koga posevno pogledal/povohal/polizal/oblajal itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprasevati se ali biti clan tega ali onega kluba ali ne in se pri tem celo sprasevati kaksne obveznosti oziroma koristi bos od tega imel, je brezpredmetno. Ce kot clovek opazis neko skupino ljudi in zacutis, da bos lahko z njimi druzil skupne interese, kakrsnikoli pac ze so, se jim pridruzis. Vsaka druscina ima neka pravila, s katerimi regulira odnose in dolznost clanov je, da ta pravila spostujejo, predvsem za dobro druscine same navznoter, kot tudi navzven. Se strinjam, da imamo en cel kup klubov, od resnih, z zdravim konceptom, do manj resnih in njihove ideologije so pac razlicne.

Skratka, ce se ti pri vsem tem porajajo vprasanja, na katera si ne znas odgovoriti, potem verjetno nisi dozorel za clanstvo. Ko bos zacutil zeljo po pripadnosti neke skupine ljudi, se ti stvari odvijejo same od sebe. Od tebe samega je odvisno, del cesa zelis biti in se tem tudi identificirati. Vsak si torej naj izbere druscino sam, po svoji presoji in zmoznostih. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Meme zanima zakj v MK ne sprejmajo žensk?Heh lahko se počutimo izrinjene :( ma prov ni fer an...Sej tud ženske ljubimo motorje.Jaz npr. svojga cuvam k dojenčka in zdele k ga razbitga gledam se porv jokam zravn...Pa tok lep je bil... :cry:

Sej ga bomo popravl pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meme zanima zakj v MK ne sprejmajo žensk?

V klube tipa MK sprejemajo tudi ženske. Jih je vse več po različnih klubih.

Za klube tipa MC pa velja pravilo, da ženske ne morejo postati njihove članice.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V klube tipa MK sprejemajo tudi ženske. Jih je vse več po različnih klubih.

Za klube tipa MC pa velja pravilo, da ženske ne morejo postati njihove članice.

Tadej

aha no pol kull,sam zakj MC ne??No ja pac se zgudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha no pol kull,sam zakj MC ne??No ja pac se zgudi...

Si gledala Mad Maxa :hmm: Si videla kje žensko na motorju :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si gledala Mad Maxa :hmm: Si videla kje žensko na motorju :hmm: :devil:

Sm pa se filma bl slabo spomnem :P mi ni ne vem kaj....hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meme zanima zakj v MK ne sprejmajo žensk?

Ja, tud mene je to zanimalo, zakaj pa ne ženske za članice?! :angry

Pravila so pravila, tradicija je tradicija, in če želiš biti MC se moraš teh pravil držati. Tako, da je brezveze, da se zaradi tega sekiraš, ker ne boš ničesar dosegla. Sicer je pa tudi support bit čist uredu, in ravno tako si del kluba, le pravice odločanja pač nimaš. Imaš pa lep krog prijateljev, na katere se lahko zaneseš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pa se filma bl slabo spomnem :P mi ni ne vem kaj....hehe

No, če ti film ni všeč, pol tudi če bi bila tip ne bi mogla bit član MC-ja :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meme zanima zakj v MK ne sprejmajo žensk?Heh lahko se počutimo izrinjene :(

V osnovi imajo nekateri MC-ji dolgo, preizkuseno tradicijo, trdne temelje in zdravo vizijo. Bojda, tako se suslja .) v primerih, ce bi bile zenske zraven, bi prej ali slej prislo do razprtije, ali taksnih ali drugacnih manipulacij med clani, kar pa ni dobro za obstoj MC-ja. Skratka vzrok temu je vsem znana, (tudi v normalnem zivljenju) posesivnost, ljubosumnost, trma, itd. Da se elegantno temu ze v osnovi izognes, enostavno ne spreminjas koncepta. So pa dekleta, partnerke clanov in ostala somisljeniska populacija, brez zadrzkov vkljuceni in prisotni kot Suport. To pomeni, da so lahko prisotni zraven pri vseh stvareh razen na sestankih na katerih se odlocajo nadaljni interesi Mc-ja. Tako, da zenske lahko pridejo , se pridruzijo podivjanim hordam, se udelezujejo razvratnih mega zabav in pijank, prisostvujejo na vsakem mnozicnem pretepu, nosijo klubske uniforme, vozijo motorje, ce to zelijo, itd... Kaj ni to bolje kot, da jih v rit zebe .) :naughty: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC ALI MK

je razlika.o prednosti govoriti je brez zveze.jaz povem to,da je vsake barve treba zaslužit. jest sem bil 76.leta v vojski v črni gori.takrat so ti rekli na začetku,da si gušter.po bribližno 6h mesecih pa si postal stara đonfa.verjetno vas veliko ne ve kaj hočem povedat s tem. v MC klubih je podobna hijerarhija .če veš kaj pomeni KLUB ;biti član ,pripadnost itd.zato moraš nekaj narediti.predvsem moraš čutiti klubsko pripadnost.nekoč so to mogoče bile horde.vzpenjanje po lestvici navzgor,je zame en čist normalen proces.zato mora biti vajenška doba.v življenju je pa tako bolj najebaš bolj se utrdiš in lažje zmagaš.potem to ti preneseš na druge.tako nastane zdrava ekipa (klub)povsod so pravila.najbolj pomembno je ,da se jih naučiš in se jih držiš. vMC klubih to je.v MK-jih je pa ponavadi samo neresnost.nihče nobenga ne spoštuje.samo da, ma nekaj na hrbtu pa že pičke padajo.sploh v današnjih časih je na slovenskem veliko tako mislečih. ko se pa dva skregata med samo imata pa jutri že vsak svoj klub,ki pa bo obstajal kakšen mesec ali tri.to je pa vse en drek.vse manj je tapravih motoristov.zato mislim,da se vMC scenah dogaja še kaj pozitivnega. če se boste ozrli malo okoli sebe po evropi boste opazili,da tam skoraj ni MK-jev ZAKAJ? Slovenija je edina država ki ima toliko MK-jev v povprečju 85 % slabih. da o moto veselicah ne govorim.

kdor ni sposoben prenesti vajenstvo.ta nikdar ne bo dober klubski član.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC ALI MK

je razlika.o prednosti govoriti je brez zveze.jaz povem to,da je vsake barve treba zaslužit. jest sem bil 76.leta v vojski v črni gori.takrat so ti rekli na začetku,da si gušter.po bribližno 6h mesecih pa si postal stara đonfa.verjetno vas veliko ne ve kaj hočem povedat s tem. v MC klubih je podobna hijerarhija .če veš kaj pomeni KLUB ;biti član ,pripadnost itd.zato moraš nekaj narediti.predvsem moraš čutiti klubsko pripadnost.nekoč so to mogoče bile horde.vzpenjanje po lestvici navzgor,je zame en čist normalen proces.zato mora biti vajenška doba.v življenju je pa tako bolj najebaš bolj se utrdiš in lažje zmagaš.potem to ti preneseš na druge.tako nastane zdrava ekipa (klub)povsod so pravila.najbolj pomembno je ,da se jih naučiš in se jih držiš. vMC klubih to je.v MK-jih je pa ponavadi samo neresnost.nihče nobenga ne spoštuje.samo da, ma nekaj na hrbtu pa že pičke padajo.sploh v današnjih časih je na slovenskem veliko tako mislečih. ko se pa dva skregata med samo imata pa jutri že vsak svoj klub,ki pa bo obstajal kakšen mesec ali tri.to je pa vse en drek.vse manj je tapravih motoristov.zato mislim,da se vMC scenah dogaja še kaj pozitivnega. če se boste ozrli malo okoli sebe po evropi boste opazili,da tam skoraj ni MK-jev ZAKAJ? Slovenija je edina država ki ima toliko MK-jev v povprečju 85 % slabih. da o moto veselicah ne govorim.

kdor ni sposoben prenesti vajenstvo.ta nikdar ne bo dober klubski član.

Se strinjam z mnogimi besedami njegovimi......sploh!!

MC je bratovščina, MK je klub "somišljenikov"...Ampak določeni slovenski MK-ji so dokazali, da tudi niso kar za lase privlečeni na sceno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ne vem, če se mal okol obrnem je kar nekaj žensk tudi v MC klubih. Al pa to Hollister MC al pa MC Twin Horni niso???

Normalno saj so, sam niso članice, pač pa so support!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!