Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

2. A je finta Moto kluba (takega ali drugačnega) res samo v tem, da ima moto zbor?

Stari NI, ampak poglej kaj sta prva dva cilja novo ustanovljenih M.K.:

1.IZDELAVA IN OBLIKOVANJE KLUBSKEGA EMBLEMA

2.ORGANIZACIJA MOTO ZBORA

Fantje letijo na tri zbore pa že vidjo,stari lej kolk motorjev,pa kolk folka,tile bojo pa sigurn dobr zaslužl,kua če bi drug let še mi nardil en zbor.bomo tut mi se mal umastil.

kok pa je zboru v Slo da se jih splača obiskat?za moje pojme trije al pa štirje od klubov ki obstajajo vsaj pet let ali več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno sicer mislim, da je klubov veliko preveč...

vendar sem pa odločno proti proti vsakemu takšnemu ali drugačnemu omejevanju klubskih delovanj s strani "močnejših", da se nam slučajno ne ponovi Češka... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa odločno proti proti vsakemu takšnemu ali drugačnemu omejevanju klubskih delovanj s strani "močnejših", da se nam slučajno ne ponovi Češka...

Dokler se zaradi najmanjših nesoglasij v klubu člani odcepljajo in ustanavljajo nove klube mi verjemi dragi Netopir da se bo slovenska klubska scena sesula kot hišica iz kart,če se bo najdu nekdo ki bo malo po mizi udaril.

Ne vrjamem pa da je komu sploh v interesu da bi se lotil pometanja slo.klubov saj ne Mk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se zaradi najmanjših nesoglasij v klubu člani odcepljajo in ustanavljajo nove klube mi verjemi dragi Netopir da se bo slovenska klubska scena sesula kot hišica iz kart,če se bo najdu nekdo ki bo malo po mizi udaril.

Ne vrjamem pa da je komu sploh v interesu da bi se lotil pometanja slo.klubov saj ne Mk.

zaenkrat mogoče še ne, če bojo pa klubi takole rastli kot gobe po dežju pa mogoče kaj hitro... :grim

sej veš komu je pa bilo v interesu na Češkem!? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se zaradi najmanjših nesoglasij v klubu člani odcepljajo in ustanavljajo nove klube mi verjemi dragi Netopir da se bo slovenska klubska scena sesula kot hišica iz kart,če se bo najdu nekdo ki bo malo po mizi udaril.

Ne vrjamem pa da je komu sploh v interesu da bi se lotil pometanja slo.klubov saj ne Mk.

Ali se že ni sesula????

Pa mi povej klub, ki je star 5 let in ima še vedno toliko članov kot včasih?

Pa še vsi novopečeni MC klubi iščejo podporo v tujih klubih ne pa v domačih!

A ne obljubljajo glih HA da bojo naredili red v Sloveniji ko pridejo in če pridejo?

Pa brez zamere samo sem bil ta vikend na Tarantelah in tam se je lepo videlo kaj pomeni stara klubska scena- malo Ljudi pa samo cca 5-6 klubov. Žal pa so me najbol impresioniral z svojim prihodom MC Grenium (malo je dišalo po starih časih, čeprav fantje preveč gledajo filme ( 2 pitbula, 2 gorile, vojaški čevli in hlače + bomber) Horda zlih pa na prvi pogled sploh ni videt da so ex Satani - razn po motorjih, kjer Rudka še vedno dokazuje svoj smisel do mad-max motorjev.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari NI, ampak poglej kaj sta prva dva cilja novo ustanovljenih M.K.:

1.IZDELAVA IN OBLIKOVANJE KLUBSKEGA EMBLEMA

2.ORGANIZACIJA MOTO ZBORA

Fantje letijo na tri zbore pa že vidjo...

Mter pa saj problem je lih v tem, da si vsak k**c misli, da če bo pogledo par nadaljevanj "Urgence", že lahko odpre kliniko. :fight2:

Meni je vse eno kolk je klubov, saj je bistvo kluba po moje bratstvo in enaki interesi! :yea2: Brat, ti pa ne more bit nekdo, samo zato, ker vozi motor, pa če so pravila še tako jasna in stroga (nekaterih ljudi se pač ne da prebavit)!

Bratstvo in kolegialnost na cesti, pojmujem le nekoliko drugače, kot v klubu.

( S tem mislim tudi na pripadnike drugih klubov, saj so nekateri pubeci(in dekline) res "ta pravi", druge pa prebaviš, ker se tak šika)

PS.

Mi rajši kot zbor naredimo kak piknik za klube s kerimi smo bolj "na ti", je boljša žurka, ker je bolj privat, pa še manj živcev gre, saj pri organizaciji ne moreš za***at drugega, kot da pozabiš dat pir v hladilnik :beer2: (kar pa po navadi itak ni problem, ker je v kleti itak klima naštelana na 12 stopinjC, zaradi 2000 litrov vina :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi rajši kot zbor naredimo kak piknik za klube s kerimi smo bolj "na ti", je boljša žurka, ...

To poznamo! Jaz temu recem "Klubski piknik" ali "Klubski Party" Zdej pa ali to naredis v Klubhausu, ali pa kje drugje! In povabis kogar pac povabis seveda Mislim, da imamo mi v planu enega letos, ampak... se bo ze zvedelo od tistega, ki je za te stvari zadolzen! (pravila pac) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za večje zadeve najamemo prostore, za manjše (do 20 ljudi) pa navadno poskrbimo kar v "gorcah". :OK:

Po kakem kozarčku preveč je včasih bolje prespati. :ph34r: Pa da nebo keri mislo, da se ga samo pribijamo (včasih se ga tudi ne pribijemo :D :D :D )

Piknik v naravi med vinogradi, čudovit razgled, dobro domače vino, hladno pivo(Laško seveda),... :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delat zabave za 20 ljudi... To podpiram, delaj zabavo z ljudmi, ki ti sedejo! Zakaj pa potem silite(silijo) v klub? A ni boljš bit izven vseh klubov, se zabavat z ljudmi, s katerimi ti je fajn (pa naj bodo motoristi al pa ne), zraven pa it na kakšen fajn motozbor in se tam zabavat pa podpirat klube, ki želijo te zbore imet. Live and let live..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno sicer mislim, da je klubov veliko preveč...

vendar sem pa odločno proti proti vsakemu takšnemu ali drugačnemu omejevanju klubskih delovanj s strani "močnejših", da se nam slučajno ne ponovi Češka... :BUA:

.... in kako je na Češkem????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in kako je na Češkem????

na Češkem se je zgodilo tisto, kar lahko mogoče nekdaj pričakujemo pri nas in sicer čiščenje klubov s strani HA...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... let the nature take it's course ...

Bedni klubi bodo propadli sami od sebe, dobri pač ne ... malce potrpljenja pa bo. Kaj pa je 10 let v merilu zgodovine.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj no TC ! in kako postaneš dober ? če sprejemaš butaste odločitve te že ni zraven ! :wacko: če si zraven pri dobrih nisi tolko butast da boš sprejemal napačne odločitve ! kapiš ? .)

hja sedaj pa kdo je dober in kdo se ima za dobrega !? ha ! :hmm:

gremo v ilegalo ! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da tudi dobri lahko propadejo...dejstvo da si dobr klub te še ne obvaruje pred propadom....žal

TC ... brc v temo ...

Dober klub ne bo propadel, slab pač bo ... čas bo pa pokazal kakšen je kateri Klub ali Club.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......tudi jaz sem mnenja da bo čas najbolje pokazal in da je kakršnokoli sortiranje nesmiselno.......

Na žalost je slovenska mentaliteta takšna, da se neradi povezujemo in se raje ločujemo, razbijamo v prafaktorje in smo superneenotni....

KAR NE UBIJE, JAČA!!!!!!!

Pustimo času čas oz. kot se je izrazil Hotchko.......pustimo naravi.....no, verjetno je vseeno mislil na čas........

Če si drznem citirati Nostradamusa...........33.Marca na Svetega nikoli leta se bodo slovenski moto klubi pričeli združevati v rodovitno celoto....... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustimo času čas oz. kot se je izrazil Hotchko.......pustimo naravi.....no, verjetno je vseeno mislil na čas........

najmočnejše orožje narave je ravno čas ...

NPR: če takoj ukinemo človeštvo na zemlji, v 2000 letih ne bo nobenih vidnih znakov, da smo obstajali. B) ... to je v bistvu edina reč, ki me še tolaži, ko gledam kakšne neumnosti pošnemo v imenu človeštva :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najmočnejše orožje narave je ravno čas ...

NPR: če takoj ukinemo človeštvo na zemlji, v 2000 letih ne bo nobenih vidnih znakov, da smo obstajali. B) ... to je v bistvu edina reč, ki me še tolaži, ko gledam kakšne neumnosti pošnemo v imenu človeštva :)

hotschko, mal preveč filozofiraš...

se boš užgal!!

klubi bodo predvsem na novo nastajali, zato ker je veliko nezadovoljnežev v trenutnih klubih in ti si želijo svoje klube za uresničevanje tistega, kar trenutno nimajo...

vsaka ulica svoj klub!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še na hitro lahko iz vajenca postaneš predsednik...

Ja Netopir ti se norce delaš sam verjem da nisi mim udaru.če pa bi tle bil 1 mc ku naj bi teritorije kontroliru,verjem da taisti osebek nebi bil predsednik pa tut nouga kluba nebi blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Netopir ti se norce delaš sam verjem da nisi mim udaru.če pa bi tle bil 1 mc ku naj bi teritorije kontroliru,verjem da taisti osebek nebi bil predsednik pa tut nouga kluba nebi blo.

to s kontrolo je bedarija...

ne podpiram tega!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!