Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

Name ste se spravli samo tisti ki ste pač člani določenih klubov.

Hej ma nismo se spravili ampak ponavljam tuki gor to imenujemo debata, ... sploh smo pa "Soloti" (od katerih si prejel največ odgovorov) samo "interesno združenje" (solo one man band motorist in motoristov), ki nam gre samo za prepoznavo na cesti in zabavah in skupno druženje od pijači, hrani ali tabornem ognju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj delate tak kraval okrog MC,MK,itd..Če ti paše, si član, drugače pa ne. Če ugotoviš, da te v društvu ali klubu maltertirajo kot novinca, pač izstopiš (razen če ti ne zagrozijo :lol: ).Vsak ima pač svoja merila in želje.Kar se pa tiče vprašanj na to temo, se je pač dobro vnaprej malo informirat glede takih zadev.Preveč informacij nikoli ne škodi, saj se lahko potem lažje odločiš.

Bostov, srce, oprosti, a v tvojem pisanju ne najdem nobenega odstavka. Je vse napisano v enem.

Sicer se pa s teboj strinjam, da se mora vsak sam odločiti in tudi v tem, da vprašati ni greh.

Pa še odgovor DejanuPrvemu, se nismo mi SoloRideristi nate spravili, ker se preveč radi med seboj bockamo, pa za zunanje potem časa zmanjka.

Moja laična ocena je, da je več nevezanih motorciklistov v SLO, kot pa takih, včlanjenih v klube in društva in clube. (dobro, odmislimo tisto članstvo v AMZS zaradi vleke itd)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidi po debati (clan,ne-clan :!: ),da ste (vsaj nekateri) zacetniki in pojma nimate o cem govorite,ko mesate MC in MK.razlaga MC/MK ze obstaja,tema tudi.......kje je torej problem tisto temo prebrati :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, ne sekiraj se. :roll:

Saj veš, da radi nakladamo, pardon, rinemo, pa rinemo :D

To, da o zadevah razpravljamo nekvalificirani ljudje, je pa itak naša značilnost :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem idealist - in idiot povrhu.probavam verjeti v dobro v cloveku - in mu se pomagati kljub temu,da ni. :bday: :silly: :splat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm, Bostov,

ne da bi jaz sedaj kaj hotel življenje zapletati in tukaj v nedogled komplicirati, ampak:

v tvojem prispevku nikjer ne zasledim nobenega vražjega zamika, to o odstavkih sva se že prej zedinila, vendar zamikov tudi ni. Ostanejo nama samo še pike in vejice, a so te nameščene na običajnih mestih in prav nič ne motijo.

Na, ti še enega Smeška nalepim, da vsega skupaj ne boš preveč zares vzel :drinking:

Sicer se moram pa enkrat eno popoldne do Mislinje odpeljati, da vidim ali si tudi zares tako strog in resen, kot si na sličici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Duck Dejan ne s takimi ...! :cry:

Pa kdo še išče KORISTI, na motosceni, ja verjetno da si prezzzzident MC-ja s 250 motorji in zapoveš obvezno servisiranje pri sebi v garaži! :P

Hvala za nadimek bi se kr preimenoval v DUCK pa se ne znam.

Zakaj potem za pešadijo vstopnina saj so tudi ljubitelji motorjev drugače jih itak neb blo na zbor.

Zakaj še za motoriste obupne vstopnine (Lendava)če je moto zbor.

Kakšen je bil profit od vstopnine pa pijače in jedače pa nobeden ne pove in kam gre.

Razen za Medvoški klub kar se je še po medijih govorilo in pisalo da gre ves profit v dobrodelne namene (SVAKA JIH ČAST mal je takih)

Jest sm pa zmeri mislu da je cil zbora druženje z motoristi iz vseh vetrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne,ne bom odgovoril,ker bom eksplodiral ob toliksni ignoranci.pa to ni res.

dejan samo zate: smrt fasizmu,svoboda narodu.

:roll: :roll: :roll: :? :? :roll: :roll: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Dejan Prvi zvani Duck,

odgovor na tvoje prvotno vprašanje: Kakšne so prednosti ....?

Ena od prednosti je, da če si član RVMC, potem ti ni potrebno plačati vstopnine za zbor v Lendavi. Upam, da je to res, ker če ni, potem ni pravice na totem svejti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Dejan Prvi zvani Duck, posluš! Na tvojo odprto temo smo odgovorili eni tako, ostali drugače. Pač tako kot vsak misli.

Jaz bi ti pa rad povedal še tole:

Če si motorist po duši, pa ni važno ali si član kakšnega kljuba ali ne, potem na motorizem in druženje z ostalimi motoristi NE GLEDAŠ PRERAČUNLJIVO, AMPAK SKOZI SRCE IN DUŠO!! Torej vsa vprašanja o tem ali se izplača ali ne, enostavno ODPADEJO!!!

Kapiš????

Pa en pozdrav od HHV

in prosim minuto tišine za Ice-a!

Slava mu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od prednosti je, da če si član RVMC, potem ti ni potrebno plačati vstopnine za zbor v Lendavi. Upam, da je to res, ker če ni, potem ni pravice na totem svejti. :D

je ja.ni nam treba placati vstopnine,pa se pijemo in jemo lahko kolikor hocemo. 8) :roll:

Ne vem, ali sem čul dobro, ali ne, vendar se mi zdi, da sem tam iz Štajerskega konca čul eno tako majhno zamolklo eksplozijo...

Ice je bil res fejst fant.

:o :shock: :arrow: :angel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Duck Dejan ne s takimi ...! :cry:

Pa kdo še išče KORISTI, na motosceni, ja verjetno da si prezzzzident MC-ja s 250 motorji in zapoveš obvezno servisiranje pri sebi v garaži! :P

Hvala za nadimek bi se kr preimenoval v DUCK pa se ne znam.

Zakaj potem za pešadijo vstopnina saj so tudi ljubitelji motorjev drugače jih itak neb blo na zbor.

Zakaj še za motoriste obupne vstopnine (Lendava)če je moto zbor.

Kakšen je bil profit od vstopnine pa pijače in jedače pa nobeden ne pove in kam gre.

...

OK, Ice, sori, vse nazaj vzamem. Sem se mal ustel ocitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejan:

1. Duck je namesto FUC- (kletvice) ker tuki ne preklinjamo, ... če bi bil Duck, povej Codeinu in ti spremeni Nick v Duck (kot račka) da nau pomote.

2. Ne omenjaj Lendave in vstopnine če se ti očitno ne sanja o stvareh.

3. Ko boš organiziru moto piknik kjer bo vsaj 200 motorjev iz cele Slovenije (da tujine ne omenjamo) in live bandi plus gostinska ponudba infrastruktura, varovanje in taborenje, ..ter ostali program, ...boš lahko komentiru kalkulacijo.

4. Sem jebeni Ekonomist in delam že leta na projektih tko, da so mi take cifre za skupi vršt mala malca, pa nebi hodu BUČE kotalit OKOLI Lendave in RWMC. Ker je to patetično!

5. PROSIM ČE CITIRAŠ ME CITIRAJ DA SE VIDI KAJ SEM PISAL IN KAJ SI TI DOPISAL; KER ZARADI TVOJE MALOMARNOSTI LAHKO LJUDJE NA FORUMU TVOJE BUČE ZA MOJE VZAMEJO, ....TO BI ME PA RES BOLELO! (kot se vidi je Dave že mene zarad tvoje malomarnosti za krivovernika navedel! Post zgoraj nad mano :shock: :cry: )

6. Par smilijev za dobro voljo: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: :roll: :wink: :wink: :shock: :P :oops: :P 8) :idea:

NE GLEDAŠ PRERAČUNLJIVO, AMPAK SKOZI SRCE IN DUŠO!! Torej vsa vprašanja o tem ali se izplača ali ne, enostavno ODPADEJO!!!

E viš v prvem odgovoru na to temo sem probu neki tazga odgovorit s primeri iz prakse ki jih poznam, ..pa mater upam da bojo fantje vsaj tvoj odgovor dojel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi na vse gledu tok preračunljiv sigurn tud motorja nebi kupu( bom zdej 5 let jedu sam kromper pa zelje al pa še tega ne).

Pač nisem sine bogatih staršev (hvala bogu da ne,vsaj malo ceniš tisto kar sam kupiš) da bi mi plačevali to in ono žicat pa fehtart pa nočem.

Gdor me pa pozna pa ve da mi ni teško dat zadnjega tolarja za per pa če sm pol tud brez malce na šihtu al pa cel vikend doma ker nimam za bencin.

Kar pa se tiče mojega vprašanja pa mislm da je še veliko ljudi ki mislijo isto s to razliko da zdej k so videli kok ste mene SPLUVAL nobeden noče podpret mojega mišlenja(vprašanja).

Mišlenja so pač različna 100 ljudi 100 čudi, 100 žena 200 sisa (se mi zdi da sem tole že nekje vidu).

Bi že prej tole napisu pa mi je neki PC štrajkov (jajca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejan imas vso pravico do svojega mnenja in upam da tudi nam pustis pravico,da te probamo prepricati o nasprotju.nisem kritiziral tvojega mnenja,temvec dejstva,da se nisi najprej informiral kljub moznosti (tema na forumu).

sicer pa: opinions are like assholes - everybody has one. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se tiče mojega vprašanja pa mislm da je še veliko ljudi ki mislijo isto s to razliko da zdej k so videli kok ste mene SPLUVAL nobeden noče podpret mojega mišlenja(vprašanja).

Ej, Dejan Prvi zvani Duck, ne vse tako resno jemat. Saj tud če misliš, da smo te spluval, je to le virtualno. Se ti ne bo treba nč brisat. :twisted: :wink: Veš tukaj si pač direkt povemo, in kot pravi ZLOOBA, mi tukaj razpravljamo, ne pa se kregamo itd.

Saj tudi nam kdaj kdo kakšno gorko napiše. Potem pa malo počakaš, čez nekaj časa še enkrat prebereš in običajno vidiš, da pišoči ni nič takega mislil, kot si prej zaradi raznoraznih vtisov mislil. Na koncu mu pa še smejočega hudička pošlješ, pa na pir povabiš. Običajno deluje.

Peace brothers, pa rožce pa take finte!!

LP HHV :wink: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram Dejan1 ,ne njegovih izjav in trditev,ampak samo vprašanja, ki jih je postavil ,ker je sicer malo preteral z izjavami.Ste pa sami krivi ker ste debato peljali v to smer in ga spljuvali namesto, da bi dali kakšen pameten odgovor(ki ga pričakujem tud jaz),o MK,MC...-jih.Pa naj se javijo predsedniki,tajniki itd,ki majo vezo s tem in kratko povejo kako je pri njih.

ICE-pa ne me poslat po forumu brskat,ker ne bom,ker je preveč tega za pregledat (pa ne da sem prelen ampak ne surfam na stroške službe ampak od doma).Pa tud tem bo zmanjkalo na forumu ,pa tudi kaj novega se dogaja med klubi,pa tud če se kakšena tema ponovi in osveži je GUT.

Če pa koga moti naj pač ne pregleduje teme.Vsak vstopi v temo samovoljno,ker hoče na to temo brat,pisat,itd.

PS.:Tud homepage MK,MC...-jev sem pregledal kar precej,pa so podatki zelo skopi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu da se vsaj eden delno strinja z mano :D :D

Ga bom zbrisal, pa boš mel figo freško :wink: :evil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....o MK,MC...-jih.Pa naj se javijo predsedniki,tajniki itd,ki majo vezo s tem in kratko povejo kako je pri njih.

.....PS.:Tud  homepage MK,MC...-jev sem pregledal kar precej,pa so podatki zelo skopi.

cela scena deluje bolj po "priucenih" in "preizkusenih" _ritualih_ in zaupanju (?!); ce te resno zanima vec,se lahko kdaj skupaj vsedeva in predebatirava stvar.

kar se pa podatkov tice: ne vem kaj bi rad; celotno zgodovino kluba,zgodovino te zvrsti klubov,motorizma,.....cesa? in da ne bo vsak klub vse o sebi v javnost napisal je nekako tudi jasno ....ali mislis,da to delajo v poslovnem svetu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE hvala za povezave,bom vse prečekiral.

Z veseljem bi tudi predebatiral o tej in še kakšni zadevi s teboj.

Kaj bi rad vedel ? o MC,MK...?

Zgodovina me,ne zanima(toliko),sem si jo pa prebral o vašem klubu.

Predvsem me zanima zvrst,pogoji,obveznosti,...itd.Je preveč za pisat,pa tudi za odgovarjat tudi in je debata v živo primernejša.

So stvari ki so osnovne da te MC,... sploh začne zanimati,saj ni potrebno opisovati ritualov in intimnosti klubov,če bi pa recimo napisali; obvezna udeležba sestanka vsak teden , naprej sploh nebi bral,ker nima smisla,ker tega pogoja ne morem recimo izpolnjevati že zaradi službe.

Se zmenmo in se pogovorimo.

Kje,kdaj,...se pa lahko po eMailu zmenniva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike.....o vsem se da pogovoriti :wink: ....name the place and I´ll name the time :lol: ......ali tako nekako 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no ne vem no, jst sem clan Apache Ridersev iz Slovenj Gradca in mi ni bilo hudega. V bistvu so me nekateri, ki me v klubu poznajo povabili v klub in to je bilo to. Dobil sem polno clanstvo takoj, brez kakega maltretiranja in podobnih zadev o katerih pisete tukaj. Prednosti in slabosti ? Hja... slabosti v bistvu ni, placas clanarino in pa kaj pomagas pri organizaciji zbora, ko ga tvoj klub organizira. Za to pa dobis dobro druzbo, vsak vikend se kam gre in lahko gres zraven, organizirajo se skupne voznje na katerih se pogosto zgodi da lahko potem zastonj jemo, organizirajo se pikniki s pijaco in jedaco, obcni zbori, subvencije pri nakupu kaksnih kart (npr. Lendava) etc....

Ce mi ne bi ugajalo da sem clan, naslednje leto pac ne bi placal clanarine in adios... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem od zacetka v klubu MK Road Runner in tud pri nas je podobno kot je opisal cruiser ! skupni so nam motorji, voznje in predvsem druzenje ! vsa clanarina gre v skupne piknike tako da ti ni skoda denarja,...

si v taksnem al drugacnem klubu, se vedno lahko odstopis kdaj ti kaj ne ugaja ! moje mnenje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne bom povedal, katerega kluba sem clan, pa tudi ne, da smo ta klub naredili bivsi MC clani.

Pri nas gre pac stvar bolj "po reglcih". Vsakega interesenta povabimo veckrat z nami na kak zur, zbor, voznjo...

Na osnovi tega ocenimo, ali je sposoben z nami zurat (ne tezi, ko se napije) in vozit (nima povprecne potovalne hitrosti 40km/h).

Potem se cel klub zbere in glasuje, ali ga sprejmemo ali ne. Glede uvajanja (prospect) imamo pa se par "pravil", ki jih je treba upostevati.

Aja, tudi ce si prospect te noben ne bo zajebaval, razen ce ne bos sam zacel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!