Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

Jaz tudi ne povem član katerga MD-ja sem. :lol: :lol: Sem pa kletar in arhivar in vse kar vas zanima piše na motorheat.net/mdsr ... :wink: :) :lol: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne bom povedal, katerega kluba sem clan, pa tudi ne, da smo ta klub naredili bivsi MC clani.

Pri nas gre pac stvar bolj "po reglcih". Vsakega interesenta povabimo veckrat z nami na kak zur, zbor, voznjo...

Na osnovi tega ocenimo, ali je sposoben z nami zurat (ne tezi, ko se napije) in vozit (nima povprecne potovalne hitrosti 40km/h).

Potem se cel klub zbere in glasuje, ali ga sprejmemo ali ne. Glede uvajanja (prospect) imamo pa se par "pravil", ki jih je treba upostevati.

Aja, tudi ce si prospect te noben ne bo zajebaval, razen ce ne bos sam zacel :)

VI PA STE STROGI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi ne povem član katerga MD-ja sem.  :lol:  :lol:  Sem pa kletar in arhivar in vse kar vas zanima ...

No, pa imamo kar naenkrat dva funkcionarja. Ma ta birokracija se razrašča ko alge v morju. :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa imamo kar naenkrat dva funkcionarja. Ma ta birokracija se razrašča ko alge v morju. :wink:  :D

Horjo, brez skrbi. Ti dve fu(n)kciji sta vedno združeni v eni oseb oz. pomenita isto reč ... naš arhiv je pač v kleti ... :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa imamo kar naenkrat dva funkcionarja. Ma ta birokracija se razrašča ko alge v morju. :wink:  :D

Horjo, brez skrbi. Ti dve fu(n)kciji sta vedno združeni v eni oseb oz. pomenita isto reč ... naš arhiv je pač v kleti ... :wink: :lol:

Hotschko Klet je v Arhivarju v tem primeru! :roll: :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Hotschko Klet je v Arhivarju v tem primeru! :roll:  :wink:  :twisted:

A je to isto kot Arhivar Klet v Hotchkotu? Da je Arhivar Hotschko najraje v Kleti, to pa že vemo! :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Hotschko Klet je v Arhivarju v tem primeru! :roll:  :wink:  :twisted:

A je to isto kot Arhivar Klet v Hotchkotu? Da je Arhivar Hotschko najraje v Kleti, to pa že vemo! :wink: :D

Naš Hotschko je tipičen primer razcepljene ali dvojne osebnosti, ... arhivira in kletari (no ja roko na srce bolj se nad Unionovimi sodi izživlja), ... ARHOKLETAR! :lol: :lol: 8) :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no ne vem no, jst sem clan Apache Ridersev iz Slovenj Gradca in mi ni bilo hudega. V bistvu so me nekateri, ki me v klubu poznajo povabili v klub in to je bilo to. Dobil sem polno clanstvo takoj, brez kakega maltretiranja in podobnih zadev o katerih pisete tukaj. Prednosti in slabosti ? Hja... slabosti v bistvu ni, placas clanarino in pa kaj pomagas pri organizaciji zbora, ko ga tvoj klub organizira. Za to pa dobis dobro druzbo, vsak vikend se kam gre in lahko gres zraven, organizirajo se skupne voznje na katerih se pogosto zgodi da lahko potem zastonj jemo, organizirajo se pikniki s pijaco in jedaco, obcni zbori, subvencije pri nakupu kaksnih kart (npr. Lendava) etc....

Ce mi ne bi ugajalo da sem clan, naslednje leto pac ne bi placal clanarine in adios... :roll:

Ej, sam men pa še zdaj ni jasno, kako se ime vašega kluba napiše. Na vaših našitkih sem videla kake tri različne variante. :?: :?: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pregledal tole temo, in moram priznat, da so mi šli kar lasje po koncu. Motoristi imamo očitno temeljne lastnosti slovenskega naroda; malo nas je, pa še ti se kregajo med sabo.

O članstvu klubih naj se vsak odloči sam, jaz spoštujem obe možnosti.

Predvsem vidim v klubih možnost povezovanja, deljenja izkušenj, pridobivanja prijateljstev. Združeni mk pa bi lahko polepšali živlenje slehernemu motoristu (spomnimo se novega zakona o opravljanju vozniškega izpita ), članu ali nečlanu. Odprtih ostaja pa še veliko vprašanj; cestnine, zavarovanje...

Sam nisem nikoli bil član nobenega MK, sem lonely solo rider. Vendar pa mi včasih paše da nas gre več na furo,seveda če mi odgovarja tempo, klientela in termin. Tudi članstva v MK ne izključujem, samo nikoli nisem resno premišljeval o tem. Bi si pa od blizu rad ogledal kako se stvari streže, če bi blo kej interesa MK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena opomba: dajte o MC in MK razpravljat loceno ker sta to dve razlicne stvari. MC-ji imajo dokaj enotna pravila medtem ko so pravila pri MK zelo razlicna, eni imajo tako "stroga" kot MC ali se bolj, spet drugi pa zelo ohlapna oz. imajo manj pravil kot aktiv kmeckih zena. ker je MK-jev v SLO vec kot 60 je menda jasno da se ZELO razlikujejo.

Zato MC in MK locit, o MC pa naj govorijo tisti ki so ali so bili clani in ne tisti ki so o tem nekaj prebrali ali slisali po npr. POP TV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se verjetno tudi kakšen MC najde, ki si pravila malce bolj po "kmečko" razlaga in je v MC uniji, ker je bil pač med prvimi klubi v SLO in še ni bilo gužve ... al se 100%motim ... :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se verjetno tudi kakšen MC najde, ki si pravila malce bolj po "kmečko" razlaga in je v MC uniji, ker je bil pač med prvimi klubi v SLO in še ni bilo gužve ... al se 100%motim ... :?: :?:

Ne ne motiš se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa imamo kar naenkrat dva funkcionarja. Ma ta birokracija se razrašča ko alge v morju. :wink: :D

Horjo, brez skrbi. Ti dve fu(n)kciji sta vedno združeni v eni oseb oz. pomenita isto reč ... naš arhiv je pač v kleti ... :wink: :lol:

Čuj pa imaš v toti kleti kaj za spustit po grlu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj pa imaš v toti kleti kaj za spustit po grlu?

Stari,

včlani se pa ti razkažem celo Soloridersko posestvo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je članstvo pogoj ??

mah... niti ne ... ampak je pa dobro, če nas je več ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj potem razkažeš posestvo ? Ne se bat, sej bom dal za kakšen pir.

Pridi na 3M ali v OLP pa ti razkrijem vse skrivnosti MDSR-ja... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslusta vidva,mars v klet kletarit,ne pa smetit brez veze.H,povej mu p(o)rednosti,al´ me pa vsaj na pijaco povabi. :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj pa imaš v toti kleti kaj za spustit po grlu?

Stari,

včlani se pa ti razkažem celo Soloridersko posestvo :)

Hotsckho,mogoče se pa še res včlanim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj potem razkažeš posestvo ? Ne se bat, sej bom dal za kakšen pir.

Pridi na 3M ali v OLP pa ti razkrijem vse skrivnosti MDSR-ja... :)

A smo se v sredo falil, al kaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zaenkrat še nisem član nobenega društva pa vseeno - me zanima, če bi se dalo spoznat koga iz MB, ki bi mi malo svetoval ob nakupu motorja, šel pomožnosti z mano, stvar malo pogledal in sprobal ter podal svoje mnenje? Upam da ne zahtevam preveč? :roll: :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!