Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      OS in nos se rimaTA
    • bobi1001
      GAte dej na glavo če pa ne bo dovolj pa še dva svinčnika v nOS
    • RobiRoberto
      Naša Tačka (alias Belina) ima že 13 let in je zato že starejša dama, poleg tega pa je po letih že "prerasla" našega pokojnega Bila, ki mu je do 13 let manjkal samo še en mesec ali dva.  
    • XTR
      Prvih ~10 sekund po hladnem zagonu je motor malo nemiren, sploh če dodaš gas. To je normalno.  Na slikah se opazi samo zamenjani gumi na ročkah, v folijo oblečeni bočni plastiki in manjše smerokaze. Drugih odstopanj ne najdem. Pri tako starem motorju bodi pozoren še na obrabo sprednjih zavornih diskov, ker lahko do neke mere sklepaš glede realnosti kilometrine na števcu (ni pa to 100%). Šibka točka teh motorjev je bil regler, ostalo pa dela (tipična Honda ).  Cena... en "veliki" servis (gume, verižni set, servis vzmetenja, kontrola ventilov, zavorne obloge, svečke..) te stane 500€++. 2000€ je lahko visoka ali pa nizka, odvisno od stanja motorja. Vzemi na ogled kakšnega izkušenega motorista...
    • DAMI34
      zgrožen sem, ker nekateri prekrški so smotrni in dovoljeni, drugi pa očitno ne ps. sem zapisal da je njuno početje nevarno, sem mar ne..   rešitev problema je, ča ta ne nastane. Kljub radarju so tam problemi, pa ne rabim nikogar poznati, ki živi v bližini. Problemi so, ker je blizu pumpa in folk zavije čez polno nanjo, problemi so ,ker je tam tudi križišče, poleti zgoščen promet, pa niti ni nujno da vsi norijo, tudi pri 60km/h treskajo. Tako, da mogoče celo več štekam, kot si kdo misli.  A sem omenil krožišče, ki rešuje vse probleme? Vključevanje in odhod s pumpe, ter vključevanje in odhod na stransko cesto/odcep. Tudi ležeči policaj v tistem primeru ne rešuje pretočnosti, bi pa vsaj brzino znižal. A štekaš?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!