Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

Sem probal pred desetletjem samo ni bilo zame. Kar je več kot trije motorji v skupini mi je že gužva. Pa tudi malo drugače jemljem vožnjo. Ko se vozim naredim tudi po 700-800km na dan. Kar se ustavim je, da dotočim, kupim kej za pit, nekaj malega za pod zob in naprej. Vožnj niti ne planiram pretirano in sem na motorju takoj, ko je kakšna luknja v pisarni in familiji. Pašejo tista druženja izven sezone samo, ko je pa sezona pa spet skupi ne pridemo. Mogoče čez par let spet k kosti ne bodo več zdržale takega tempa.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nosiš ga pa zato, ker ti je premajhen :lol1:

duce749!

V zmoti si.

Ko sem prišel leta 1972 iz vojske, sem imel 72 kg. Danes imam 4 (štiri - z besedo) več. Nosim ga pa ne, ker bi imel občutek hvale. Tega pa ne maram!

Morda ga bom pa le kdaj navlekel nase? (Samo ga bom moral preje mejčken' spiti hehehe.. .) :grim  Ko vozim, pa ne pijem...!!! Torej; Ga spet ne bom... - Jebeno tole!  :D

Ko bom žmrknil, mi ga bodo pa morda ob "vzglavju" obeseli na križ :P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duce749!

V zmoti si.

Ko sem prišel leta 1972 iz vojske, sem imel 72 kg. Danes imam 4 (štiri - z besedo) več. Nosim ga pa ne, ker bi imel občutek hvale. Tega pa ne maram!

Morda ga bom pa le kdaj navlekel nase? (Samo ga bom moral preje mejčken' spiti hehehe.. .) :grim  Ko vozim, pa ne pijem...!!! Torej; Ga spet ne bom... - Jebeno tole!  :D

Ko bom žmrknil, mi ga bodo pa morda ob "vzglavju" obeseli na križ :P

Jaz sem tudi imel 72 kg! V ..................petem razredu :kva2:  :kva2:  :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duce749!

V zmoti si.

Ko sem prišel leta 1972 iz vojske, sem imel 72 kg. Danes imam 4 (štiri - z besedo) več. Nosim ga pa ne, ker bi imel občutek hvale. Tega pa ne maram!

Morda ga bom pa le kdaj navlekel nase? (Samo ga bom moral preje mejčken' spiti hehehe.. .) :grim  Ko vozim, pa ne pijem...!!! Torej; Ga spet ne bom... - Jebeno tole!  :D

Ko bom žmrknil, mi ga bodo pa morda ob "vzglavju" obeseli na križ :P

pohvalno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če dedi nima 100kg, pravim, da ni dedi :kva2:

 

......noge mu morajo smrdeti. In čokoladno črtico mora imet' na gatah... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Tudi jaz sem letos postal pripravnik nekega moto kluba.

 

Imena ne bom navajal, ker bi lahko koga motilo, češ da delam reklamo.

Vam povem samo da je starinski izraz za žičnik.

No pišem pa zakaj sem se sploh odločil postat član.

Nikoli nisem niti pomislil, da bi zahteval kakšne popuste ali ugodnosti.

Motor imam zavarovan celo leto, tako da že tam dobim popust, ostalo pa itak niso neke vrednosti.

Sem se pa vpisal zato ker večino fantov in punc poznam, in so v redu družba.

Že prej sem se vozil z njimi.

Pred kratkim smo imeli moto zbor in je bila res fešta.

Kot član pričakujem (in to sem pred vstopom tudi povedal), da je zame članstvo samo in izključno samo druženje in še to takrat ko imam čas.

Brez kakšnih obveznosti in obveznih motozborov,

razen domačega katerega pa itak nebi zamudil.

In ni mi bilo težko dva dni delat in pomagat, da je preko 500 motoristov imelo polne trebuščke.

 

Tako da zame je prednost v motoklubu samo in izključno samo druženje, izmenjava mnenj in zabava.

Logično pa je, da moram kot član tudi nekaj prispevat.

Zaenkrat mi ni žal, da sem se včlanil.

 

Lep dan še naprej

Popravljeno . Popravil Jetam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je to od kluba do kluba zelo različno... pri nas so pravila točno določena. Glede klubskih voženj, obiskov motoprireditev po Sloveniji, vodenja izletov, izražanja pripadnosti klubu...  Pripravnik ima pa teh obveznosti nekaj več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ste skomplicirani kot slovenska administracija.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komur je všeč, je v klubu. Komer ne, pač ne. V službi moram poslušati šefa,zakaj bi še pri najljubšem hobiju tiščal nekam...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Eno vprašanje.

Kaj je to za kretenskega trenda v SI, da so začeli nekateri delati kao red med motoristi, ki so v različnih klubih.

Sam sem član kluba, ki ni slovenski, pa ne zaradi tega, da ne bi bil Slovenec ampak me veže nekaj drugega na tisti klub in tiste čase. Zdaj pa začnem dobivati opozorila, so me že tudi na cesti ustavili in spraševali "čigav" in odkod sem. Pa me kličejo prijatelji in pravijo, ne pridi na srečanje z barvami, ker boš imel probleme.

Pa j.... vas kretenizem, kaj gledajo nekateri preveč ameriških filmov ali kaj se dogaja. Učinek je dvojni. Na srečanja več ne mislim hoditi, se bom pač vozil kot vedno pa še negativna reklama.

Mi lahko kakšna pametna glava pojasni čemu je to potrebno? Namesto, da bi se spoštovali na cesti, se bomo j.... med seboj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje.

Kaj je to za kretenskega trenda v SI, da so začeli nekateri delati kao red med motoristi, ki so v različnih klubih.

Sam sem član kluba, ki ni slovenski, pa ne zaradi tega, da ne bi bil Slovenec ampak me veže nekaj drugega na tisti klub in tiste čase. Zdaj pa začnem dobivati opozorila, so me že tudi na cesti ustavili in spraševali "čigav" in odkod sem. Pa me kličejo prijatelji in pravijo, ne pridi na srečanje z barvami, ker boš imel probleme.

Pa j.... vas kretenizem, kaj gledajo nekateri preveč ameriških filmov ali kaj se dogaja. Učinek je dvojni. Na srečanja več ne mislim hoditi, se bom pač vozil kot vedno pa še negativna reklama.

Mi lahko kakšna pametna glava pojasni čemu je to potrebno? Namesto, da bi se spoštovali na cesti, se bomo j.... med seboj.

 

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/38757-bojkot-mk-jev-spodnje-štajerske-in-koroške-regije/  prečitaj si to in ti bo vse jasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ne... Srečkov problem pa nima veze s tem... pravi da je član kluba iz tujine...

 

To pa res prvič slišim, da Slovenec ne bi smel bit član kluba iz tujine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne... Srečkov problem pa nima veze s tem... pravi da je član kluba iz tujine...

 

To pa res prvič slišim, da Slovenec ne bi smel bit član kluba iz tujine...

ne se delat neobveščenega no ...

saj načeloma je lahko član kluba iz tujine samo barv  ne sme nositi  v sloveniji ..

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

saj načeloma je lahko član kluba iz tujine samo barv  ne sme nositi  v sloveniji ..

Aja, zakaj že ne?? 

 

Eno vprašanje.

Kaj je to za kretenskega trenda v SI, da so začeli nekateri delati kao red med motoristi, ki so v različnih klubih.

Sam sem član kluba, ki ni slovenski, pa ne zaradi tega, da ne bi bil Slovenec ampak me veže nekaj drugega na tisti klub in tiste čase. Zdaj pa začnem dobivati opozorila, so me že tudi na cesti ustavili in spraševali "čigav" in odkod sem. Pa me kličejo prijatelji in pravijo, ne pridi na srečanje z barvami, ker boš imel probleme.

Pa j.... vas kretenizem, kaj gledajo nekateri preveč ameriških filmov ali kaj se dogaja. Učinek je dvojni. Na srečanja več ne mislim hoditi, se bom pač vozil kot vedno pa še negativna reklama.

Mi lahko kakšna pametna glava pojasni čemu je to potrebno? Namesto, da bi se spoštovali na cesti, se bomo j.... med seboj.

Takšno nabijanje je brez veze, v koliko je kaj na tem, je potrebno napisati IMENA, ne pa, citiram: "Zdaj pa začnem dobivati opozorila, so me že tudi na cesti ustavili in spraševali "čigav" in odkod sem. Pa me kličejo prijatelji in pravijo, ne pridi na srečanje z barvami, ker boš imel probleme."

Dokler ni imen, ni nič. Vse je rekla kazala in iskanje bav, bava v temi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dolgo nisem bil tle gor ! pa ko malo berem vidim,da so še vedno skoraj eni in isti pametnjakoviči gor z menoj vret nekoč.

samo na kratko ! prevedite solo riders v slovenski jezik ,če znate  ? potem pa dobro premislite kaj to pomeni ??? potem se pa začnite spet  kregat.

pa še to moram rečt,da se že dolgo nisem tako nasmejal.posebno smo me spravili v smeh tisti,ki so pred leti pluval po neki sceni ,danes jo pa zagovarjajo.takole je to zgoditi se mora kar nekaj let ,da boste razumeli zakaj se kakšna stvar gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!