Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

to s kontrolo je bedarija...

Pol pa ne jamri kok je klubu pa vsaka ulica svoj klub.

kua pa mislš d pa zdej bojo užaljeni Slovenčki ki zapuščajo razne klube nehal ustanavlat klube?ker se bo to zmenla ne vem moto zveza slovenije?

DREAM ON,DREAM ON.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Netopir: tako hitro kot bodo novi klubi nastajali bodo tudi propadali. Klub brez vsebine ne bo preživel !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vas je vsebina to, drugje kaj drugega in če je vse ok boste pač dolgo prosperirali ... a je tko težko razumet. Je pa lahko problem, ko se zamenja generacija, ko glavni protagonisti spremenijo prioritete, dobijo otroke, se koneckoncev postarajo ...itd ... potem ponavadi pride težav, če klub nima jasnih lastnih pravil, ki jih vzdržujejo in razumejo vsi člani (novi in stari) enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno mislim, da ni "štos" vsebine ampak je stvar v tem a se z nekom želiš družiti ali ne... ;)

če pa hoče nekdo bit v klubu pa itak mora jasno poznati in jasno razumeti vse obveznosti in hkrati ugodnosti! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi druženje je vsebina. Čeprav mislim, da samo za druženje pa res ne rabiš kluba ustanavljat ... :huh: B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Moje skromno mnenje je tudi da ima hotschko prau. Z druženje ne rabiš kluba, ker bi pol vsaka skupina prijateljev naredila svoj klub.

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno mislim, da ni "štos"...

...če pa hoče nekdo bit v klubu pa itak mora jasno poznati in jasno razumeti vse obveznosti...

Dej netopir, kuga mencas, kr neki sem pa tam, tuki sem za , tuki sem proti, Pa kar ti osebno mislis se ni recen, da tud tko mora bit. Pravila MC-jev so vec ali manj jasna! MK ni MC in rab kr neki cajta , da sceno skonta, predn sploh lahk razmislja o MC, ce mas kej za povedat povej, ce mas kej za prasat upras, drugac pa ne smetit teme pa tuki not poste nabijat.

Ps: Pa ce si v klubu pol ze moras nekaj stvari vedet in ne pa da nam solis pamet z svojimi osebnimi mnenji, pa gor, pa dol, pa pocez!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej netopir, kuga mencas, kr neki sem pa tam, tuki sem za , tuki sem proti, Pa kar ti osebno mislis se ni recen, da tud tko mora bit. Pravila MC-jev so vec ali manj jasna! MK ni MC in rab kr neki cajta , da sceno skonta, predn sploh lahk razmislja o MC, ce mas kej za povedat povej, ce mas kej za prasat upras, drugac pa ne smetit teme pa tuki not poste nabijat.

Ps: Pa ce si v klubu pol ze moras nekaj stvari vedet in ne pa da nam solis pamet z svojimi osebnimi mnenji, pa gor, pa dol, pa pocez!

ej, kdo je pa reku, da mora tk bit kot js rečem... :hmm:

zato je forum, da si med sabo izmenjujemo mnenja in mislim, da imam tudi js pravico podat svojega, pa če se ti z njim strinjaš ali ne!!

drugače sem pa že dolgo v klubu in ne rabim "tebe" spraševat o določenih pravilih... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kdo je pa reku, da mora tk bit kot js rečem...

drugače sem pa že dolgo v klubu in ne rabim "tebe" spraševat o določenih pravilih... :devil:

Sej me ne sprasujes, ker ne veš nit kaj uprasat, beres pa kaj tle not pisemo ampak vseeno ti ni jasno... :?

.) dej ne me jemat resno, jaz z razliko od tebe, ki nabijas samo poste, nabijam raje to, da me kdo citira! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je ena sama konkretna korist... Za nas MK dajem (ali pa delam) na webpage dolocen stvari.... Za mene korist... mogoce mi ne bo treba placati clanarine (bom kmalu videl.... :D )

Drugace pa kar je za mene plus MK-ja:

- ce hocem iti na klubske sestanke - moja stvar

- ce hocem iti na klubski zbor - moja stvar

- ali se hocem udelezevati klubskih vozenj - moja stvar

V glavnem... glede na to, da sem bolj volk samotar.... Ce se hocem cesarkoli udelezevati sem dobrodosel, obveze pa nimam nobene... Kaj hoces lepsega... Za razliko od MC-jev...

Sicer pa kakor komu pase....

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Sem bil na informativnem sestanku v MK-ju. Pa ni bilo nobenega govora o taki liberalnosti. Na vseh klubskih sestankih bi moral biti prisoten (izgovor je le služba, bolezen...). Na zboru lastnega kluba (to je logično) bi moral biti obvezno prisoten in tudi na določenih zborih, ki jih določi predsednik MK-ja. Edino za klubske vožnje mi niso postavljali zahtev.

Tako smo bili hitro zmenjeni in smo šli vsak svojo pot. Pa še tistih 20k sit na leto sem prišparal, ker ne plačujem članarine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....razni volki samotarji in tistim ki so jim tovrstne obveznosti tuje in odveč pač niso za klub. NIti za MK in še manj za MC. Je pa dosti "družb", "klubov", ki delqjo na kvantiteti in ne kvaliteti in tako nabašejo v "družbo", "klub"...full članov pol se pa s časom izkaže da se jih prvih 10 pozna, ostalih pa itaq nikoli skoraj ni in se zato še bolj odtujijo in ččez kakšno leto ali dva nastane nov klub....

V Sloveniji je problem ker določeni motoristi - novinci še tega ne vedo kaj je enodelni MK znak in kaj je dvodelni, trodelni......

In potem srečaš na zboru tepce, ki nosijo tarčo na hrbtu ....kot bi imeli napis KICK ME PLEASE. To pa je takšna osnova, da ti je pol čist jasn lahko, da pol tut o kakšnem moto bratstvu in obveznostih nimajo pojma(kar se MC-ja tiče).

Dejmo v tej temi poudart takšne stvari!!!!

Slovenski MK klub lahko nosi izključno enodelni znak in preden izberete klubsko ime dobro izberite ime, da ne boste slučajno ustanovili kluba, ki bo del imena povzemal po že obstoječem klubu(recimo predlog ustanovitve novega kluba v drugi temi z nazivom Street warriors......). Poleg naziva se ne sme kopirati klubskih znakov, pa tudi barve imajo določeni klubi rezervirane....OK dokler si "vaški klub" jim je pravzaprav vseeno, če pa se boš preveč pojavljal in kruzal okol pa se lahko zgodi, da te s časom malce pobarajo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako smo bili hitro zmenjeni in smo šli vsak svojo pot. Pa še tistih 20k sit na leto sem prišparal, ker ne plačujem članarine.

Ja sej v koncni fazi, ce kres k ribicem, ali pa k planincem, ali pa... vsepovsod imajo pravila in nek red, ki se jih je treba drzati, da skupina ljudi funkcionira. V koncni fazi tudi vsak individualist se podredi nekim pravilom, zjutraj si operes zobe, obleces, poceses... Torej se drzis nekih pravil. Ce se bos jutri odlocil pristopiti v teniski, ali golf klub, bos prav tako placal in se podrejal pravilim, ki v tisti skupnosti veljajo. Ko bos slisal za ceno, in pravilnik, se bos prav tako hitro obrnil in odsel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše slovensko druženje motoristov, kaj slovensko, medgalaktično, je SR! In pa takoj za njim MS, kjer se tudi dosti valjajo SRi!

Zakaj? Ker je v bistvu brez pravil, brez hierarhije in popolnoma svobodno.

Tega pri MC in Mk ni, zatorej je prav, da so tam tisti, ki jim ta pravila odgovarjajo in so jih voljni upoštevati.

Moti me pa to, in to zelooo, ker nekateri mislite, da imajo MKji, MCji in njihova združenja pravico dirigirati nekakšna pravila tudi drugim motoristom.

Kakršnokoli združevanje je popolnoma v nasprotju z mojo filozofijo motorizma, ki je v eni besedi - svoboda, zato so ti MCji inMK ji ter ostali karkoliže, lahko namenjeni le druženju in doseganju skupnih ciljev. Ti so pa lahko že zeloooo različni! Tudi kar se moto mam tiče! .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!