Skoči na vsebino

Givi kovčki


Avatar

Priporočene objave

Že nekaj časa uporabljam masko Givi A 750, ki je sestavljena iz plastičnega "okvirja" in plastične šipice. Šipica je pritrjena na okvir maske s šestimi majhnimi vijaki, ki imajo sploščeno (konusno) glavo za imbus ključ, pa tudi matice imajo obliko kupol (kot polkrožna izboklina). Enega teh vijakov sem med vožnjo izgubil (vibracije), zdaj pa nimam pojma, kam naj pogledam za novega. V železninarskih trgovinah (Celje, Žalec), tega nimajo. Kakšna ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tak vijak kot mislim, ga imajo yamahe za prišraufat plastike. Sem tudi jaz iskal take vijake, pa so 2€ original. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original ti vijaki sploh niso tako dragi,zato pojdi in naroči nove originalne .)

Boš pršu sigurn ceneje skoz kot pa da se cel dan voziš iz trgovine v trgovino in sprašuješ po vijakih in nonstop poslušaš žal nimamo na zalogi.

Pa še bencina boš sigurno tolk ponucu kot pa pride en vijak. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original ti vijaki sploh niso tako dragi,zato pojdi in naroči nove originalne .)

Boš pršu sigurn ceneje skoz kot pa da se cel dan voziš iz trgovine v trgovino in sprašuješ po vijakih in nonstop poslušaš žal nimamo na zalogi.

Pa še bencina boš sigurno tolk ponucu kot pa pride en vijak. :D :D

Kje jih naj naročim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

par dni nazaj sem se malo zapeljal,in sem pozabil zapreti kovček(samo del ki se zahaklja-pokrov sem zapru)

in kaj ugotovim?'

izgubil sem gumb za odstranitev kovčka

govček je givi 52 l

ali kdo ve kje dobiti ta del???

ali se sploh dobi??

hvala za odgovorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par dni nazaj sem se malo zapeljal,in sem pozabil zapreti kovček(samo del ki se zahaklja-pokrov sem zapru)

in kaj ugotovim?'

izgubil sem gumb za odstranitev kovčka

govček je givi 52 l

ali kdo ve kje dobiti ta del???

ali se sploh dobi??

hvala za odgovorje

Pozanimaj se tukaj :

Givi rezervni deli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hvala za nasvet,sem ga pa danes dobil v tc motoshopu,pa je bil cele 3 evre

sem pa dol klical in bi mi ga lahko tut naroču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Mi lahk predlagate kje naj pogledam poleg seveda TCja za Givi Maxia 55 -ta velikega.Seveda za ugodnejšo ceno ko TC kjer je več kot 200 eur.Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa je stara MAXIA mnogo kvalitetnejša od nove, ki je narejena z nič kaj kvalitetne in tanke plastike :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa je stara MAXIA mnogo kvalitetnejša od nove, ki je narejena z nič kaj kvalitetne in tanke plastike :whistle:

Jst uporabljam novo maxio 55 kako leto dni, prej sem imel pa "staro" maxio 52. Obe sem uporabljal tako za daljse potovanje kot vsakodnevno na poti v sluzbo. Kar se dizajna tice, je nova nedvomno lepsa (meni). Kar se uporabnosti tiče, poleg tega da je vecja, je manj jajcasto dno in lahko lepse stvari notri zlozim in bolje zapolnim ves prostor. Ima visje stranice, tako da jo tudi po visini lazje zapolnes. Glede zapiranja sem bil skepticen na zacetku, sem samo cakal "kdaj se bo odprlo med vozno", ampak se mi se nikoli ni, cepraj je bla ze toliko polna, da sem jo komaj zaprl. Tako da kar se kvalitete tice, nimam pripomb. Pri voznji v nalivu ne pride niti kapljice noter. Pripombo imam glede "zatiča" ki drzi pokrov odprt, ki scasoma ne deluje vec, oz. se pokrov sam zapira. Resu sem tako (po nejcovem nasvetu :) ), da sem ga odstranu in dal samo dve vrvici, ki v odprtem polozaju drzita pokrov, da se ne odpre vec kot za dolzino vrvic. Deluje odlično. Druga napaka pa je ta, da ima čudno postavljene "nogice", ko ga polozis na tla. Nekam cudno so si zamislili, ker se rad zvrne na stran. Ampak tole so malenkosti. Jst sem z novo maxio vec kot zadovoljen, do sedaj se je še vedno izkazala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trst..Moto Charlie

Ima ta trgovina kakšno spletno stran ali vsaj email naslov da lahko kontaktiram prodajalca glede cene in dobavljivosti izdelkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam problem s tem novim givi maxio, ki se mi je med vožnjo odpr in tudi padel s plate..Bil je prazen-morda tu tiči vzrok, ampak maxia 52 se mi ni nikoli odprla kaj šele odletela z nosilca..

Malce nerodno je če prileti nasproti vozečemu v glavo ali v vetrobransko steklo..

Če je že kdo imel takšen primer odpadanja kako to rešit?

Sem pa slišal, da se le ti (55) radi odpirajo in padajo z nosilcev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imaš podložno ploščo original od givija? A si poskusil simulirat zakaj se ti odpne ? A se pri ključavnici sname ali pri sprednjih zatičih ? Če se ti je odprla bo vzrok v defektni ključavnici. Zamenjaj !lp M

Popravljeno . Popravil yakuza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imaš podložno ploščo original od givija? A si poskusil simulirat zakaj se ti odpne ? A se pri ključavnici sname ali pri sprednjih zatičih ? Če se ti je odprla bo vzrok v defektni ključavnici. Zamenjaj !lp M

po vsej verjetnosti pri ključavnici, samo kako to osimulirat?na silo dol trgat?

plošča je original givi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsej verjetnosti pri ključavnici, samo kako to osimulirat?na silo dol trgat?

plošča je original givi..

tudi sam imam givi 55,pa mi je po kvaliteti slabša od 52,to se bi meni tudi zgodilo, vzrok pa je, da si kovček premalo stisnil ob ploščo in ni naredilo klik,bodi bolj pozorn,jaz vedno 2x preverim,sam pokrov ima pa tudi hibo,ko ga zapreš in zakleniš,če ne zapreš še držalo za nosit kovčka se zopet odpre kovček -ko ga zakleniš,tako da ima kar nekaj pomankljivosti ali hib,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da se ta nova MAXIA odpira med vožnjo sem slišal že pred nekaj meseci, kvaliteta materijala je dosti slabša od prejšnjega modela, to je zgleda cena čim cenejše in s tem šlampaste proizvodnje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!