Skoči na vsebino

Givi kovčki


Avatar

Priporočene objave

Sekundno lepilo bi prej držalo, neostik pa ne. No saj pri meni ni ker je tam notr gladka plastika in res ne prime. Drgač se pa čepeki dobijo v BS centru za 1,77eur v yogiju pa za 4,99 :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa kar pri nas, ko smo že zastopniki, pa še to, po novem imamo dve višini teh čepkov, eni original, kot jih dobite v paketu ob nakupu nosilne plošče, druga izvedba pa je višina čepkov malenkost višja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabu bi pokrov za desn kovček V35, tistga črnga ki je če se ne motim nebarvan. Se da dobiti samo enega (torej en v paru), ter za kakšna bi bila vaša najugodnejša cena :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na topcase (Maxia) nalimal spodaj kar gumo z zračnice in jo prelepil z ducttapom. Zaenkrat drži, kufra pa spodaj itak nihče ne gleda, da bi grdo izgledal. Tudi na stranskem sem izgubil eno gumico. Bom verjetno tudi na podoben način rešil. 

 

Sem pa v Albaniji videl enega poljaka, ki je imel pod topcase zatlačeno stisnjeno plastenko. Verjetno mu je dopi*dilo tisto ropotanje, pa si je uredil zračni amortizer z variabilnim blaženjem (ESA - za kmete). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Že pred časom sem nabavil stranske kovčke givi v35 v enem kovčku sem zdraven dobil še tretjo ključavnico in sem si mislil da je ta tretja ključavnica mogoče za sredinski kovček da imaš potem en ključ za vse tri kovčke.. pa ne gre ključavnica je za 1cm predolga top kovček je pa maxia 52l.... tko da sem nazaj sestavil kot je bilo po starem le da je zdaj ključavnica ko obračaš ključ zelo trda pa sem zadaj konkretno podmazal...

ve kdo za kako rešitev? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Na svojmu V-stromu mam Givijeve  E360N Ganc nove, "sconto" v TC motoshopu, Pa so kot prvi kufri po prvi furi kr v redu. Moti me sam to, da nikakor nočejo ostati odprti. Probal bom podaljšat une dva štrikca not k držita pokrov če se bo lohk odpru čez težiščno točko, da nou treba držat pokrova tacajt ko hlače zlagam not.  :jezen 

Enega sem po celem dnevu na soncu komi odpru, se je slišal kako najprej vleče not zrak da se je pustu odpret, seprav da je dihtal ok, drug je bil mal bolj nabasan pa zgleda ni tko dobr dihtu, ampak po moje kakšna voda nebi pršla not.

 

Mal študiram da bi jih poštrihu da nebi bili tko dolgočasni. Če bi kdo znal narest kakšen pameten dizajn k bi k motorju pasu....  :worship: 

 

Nosilci pa.... italjanski, kaj čem rečt. levo stran sem mogu našponat, ker je lukna za vijak za 3 cm previsok za stopalko sopotnika, na desni strani sem mogu mal prekrivit da sem lohk vmes stlaču en flohajzn. Se vidi na sliki.

 

Povalu se z njimi še nisem, da bi vidu kolk zdržijo.

 

Overall sem z njimi zadovoljen.  :yea1: 

post-46812-0-90129700-1411148834_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm si omislu E460N... zakaj ker so bli sam 1€ dražji od tvojih :D pa 3 cm so širši... probal jih pa še nism. Morm najprej šraufe nabavt da namontiram nosilce.

Ker sem pač dobil nosilce brez njih :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

To avtomatsko zapiranje gre tudi meni pošteno na živce. Če ti uspe rešit, javi...

Ko stvari zlagaš v kovček, kovček podloži s kakšno knjigo ali podobnim predmetom, pa bo pokrov tam kjer mora biti.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ko stvari zlagaš v kovček, kovček podloži s kakšno knjigo ali podobnim predmetom, pa bo pokrov tam kjer mora biti.

Scarabeo

 

Točno tako, kot pravi Scarabeo 500!

 

Jaz ti ponudim svojo prvo, drugo, ali tretjo knjigo - z motoristično vsebino! :hmm:

So pa fajn, ker so različnih velikosti, debeline, širine (in vsebine,) če to pri pdkladanju kaj šteje...  :yes: :P .......pa še univerzalne so, če zamenjaš znamko, se prilagajajo na vsako firmo! :O :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo iščem nosilec givi wingsrack za xx-a mogoče ve kdo da ga ima pa ga ne potrebuje L.p. Robi

nosilce ima trgovina BS v ljubljani sam sem jih kupil novembra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ce ima kdo morda viska kaksno matico (glej sliko) na katero nalega stranski Givi kovcek bi se priporocal za odkup. Zal je ena pocila ob montazi nosilca. Vnaprej se najlepse zahvaljujem za prijazno pomoc!

post-46633-0-17577600-1422447663_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ima kdo morda viska kaksno matico (glej sliko) na katero nalega stranski Givi kovcek bi se priporocal za odkup. Zal je ena pocila ob montazi nosilca. Vnaprej se najlepse zahvaljujem za prijazno pomoc!

Sej ne rabiš iskat originalne,pojdi strugarju,nesi mu počeno staro pa ti jo zdreja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih majo v tcju ampak cel setek kjer jih je vec kot 5 kosov za 16eur.. Najbolj se nagibam v smeri, ki jo predlaga kmet, ce ne dobim od koga drugega. Najlepsa hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gradbenik, mater 'maš smolo...

Imel sem en zvit prtljažnik s temi "čepi" pa sem ga teden dni nazaj vrgel v kanto. Sranje, pa se mi je par let valjal po bajti.

 

Saj vem, sedaj je pa še slabše, ker sem povedal...

Ja, v TC pojdi, pa boš zadevo poštimal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!