Skoči na vsebino

Givi kovčki


Avatar

Priporočene objave

Tudi meni manjkata oba dva zadaj, zato sem nalepil na vsako stran po dve gumijasti podložki premera cca. 30mm in nič več ne ropota. Če se pa seveda dobi original čepki, bi pa seveda raje kupil to. A so ti čepki identični na vseh GIVI ploščah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

ali mogoče kdo ve če paše givijeva plošča na kappin nosilec.. mam pa tudi kappin kufer 46l 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam eno prošnjo.

Ali ima kdo kovček Givi maxia E52, s številko ključavnice 266

Dobil sem kovček brez ključev, bi rabil ključ na posodo, da naredim drugega.

Vsaj mislim, da so ključi iste št. ključavnice enaki.

 

Lp Edo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno prošnjo.

Ali ima kdo kovček Givi maxia E52, s številko ključavnice 266

Dobil sem kovček brez ključev, bi rabil ključ na posodo, da naredim drugega.

Vsaj mislim, da so ključi iste št. ključavnice enaki.

 

Lp Edo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Da se še jaz priključim k temi, ker imam sorodno vprašanje: ali so Kappini kovčki kompatibilni z GIVIjemi nosilci?

Torej ti kočki, ki so relativno cenovno ugodni (GIVIjevi so dražji):

http://www.ojmoto.it/kappa-k33n-monokey-side-side-cases-black-p-3143.html

 

s temi nosilci? http://www.givi.it/attachfile/content/prodotti_padre/16021/0.0.1.man_plxr364.pdf

 

Ali se ti bočni nosilci dajo hitro odmontirat ali moraš te rogovile vedno vozit okoli, tudi če nimaš kovčkov gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi bočne kovčke daš na neke vrste ploščo ali nekaj, na kar se pripne. Saj jih ne pripneš z gurtnami. :hmm:

In verjetno sta prav tako 2 verziji kot pri zadnjem kovčku (monorack in monokey).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, jaz govorim o bočnih kovčkih, kje imaš tam kakšno ploščo? Si prebrala vprašanje natančno?

 

 

nosilc sam po sebi je u bistvu monokey plata. druga, spodnja, par postov višje. kljun ki zaklene kovček je na vrhu, spodaj pa kovček z utori natakneš na vijaka z posebej oblikovano glavo in KLIK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako... Sem mislil, da se kovčki primejo direktno na tisto ogrodje, tako kot ti za tele Easylock mehke torbe:

http://www.youtube.com/watch?v=DCJDeoAp0pI

 

Ta Easylock mi je čisto všeč, moti me le, ker ne moreš zaklenit zadrg, ko pustiš na parkplacu (čez noč itak snameš dol).

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako... Sem mislil, da se kovčki primejo direktno na tisto ogrodje, tako kot ti za tele Easylock mehke torbe:

http://www.youtube.com/watch?v=DCJDeoAp0pI

 

Ta Easylock mi je čisto všeč, moti me le, ker ne moreš zaklenit zadrg, ko pustiš na parkplacu (čez noč itak snameš dol).

tph01 torbe se zaklenejo na nosilce (distančnike) mehkih torb. To niso isti nosilci kot za kovčke. TPH01 torbe imajo tudi klučavnico za zaklepanje zadrge. Jih imam jaz in so fina zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34, imaš mogoče kako fotko od zadaj? Kolikšna je skupna širina motorja s temi torbami?

odvisno od motorja, meni nekaj čez 90cm, so pa 2x 15 litrov. Poglej na givi.it, če imajo te nosilce za tvoj moped.

 

še slikce:

post-18923-0-40370400-1379003580_thumb.jpg samo nosilec, ki je hkrati distančnik za mehke torbe, notranji romb je pri vseh mopedih enak, da gredo nanj torbe

 

in s kufri

post-18923-0-15592400-1379003640_thumb.jpgpost-18923-0-80739400-1379003654_thumb.jpg

post-18923-0-48444600-1379003718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!