Skoči na vsebino

Givi kovčki


Avatar

Priporočene objave

Ali je vezava fiksna ali imaš kakšne konektorje, da lahko kovček vzameš dol na hitro?

Dal sem konektorje in sem jih zbasal v "tunelček" pod sedežem, kjer je že konektor za zadnje luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tph01 torbe se zaklenejo na nosilce (distančnike) mehkih torb. To niso isti nosilci kot za kovčke. TPH01 torbe imajo tudi klučavnico za zaklepanje zadrge. Jih imam jaz in so fina zadeva.

 

Tudi sam sem tik pred nabavo teh torb, sedaj sem pa zasledil, da so dali ven nov model 3d600, katere se še dodatno raztegnejo (do 28 lit) To je posebej fajn npr. čez noč, ko rabiš spravit noter vso opremo. Moti me le to, da niso nepremočljive. Dami si jih stestiral v dežju? Tista ključavnica je tudi mal hecna. Glede na to, da so te torbe nekakšna revolucija (se zaklenejo na nosilce, trdne, da po njih lahko hodiš) bi lahko pogruntali še nekakšno kombinacijo za zaklepanje zadrge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem tik pred nabavo teh torb, sedaj sem pa zasledil, da so dali ven nov model 3d600, katere se še dodatno raztegnejo (do 28 lit) To je posebej fajn npr. čez noč, ko rabiš spravit noter vso opremo. Moti me le to, da niso nepremočljive. Dami si jih stestiral v dežju? Tista ključavnica je tudi mal hecna. Glede na to, da so te torbe nekakšna revolucija (se zaklenejo na nosilce, trdne, da po njih lahko hodiš) bi lahko pogruntali še nekakšno kombinacijo za zaklepanje zadrge.

No tok trde, pa niso (da bi po njih lahko hodil), pa tudi po kakem nalivu se premočijo (oz pride voda noter), vendar zadevo rešiš, če cote najprej v vrečko potem pa v kuferček. 

Bom tak povedal, s kovčki se ne morejo primerjat, ker so manjše, so pa bolj sexi, lažje za prenašat, če greš za krajši čas, vse not spraviš in niti ne veš, da jih imaš. Zdej, ta nove raztegljive so sicer fajn, če rabiš povečat volumen, sam izgledajo pa kot cigansko selo, saj je razširitveni del mehak in se vse skupaj povesi.

Glede ključavnice: če ti hočejo karkol ukrasti z motorja ti bodo tako ali drugače, sicer pa dvomim da koga zanimajo umazane gate in štumfi :D jaz jih sploh ne zaklepam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opcija bi bili lahko še tamali Givijevi E21 kovčki, ki so tako ozki, da jih lahko kar gor puščaš.

 

Tu se vidi primerjava v širini med njimi in običajnimi V35

user_2354_triumphgivi4.jpg

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Yo, kolega prodaja Givi Top case.

Ta nov model, z led lučkami in naslonjalom za sopotnico. Primeren za dve čelade. 

 

kovcek-givi-e55-maxia530.jpg

 

PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že govora o kufrih...

Ne vem niti, katere znamke so bili. In vem da niso lepi. Nosilci so bili iz neuničljivega materiala. Povedati pa moram vsem, ki prisegate na "aluminij", da so bili ti kovčki tako trpežni, da jih enostavno nisi mogel uničiti, ker se je plastika v vsakem primeru povrnila v prvotno stanje.  "Spominska plastika" bi rekel!

Nekajkrat sem motocikel grdo treščil ob tla. Z njim na terenu nekajkrat grdo zalegel. Dvakrat sem od spredaj z njim zadel v kandelaber, tako da sem ga "odtrgal"... A se ni iztaknil iz jeklene ključavnice in je bingljal kot slonova ušesa. Skratka, Zadeva je bila neuničljiva.

Pa še slik'ca za predstavo neuničljivega artikla.

 

Takšna je bila z njimi moja izkušnja. - (Ja, bili so pa neznansko grdi!) Ampak ko enkrat z njimi doživiš podobne grdobije, tudi to pozabiš! :yes:

post-4472-0-65025300-1393599844.jpg

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoce zanima koga prodajam  zadnji givi nosilec za kawasaki z 750 2004 letnik  vrjetno pase tudi na kak drugi mudel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Mene zanima kaj za tale kufer givi maxia 52 rabiš kakšno ploščo? monokey ali monorack? hvala za odgovor...

0.0.1.r%23km5m.jpg

ali

0.0.1.r%23km5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kaj za tale kufer givi maxia 52 rabiš kakšno ploščo? monokey ali monorack? hvala za odgovor...

 

0.0.1.r%23km5.jpg

 

Jaz imam Monokey, torej, takšno, kot je na sliki. Saj pogledaš dno kufra, pa vidiš, kakšno plato rabiš.

 

Tak zgleda spodaj: http://www.twistedthrottle.com/givi-e52-maxia-monokey-topcase-ea-52-liters-case

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Tudi jaz sem kar nekaj časa onaniral ob misli na alu kufre...kako bi svoje poceni Givijeve E360N zamenjal za nekaj škatlastega, aluminijastega, vzdržljivega in tako naprej. Pa sem letos poleti moped v Albaniji trikrat položil. Oba kufra sta spraskana, ampak niti malo ne deluje, da bi lahko padci kako resno ogrozili kufre. Zaenkrat ostajam na teh, torej. Samo nepraktični so za pakirat stvari. Se mi zdi, da bi v škatlaste spravil več not.

 

Aja, cena. Sitnica. 160 evrov za oba, ker so že več kot eno leto znižani 50 %. No, ampak lepi pa res niso :)

 

post-37388-0-86810300-1408569605.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem kar nekaj časa onaniral ob misli na alu kufre...kako bi svoje poceni Givijeve E360N zamenjal za nekaj škatlastega, aluminijastega, vzdržljivega in tako naprej. Pa sem letos poleti moped v Albaniji trikrat položil. Oba kufra sta spraskana, ampak niti malo ne deluje, da bi lahko padci kako resno ogrozili kufre. Zaenkrat ostajam na teh, torej. Samo nepraktični so za pakirat stvari. Se mi zdi, da bi v škatlaste spravil več not.

 

Aja, cena. Sitnica. 160 evrov za oba, ker so že več kot eno leto znižani 50 %. No, ampak lepi pa res niso :)

Tudi jaz razmisljam o teh za Versysa ampak se bojim da bo zgledal kot kot naložen istrski osu ker mi delujejo kar glomazno  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga ni aluminija, ki bi prenesel toliko kot Givijeva plastika. 

Tudi sam sem spremenil to mnenje. Ko so zaščite in nosilci krivi je kovček samo opraskan.

Lepo je napisal Moto Raider.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi dobil gumijaste čepke, ki so med kovčkom in podložno ploščo?

Pa ne original Givi, rabim malo višje. Sem že obletal par trgovin, pa nikjer nič pametnega :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi dobil gumijaste čepke, ki so med kovčkom in podložno ploščo?

Pa ne original Givi, rabim malo višje. Sem že obletal par trgovin, pa nikjer nič pametnega :BUA:

Tam, kjer so čepi nalepi gumo, košček tapisona, da prideš na isto višino, če ne poka in škripa.

Jaz sem nabavil nove čepe, pa so bili prenizki in kmalu sem jih izgubil.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naredite glede top case? Tistih cepkov tut ze dolgo ni vec. Kaj se najbols obnese? Aja, kolk litrski pa so tisti za 160 evrov? In kje se jih dobi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz plato za topcase kar s peno za laminate pokrijem, al pa bublewrap. Te iste kufre je frend lani u TCju kupil, IMO več kot dovol veliki. nism pa probal čelade not zapret. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naredite glede top case? Tistih cepkov tut ze dolgo ni vec. Kaj se najbols obnese? Aja, kolk litrski pa so tisti za 160 evrov? In kje se jih d

40l TC Moto. + 116€ za nosilec za mojga. Mislim da ih bom šu jutr iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

 

Čepke za plošče kovčkov  imamo na zalogi!  

 

lp

 

Rado

Popravljeno . Popravil tc motoshop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma te cepke je treba zalept ke notr al neki,ker skos vn letijo....sm nove vzel pa ze en fali....jebes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!