Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Od začetka, lep pozdrav vsem tle gor...!

Tale zadeva od suzukita v-strom mi je kr všeč. seveda lahko neki konjev zbrišemo, ampak garantiram, d takšne L oziroma V mašine ni daleč naokrog od 650 kubikov...Namreč zdej si delam nekakšen spisek bodočih možnih motociklov in ta je vsekakor zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od začetka, lep pozdrav vsem tle gor...!

Tale zadeva od suzukita v-strom mi je kr všeč. seveda lahko neki konjev zbrišemo, ampak garantiram, d takšne L oziroma V mašine ni daleč naokrog od 650 kubikov...Namreč zdej si delam nekakšen spisek bodočih možnih motociklov in ta je vsekakor zraven.

hmm, tale softy endura je tudi na mojem seznamu za drugo leto. Nekdo je omenjal en test, ki se ga da najti na netu. Lohka kakšen link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena "Britney Spears endura".

Kje se po tvoje meja med B.S. "endurami" in ostalimi? :hmm: Sm radovedn, pa ne vem če sm notr... :lol1:

Če maš cestaka, ti vrejetn nobena "endura" ne bo všeč! :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje vam ideja, da je tole endura? Koleštri od cestaka, okvir od cestaka, karakteristike agregata od cestaka, izpuh moda enaka kot pri cestahih ... hod vzmetenja, no ja - malenkost daljši. Oklep pa modna smernica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarne vecinoma sploh ne uporabljajo vec imena razreda "enduro", ponavadi motorje te vrste razvrstijo kot "dual purpose" ali pa kar kot "sport touring", kar v bistvu tudi je - komot motorcek, tudi za daljsa potovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarne vecinoma sploh ne uporabljajo vec imena razreda "enduro", ponavadi motorje te vrste razvrstijo kot "dual purpose" ali pa kar kot "sport touring", kar v bistvu tudi je - komot motorcek, tudi za daljsa potovanja.

Dobrodošel na motosvet. Prvi post - ocena čista petica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se dolgo časa spraševal kakšen je namen telih Britney Spears endur.

1. so se mi zdele grde,

2. so slabše vozne od cestakov,

3. na terenu so neuporabne.

Pa sem z leti skontal, da je cest za hitre motorje pri nas samo enih 20%. Če potuješ jih je še manj. Tako rabiš okreten, močen dobrovzmeten motor s katerim pa se bo še vedno dalo hitro peljat čez ovinke. Priporočljiva je tudi dobra veterna zaščita. Pa smo pri B.S. endurah. Seveda je misel na teren s takim motorjem popolnoma smešna. Ampak obisk kmečkega turizma (15 km makadama) pa ni več tako deplasirana.

Skratka vsak motor ima svoj namen.

Sicer ima pa ima SV 650 točno 70 konjev. Mašina ima lep navor že, če voziš okoli 5.000 rpm, pri 6 - 7 pa dodatno oživi (odvisno od avspuha) in lepo vleče vse do 10,500 rpm. Pri 10.800 jo odklopi elektronika. Zanimivo je, da v višjih prestavah bolj prepričljivo vleče. "Njene" so definitivno 4 in 5 prestava. Seveda bo to lahko pri enduru drugače, ker je manj aerodinamičen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se po tvoje meja med B.S. "endurami" in ostalimi? :hmm: Sm radovedn, pa ne vem če sm notr... :lol1:

Britney endure so po moji presoji sledeče: dotični motorin, Pegaso, Freewind.....

Sem ne spada več AfricaTwin, Waradero, KTM-ova paleta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem z leti skontal, da je cest za hitre motorje pri nas samo enih 20%. Če potuješ jih je še manj. Tako rabiš okreten, močen dobrovzmeten motor s katerim pa se bo še vedno dalo hitro peljat čez ovinke. Priporočljiva je tudi dobra veterna zaščita. Pa smo pri B.S. endurah. Seveda je misel na teren s takim motorjem popolnoma smešna. Ampak obisk kmečkega turizma (15 km makadama) pa ni več tako deplasirana.

Skratka vsak motor ima svoj namen.

... bo kr držalo. Sicer je pa tale dl650 na suzuki.com pod kategorijo cestni motor zraven bandita 1200 in dl1000. Ni za na teren, je pa za makadam. Sicer pa se po terenu s piciklom vozi! Men je všeč, čeprav po moje ne bo poceni. Vsekakor sodi v razred najbolj uporabnih motorjev (najširši spekter uporabe).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa tale Suzuki zdi čist v redu stvarca. Sam sem sicer privrženec BMW-ja, ampak izgleda v redu mašinca. Res pa je vprašanje kok bo imel konjev. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo dražji od FZ6 Fazer (tanove), pa dost švohnej, pa še manj lep mi je. Tako da, če bi imel zdajle denar, namenjen za nov motor, ga ne bi kupil. Se mi pa sicer zdi v redu, samo malce bolj (saj vizuelno) enduraški bi moral bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na sejmu še niso vedeli podatkov o moči motorja :blink: :blink: :blink: . Sam sem predlagal gospodu, da naj mi da ključe in da bi mu povedal (vsaj pribl.) koliko konjev ima pa ni bil za stvar :angry: Se pa na motorju zelo lepo sedi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ste rekli da je Transalpka dobila konkutenta, ste imeli v bistvu kar prav. Vsaj pri Suzukiju si tako predstavljajo. Ko sem si v Milanu ogledoval motor, je do mene uletel eden od Suzukijevih predstavnikov in me spraševal kakšen se mi motor zdi. Potem je poklical še kolegico (ki je bolje znala angleško), ki me je malo izprašala (anketa) - poudarek pa je bil na direktni primerjavi s Transalpko. Malo sem jim pohvalil motor, ker se mi je res lušten zdel. Sedi se zelo dobro, vetrobran pa ima dve možni poziciji (višjo/nižjo). Povedali so mi tudi, da ima motor 70 KM in da bo cena 6800 € (verjetno v Italiji). Cool zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Povedali so mi tudi, da ima motor 70 KM in da bo cena 6800 € (verjetno v Italiji). Cool zadeva.

:OK: transalpka pušne ...hudo 70KM ...najmočnej streetendura pod 750 ...mali tdm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o    :yea2:

...70KM, twin, 189kg, 650ccm, ravna hrbtenica med vožnjo, nastavljiv vetrobran, popolna armatura, gor daš en srebrn givi 52kufr ...streetendura enaA :OK:

SuzukiVstrom650-4597-020-f.jpg

Popravljeno . Popravil gregas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hudo 70KM ...najmočnej streetendura pod 750 ...mali tdm :)

PS: streetendura? Navaden cestni motor.... ne pa street endura...

mali GRDI tdm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je kar lep, avstrijski zastopnik pravi, da ima 67 KM....cena še neznanka, v US je priporočljiva 6600$ (v EUR je to še manj), v evropi se pa gibljejo ocene od 6800-7300 eur.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!