Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

9 minutes ago, blazboss said:

ne dele sm mu sam prinesel.. 100e za delo.

Kar je, je. :D Ce si ti zadovoln, je vse reseno. Ce nisi, bos pozabil na prvi furi. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjava statorja, tesnila in reglerja.. ne, brez racuna, to en mojster sam doma sraufa..

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Kar je, je. :D Ce si ti zadovoln, je vse reseno. Ce nisi, bos pozabil na prvi furi. 

 

 

sej cena ni problem, samo zelim vedet da je to normana cena. oz kok so cene servisov, ko se menja ta zadeva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, blazboss pravi:

ne dele sm mu sam prinesel.. 100e za delo.

Meni se zdi veliko za delo in brez računa. Morda bi lahko @Mina povedal koliko ur je dela. Urna postavka je običajno znana okoli 30€.

Ne razumem zakaj si menjal stator in regulator - sta oba krepnila? Običajno je težava samo pri enem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Meni se zdi veliko za delo in brez računa. Morda bi lahko @Mina povedal koliko ur je dela. Urna postavka je običajno znana okoli 30€.

Ne razumem zakaj si menjal stator in regulator - sta oba krepnila? Običajno je težava samo pri enem.

preventivno sem menjal vse.. tako, da sem brez skrbi na cesti, da nebo spet nekje 100km stran crknilo. Lazje bom spal, ce me razumes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, blazboss said:

menjava statorja, tesnila in reglerja.. ne, brez racuna, to en mojster sam doma sraufa..

sej cena ni problem, samo zelim vedet da je to normana cena. oz kok so cene servisov, ko se menja ta zadeva..

Se mi zdi, da je dec dobro zasluzil. Nism mehanik, pa sem si na hondi to dvoje menjal v slabi uri. Strosek je bil 4€ za tubico tesnilca. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, blazboss pravi:

preventivno sem menjal vse.. tako, da sem brez skrbi na cesti, da nebo spet nekje 100km stran crknilo. Lazje bom spal, ce me razumes :D

Razumem. Tudi jaz sem menjal oboje (zaradi napačne diagnoze) - dobri občutki, ko veš da je vse novo. 

Motor vgasne, ker napetost pade pod 9.6v. Imel sem skoraj nov accu, a je stal prazen okoli 3 dni. Bil je še samo za smeti. Malo premeri, da ne bo sedaj accu šibek člen, zaradi katerega bodo nove komponente trpele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Razumem. Tudi jaz sem menjal oboje (zaradi napačne diagnoze) - dobri občutki, ko veš da je vse novo. 

Motor vgasne, ker napetost pade pod 9.6v. Imel sem skoraj nov accu, a je stal prazen okoli 3 dni. Bil je še samo za smeti. Malo premeri, da ne bo sedaj accu šibek člen, zaradi katerega bodo nove komponente trpele.

kako preverim ce je akumulator vredu? upam da je ostal dober, saj sem ga menjal 2 tedna nazaj ker sem mislil da je to problem.. dal sem zanga pa 90e . gel ne tekocina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov ali star aku naj bi po dnevu mirovanja imel 12,5-12,8V. Zmeriti mu je treba zagonski tok. Ko ga ima aku pod 70% novega ni več ustrezen za vozilo. Lahko pa se izmeri tudi, na koliko pade napetost v trenutku zaganjanja, pa še to naj ne bi bilo pod 10V.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse voznike 650 Vstorma - eno malo druženje ? Vabljeni na srečanje vsi vozniki Suzuki 650 VStorm-a od starega do novega, z sopotnicami ali brez ;)

 

https://www.facebook.com/events/1123479517859229/?ti=icl

5C4CFE27-CC1A-4480-A191-1E711A58378E.png

Popravljeno . Popravil The Lakl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, The Lakl pravi:

 

5C4CFE27-CC1A-4480-A191-1E711A58378E.png

Iz Trojan se lahko spustite po "prednostni" cesti 221 v smeri Izlake - Zagorje - Trbovlje

Lahko pa par 100 metrov od Trojan zavijete čez vasi v smeri Šentgotard - Čemšenik - Kotredež in se boste na koncu spet priklopili na 221, po kateri boste prišli v Trbovlje....

Če pa se hočete izognit Zagorju in Trbovljam, pa lahko že v Čemšeniku zavijete v smeri Vrhe in nadaljujete naprej do ceste 427, ki pelje mimo gostilne Jager v smer Marija reka - Prebold... 

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Raavi pravi:

Dogodek ni razpoložljiv. kdaj pa bo to? :hmm:

2. JUNIJA

 

Screenshot_20190521-104746_Facebook.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sprva je kazalo na lepo nedeljo. Sedaj gledam, da se bo sfižilo. 

Počakajmo do petka zvečer. Takrat bo bolj jasna napoved in se odločimo. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meetig bo.

Ob 10.00 sem na krofih. Dežjak pa v kufru;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meeting v popolnosti uspel. Ravno dovolj nas je bilo, da smo se fajn imeli, varno vozili in uživali. Jeseni definitivno ponovimo.

Koga ni bilo je manjkal ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko ti rečem. Nekaj sigurno odnese a ne pričakuj čudežev. Sam imam orginal Suzukijevega povišanega z deflektorjem a sem takoj opazil, da ni toliko problematična višina, kot pa še širina. Ogledala, roke ti razbijajo zračni tok. Kako pa vse to sprejema tvoje telo, čelada je pa odvisno od oblačil, postave, čelade, višine voznika...  Ogromno faktorjev. Givi airflov je bojda najboljši. Malo si poglej posnetke na YT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si mi dal mislit. Mislim da sm dve leti nazaj eksperimentiral z višino vizirja, in mi na najvisje ni ustrezalo, ker nism dobu nobenga zraka, sm skor krepau od vrocine v celadi. Bom se ta tedn igrau z višino, pa probal kk je brez špeglov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri so improvizirali z kosom  plastike nalepljenim z lepilnim trakom na obstoječ vizir. Za test, da so ugotovili, kaj sploh potrebujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!