Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

prodam fork brace za vstrom 1000. Prodajam, ker so mi poslali napačnega. Kasneje sem dobil za 650. Stvar je pa v tem, da ne vem ali paše na stari ali ta srednji model. Cena 40 eu.

https://www.cosmo-accessories.com/products/suzuki/dl-1000-v-strom-2004-2011

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

prosim za pomoč. Kupil sem dodatne led luči 2x20W z komplet kabli. Zanima me, kako jih naj priključim, da se bodo prižgale, ko bom dal kontakt. Problem je, ker so kabli narejeni za direkten priklop na akumulator. Razmišljal sem, da jih bi priklopil na vtičnico, ki se nahaja na armaturki ampak v navodilih piše, da je max poraba 36W ali pa na luč za osvetlitev tablice. Motor je Suzuki vstrom 1000 letnik 2017. Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, seki1972 pravi:

Pozdravljeni,

prosim za pomoč. Kupil sem dodatne led luči 2x20W z komplet kabli. Zanima me, kako jih naj priključim, da se bodo prižgale, ko bom dal kontakt. Problem je, ker so kabli narejeni za direkten priklop na akumulator. Razmišljal sem, da jih bi priklopil na vtičnico, ki se nahaja na armaturki ampak v navodilih piše, da je max poraba 36W ali pa na luč za osvetlitev tablice. Motor je Suzuki vstrom 1000 letnik 2017. Hvala za pomoč.

Običajno se to izvede preko relejčka in vezano preko stikala ali tipke za vklop in ne vsakič ko daš kontakt,   verjetno boš rabil malo pomoči nekoga, ki se malce spozna na te zadeve. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

lp,

imam strom 650 xt letnik 2018 pa me zanima ali ima kateri kombinacijo tank lock podkve od sw-mootech + givi tank lock torbo 15l. Malo sem improviziral, pa mi ni najbolj všeč, nisem prepričan, če sem prav zmontiral.

Če ima kateri bi mi mogoče lahko poslikal kako zgleda na keslu.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V-strom 650, letnik 2015, ne vžiga.

Če bo še kdo imel probleme, da štarter ne bo deloval, naj preveri stikalo na ročici sklopke. Odmontiral stikalo, razdrl, očistil in dela. Sem se za=baval in jezil dva dni, da sem odkril kaj ga matra. Nebi nikoli pričakoval tako banalne napake. 

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če koga zanima V Strom 650 letnik 2004, ga po 11. letih druženja s težkim srcem prodajam. Ima 83 kkm, a v odlični kondiciji. Vzdrževan in pripravljen je na nova potovanja. Ne potrebuje nobenega vlaganja. Nadgrajene ima prednje zavore, vzmeti, sedež in montirane ima kup opreme. 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15706352&display=Suzuki V strom

Prodajam, ker sem nabavil drugi stroj, da preizkusim še kaj drugega v življenju.

Če se bo novi stroj vsaj približno tako obnesel kot Suzuki, bom srečen človek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw Gs. Sem rekel, da moram še tole preizkusit, pa da vidim al je al ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kak bolj konkreten vtis bo treba napreviti kak km več. Vsekakor pa občutki vzpodbudni. Boljše vzmetenje, več moči, boljša vetrna zaščita. Se pa pozna da je težji. Imam adventure. Mali Strom smukne v ovinek bolj nalahno, brez razmišljanja. Pa sedež na Stromu je veliko boljši. Seveda dodelan.

Ziher bodo plusi in minusi. A sprememba vsekakor je. In to sem potreboval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer srečno vožnjo, sam iz Stroma na ''bosansko mestno vozilo'' hm, ?.

Sprememba sigurno bo, v € merjena, pr servisu in vsem.

Paradnega konja se ne menja. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bolj se nagibam na 650,moram pa probat nekje spomladi glede konjev predvsem za prehitevanje da ne bom razočaran da ne bo prešvoh.Model 2020 mi ni všeč in še 15 jurjev stane,bolj mi je všeč letnik 2019.Iskreno rečeno večinoma se vozim od 50 do 130 razen ob prebliskih ko ga nažgem ali pa ob prehitevanjih.Vozim se pa itak sam.Par postov boj gor video test 650 ga hvali tudi glede pospeškov in moči.

https://www.lastampa.it/motori/moto/2017/03/30/news/suzuki-v-strom-650xt-2017-non-piu-solo-sostanza-1.34643282

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tk ti bom povedal, tud jaz sem najprej razmišljal o nove 1050, ampak, ker sem hotel stroma, sem dal karte na mizo in sicer:

- prej sem imel cbfko 1000 - ja je razlika, toliko pa spet ne, ima svoj plus pa kr nekaj minusev, zato ker sem hotel bolj pokončno držo itd...

Strom 650 zelo lepo in veliko bolj pade v ovinek, je veliko lažji za manevrirat, skratka zelo hvaležna kobilica. Poraba, stroški, denar je sveta vladar, vse je pr meni oddtehtalo.

Najbolj pa dejstvo, da pač nismo več super mladi, da smo "divjanje" preživeli in kot praviš tako kot jaz se voziš sam, ti bo čisto dovolj tudi za prehitevanje, daš pač stopnjo niže pa gas pa gre, sicer pa ali imaš motor zaradi uživanja ali preseravanja in prehitevanja, to se moraš najprej vprašati. 

Skratka razlika v ceni je ogromna, odločitev pa je itak tvoja, meni ni žal niti najmanj ne, celo tako, da sem poslal včeraj po pošti zic na predelavo v Srbijo, ker bo ta motor ostal za ever pr bajti, tudi, če ali ko si omislim ta vejkega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pošteno povedal (samo moje mnenje in bognedaj da koga odvrne od nakupa)

650 je mrtu...ni haska, ni grunta, ni filinga. Pa se zelo lepo pelje, pa je čisto dovolj. Ampak če rabiš da skoči, sori, moj kombi bolj potegne. Strah me je bilo prehitet :P 

S tega vidika grem raje na 1050. Ampak to je samo moje mnenje, podrejeno meni in temu kar želim od motorja.

Še ena stvar je mene osebno motila: adv motorji imajo itak slabši stik in enotnost s šoferjem ampak če primerjam cestne SUveje, mi je bilo krmilo previsoko, podobno kot Vara. Nekomu bo to pa verjetno kul. Vsi ostali ADV (pa jih ni malo, ki sem jih vozil) imajo bolj naravno držo meni in bolj pristen stik..bolj se počutim eno z motorjem in manj kot bi vozil avtobus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34

Koliko km si pa napravil z novim 650 ccm Štromom???

Popravljeno . Popravil Lost Name
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Lost Name pravi:

@DAMI34

Koliko km si pa napravil z novim 650 ccm Štromom???

Dovolj za filing. So motorji ki mi pač takoj ne zadišijo. En od teh je triumph 1200.

Kar ne pomeni, da je 650 štrom slab. Ni pa slabo vedeti kake informacije vec. Za pravilno vrednotenje mojega zapisa vzemi v obzir, da mi je vse od 650 razen SS meni premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

650 = Premalo???

Mislim, da ravno dovolj, da te Xsara ali izpljunek klime avtobusa ne preseneti ???

Odgovora pa vseeno nisem dobil in zato smatram, da novega nisi vozil nit metra.?

Popravljeno . Popravil Lost Name
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za divjake tudi 10.000 ccm ne bi bilo dovolj. To je tk ko pr babah, enim so všeč z vejkimi sisami, drugim z srednjimi, eni pa se zadovoljijo z malimi, ki pa imajo to prednost pred unima dvema, da ga dobro povlečejo.

Tako kot sem napisal, vse ima prednosti in slabosti. Jaz do sedaj še nisem občutil, da ne bi mogel prehitevat ali da stromček ne bi poskočil. Res pa da nisem divjak inrajši uživam, se da pa z njim tudi hitro in preko omejitev peljati.

Ja bi mel 1050, ja bi mel 900 itd... sam vprašanje zakaj???

Kakor keremu paše naj kupi pa uživa v motorizmu dokler še lahko, pa nehajmo nabijati gdo ima večjega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Lost Name pravi:

650 = Premalo???

Mislim, da ravno dovolj, da te Xsara ali izpljunek klime avtobusa ne preseneti ???

Odgovora pa vseeno nisem dobil in zato smatram, da novega nisi vozil nit metra.?

Čak mal, kaj ma Xsara s tem veze? A znaš normalno pisat, al te jebe kaj sem zapisal?

Premalo je meni..dragi moj tisti 70 konjev je zame kr neki..simpl. nič posebnega. Xsara te lahko (no bil je Clio) raztrešči tudi če voziš APN 6. Preverjeno na lastni koži. 

In opozorilo, klobasanja pač ne bom toleriral. Sem pošteno povedal, meni je premalo, kar ne velja za druge, agregat mi je len, kar ne vleja za druge, drža mi ne paše, kar ne velja za druge. To so moje osebne zamere za določen model. Isto velja za Versis 650 z izjemo drže, ki mi bolj ustreza. A sem vozil zadnji ali predzadnji model, ne igra prav bistvene vloge, ker se nisem spuščal v opremo.

Vozil sem Borutovega...čisto dovolj, da imam mnenje, vozil sem Versačeta (ista konjenica, še bolj živahen, kar nekaj 100kmjev), mel sem 600taka, veliko bolj navitega, tako da točno vem, kaj hočem povedati. Vozil sem celo 750 in 1050ccm motorje, pa sem bentil nad pospeševanjem in pošteno povedal, kaj meni ne ustreza.

 

pred 20 minutami, nordkapp pravi:

Za divjake tudi 10.000 ccm ne bi bilo dovolj. To je tk ko pr babah, enim so všeč z vejkimi sisami, drugim z srednjimi, eni pa se zadovoljijo z malimi, ki pa imajo to prednost pred unima dvema, da ga dobro povlečejo.

Tako kot sem napisal, vse ima prednosti in slabosti. Jaz do sedaj še nisem občutil, da ne bi mogel prehitevat ali da stromček ne bi poskočil. Res pa da nisem divjak inrajši uživam, se da pa z njim tudi hitro in preko omejitev peljati.

Ja bi mel 1050, ja bi mel 900 itd... sam vprašanje zakaj???

Kakor keremu paše naj kupi pa uživa v motorizmu dokler še lahko, pa nehajmo nabijati gdo ima večjega.

in je potem narobe, če nekomu svetuješ 1050, sploh če ima rad poskočno in se veliko vozi v dvoje? Najbrž ni, pa tudi bogokletno ni. Je pa kup forumašev, ki jim tudi v dvojee 650 čisto odgovarja in so jim pospeški dovolj dobri. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej!

Nisem te kritiziral! 

 

Če sem prav seznanjen ima Borut starega Vstroma. Nov ima posodobljen agregat, kateri je dosti bolj živahen in je med njima ogromna razlika, tako, da ju ne moreš primerjat niti v sanjah. Toliko v vednost. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!