Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Bremsenlos verjemi ta motor je zakon :OK: .Imel sem kawo zr7-s udoben motocikel se zmenil z Odarjem da pridem na probno vožnjo. Se odpraviva z najdražjo na pot v Ljubljano ,se presedeva na suzo in pot doTrojan, verjemi da nisva uspela priti do tja pa ne zaradi vremena ali kakšnih drugih nevšečnosti, :yea1: .Žena se je že pri Domžalah zaljubila v zadnji sedež :OK: ,jest pa v jok in se zasekirov :kva2: in se poglobu v finančni del.

Suza je zdaj že naredila dobrih in udobnih 6000km (v dveh mesecih :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridružuje se vam še en zadovoljen lastnik V-stroma 1000. Kupil sem ga lani junija in z njim prevozil 12k km večina v dvoje. Motor je odličen glede na to da sem prej vozil Hondo transalp 650, ki pa je imela premalo moči za vožnjo v dvoje. Tudi težišče V-stroma je bistveno drugačno kot hondino in se veliko lepše obnaša v ovinkih. Poraba je cca. 6,2 l/100 km pri polni obremenitvi in športno turistični vožnji. Original nameščene gume Bridgestone so zdržale 12k km. Tudi pri mojem V-stromu je bilo potrebno nastaviti vžig, ker je pri nizkih vrtljajih cukal. Zamenjal sem mu tudi izpušne lonce, kar je pripomoglo k še bolj polnemu zvoku, boljšemu navoru in večji končni hitrosti cca 225 km/h.

Priporočam ga motoristom, ki uživajo v dolgih potovanjih v dvoje in ki radi dobro položijo ovinek.

:OK:

LP Štromar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem prišel od Akrapoviča. Nova lonca sta še v prtljažniku v avtu, ampak do konca tedna bosta že gor. Motor je pa ravnokar na servisu. Po prevoženih km je občutek fantastičen. Se kar ne morem nehat vozit. Je blo pa teh 1000 km mal na preizkušnje, mal pa na šverc, sam od včeraj je pa registriran.

Samo še tole deževje naj poneha pol pa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš namontiral pa sprobal mal napiši kako se motor pelje z Akrapoti :OK:

A moraš na elektroniki tudi kaj spreminjat ali samo rore gor daš in pelješ :?

Pa kakšen slikovni materijal gor prilimej,da vidimo kako izgleda lepotec z rori :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec tedna bodo rori gor. Če bo čez vikend vreme držalo sledi poročilo o razlikah med serijskimi rori in Akrapoti. Če ne pa testiranje čez prvomajske. Rori so street legal, dokler ne vzameš dušilcev ven. Pol pa :oops: so pa ven padl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem prišel od Akrapoviča. Nova lonca sta še v prtljažniku v avtu, ampak do konca tedna bosta že gor. Motor je pa ravnokar na servisu. Po prevoženih km je občutek fantastičen. Se kar ne morem nehat vozit. Je blo pa teh 1000 km mal na preizkušnje, mal pa na šverc, sam od včeraj je pa registriran.

Samo še tole deževje naj poneha pol pa ....

Za koliko so ti olajšali denarnico??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ceni ne smem javno, ker sem dobil po vezah. Drugač je pa polna cena z davkom okoli 188 Prešernov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imam Wingse gore,a prijatelj Remuse.Osim zvuka nismo ništa dobili.Za putovanje definitivno nisu,ukoliko niste mazohisti,ali su za grad odlična opcija jer vas svi primjete!

wings16hr.th.jpg

wings35xe.th.jpg

dlsawingsimasboka5ci.th.jpg

dlsawingsimazguza5vz.th.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Wings-i dobro izgledajo :OK:

Samo meni so original kar v redu,tudi zvok majo kar ok pa še s policaji nimaš problemov :D

dr.chala,dones sem namontiral centralno stojalo :OK:

Ga postaviš nanj z eno roko čeprav ma motor kar nekaj kil.

Maš pijačo v dobrem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek sm bil v TC Motošhop-u in mi je prodajalec omenil, da bodo pričeli z lastnim uvozom motociklov vseh modelov Suzukijev, za začetek pa naj bi uvažal predvsem V-stroma. Cena bi naj bila krepko, krepko nižja kot pri Suzuki Odarju. :OK: :yea2:

Če kdo načrtuje nakup novga Suzija, mal za razmišljanje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dones sem namontiral centralno stojalo  :OK:

Ga postaviš nanj z eno roko čeprav ma motor kar nekaj kil.

...

Imaš originalno centralno stojalo (Suzuki) ali kaj drugega?

Je možno hkrati imeti vgrajeni obe stojali (serijsko in centralno) na motorju (ali se izključujeta)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek sm bil v TC Motošhop-u in mi je prodajalec omenil, da bodo pričeli z lastnim uvozom motociklov vseh modelov Suzukijev, za začetek pa naj bi uvažal predvsem V-stroma. Cena bi naj bila krepko, krepko nižja kot pri Suzuki Odarju. :OK:  :yea2:

Če kdo načrtuje nakup novga Suzija, mal za razmišljanje!!!

Kdaj pa naj bi bilo to (če imaš kaj info)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojmu sta oba hkrati in ni nobenih problemov. Pa tud na drugih motorjih ki sem jih mel ni blo težav.ž

Včeraj sem montiral Akrapote. Zvok da padeš dol. Slišati je kot kakšen TLR. Tko po občutku motor pri 6.000 in naprej mal pridobi, pa precej raje se zavrti. Če so noter dušilci je zvok zlo podoben originalu, sam mal bolj rezek zvok ma. Če pa dušilcev ni pol pa :OK: :yea2: Skartka: Akrapovir Rules

Popravljeno . Popravil bremsenlos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa naj bi bilo to (če imaš kaj info)?

Če ta informacija drži nebi vedel. Prodajalc je rekel, da bi naj v nekem zelo kratkem času zadeva stekla. Nič konkretnega o cenah in tudi ne o pričetku prodaje, kjub zasliševanju.

Cena mojga (V-stroma 650 K5) je bla 1.7MSIT v KR vendar bi naj bil v TC-ju toliko z nekaj opreme. Sicer zame ta dilema ne obstaja več, ampak motor pa dela kot urca. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se klical na TC-MOTOSHOP in so pojasnili, da bo cena za V-Strom 1000 cca. 2.140.000-2.150.000 SIT (??). Točnejše podatke naj bi imeli po 1.5.

Če bo cena res tu nekje, ne bo ravno krepko, krepko ugodnejša kot pri ODAR-ju.

Pa še velik ČE je v zraku do takrat...

Sezona pa je že tukaj. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš originalno centralno stojalo (Suzuki) ali kaj drugega?

Je možno hkrati imeti vgrajeni obe stojali (serijsko in centralno) na motorju (ali se izključujeta)?

Seveda stransko originalno stojalo ostane tam kjer je.

Za centralno imaš pa že vse pripravljeno,samo prišravfaš zadevo pa je :OK:

Moj ni Suzukijev ampak od Mo-Tec.

Popravljeno . Popravil Tiger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena pri Odarju je 2,190,000 sit in malo popusta. :kva2:

'

Sedaj pa moram zamenjati gume a je kdo že menjal in kaj je dal gor namreč sedaj mam bridstone treal wings prevozil z njimi 10,700km in so se mi dobro obnesle nobenega zdrsa ???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena pri Odarju je 2,190,000 sit in malo popusta. :kva2:

'

Sedaj pa moram zamenjati gume a je kdo že menjal in kaj je dal gor namreč sedaj mam bridstone treal wings prevozil z njimi 10,700km in so se mi dobro obnesle nobenega zdrsa ???? :hmm:

Ravnokar sem menjal gume na Vstrom-u. Po pregledu vseh testov na netu in po priporočilih znancev sem se odločil za Metzeler tourance, ki sem jih nabavil pri Bladzotu po ugodni ceni. Z originalnimi Bridgestonkami sem prevozil 11.200 km b.p.

Če te še kaj zanima me lahko kontaktiraš na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromar kolk je bla cena Metzelerke (Zadnja in sprednja)

Prosurfer popust je bil 50.000sit se bi pa dal še kaj zment.vem pa da je pr Panigazu nekaj ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbiram med srebrno in črno barvo V-STROMA 1000.

Srebrnega sem videl prodajalcu, črnega pa le na sliki. Ali kdo ve, kje imajo kakšnega črnega za pokazati v živo oz. ali bi ga kdo od ponosnih lastnikov lahko pokazal (po možnosti v okolici MB)?

Je pa res razlika v barvi pri l. 2005 le na rezervoarju, vse ostalo enako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromar kolk je bla cena Metzelerke (Zadnja in sprednja)

Prosurfer popust je bil 50.000sit se bi pa dal še kaj zment.vem pa da je pr Panigazu nekaj ceneje.

Cena kompleta gum je bila 50.000 SIT pri Bladzotu. Pozanimal sem se tudi pri Panigazu, pa mi je rekel, da Metzelerk nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!